blog

Tess Sanchez, Max Greenfield's Wife Wiki: Wiek, urodziny, rodzina, wartość netto

Tess Sanchez jest dyrektorem castingu w Fox Studio i brała udział w różnych programach i filmach. Najbardziej znana jest jako żona słynnego aktora Maxa Greenfielda. Teraz kieruje pozaekranowym życiem męża w owocnym kierunku. Nie nadepnęła jeszcze na aktorstwo, ale jej lukratywna praca wpłynęła na wiele istnień, aby złapać swoje marzenia. Jest wpływową kobietą za kulisami i większość swojej wartości netto czerpie z pracy jako reżyser castingu.

 Tess Sanchez, Max Greenfield's Wife Wiki: Age, Birthday, Family, Net Worth

Jak Tess zwiększa wartość netto?

Tess Sanchez czerpie większość swojej wartości netto z pracy jako dyrektor castingu. Jest wpływową kobietą za kulisami. Jej prace w programach takich jak Nie przeszkadzaj, 10 rzeczy, których w tobie nienawidzę oraz Miejsce Melrose dało jej mnóstwo możliwości poszerzenia swojej wiedzy i bogactwa. Brała udział w castingu Szczęście aktorka Marcia Schulman w Fox. Jej mąż Max dostał wielką przerwę w sitcomie Foxa Nowa dziewczyna w tym czasie.

Max Greenfield ma wielką wartość netto w wysokości 3 milionów dolarów. Amerykański aktor zgromadził fortunę, grając różne role w Veronica Mars, Współcześni mężczyźni, Brzydka Betty , itp. Jego rola jako Winston Schmidt w serialu Fox Nowa dziewczyna zwiększył liczbę fanów i zarobki. Max został nominowany do nagrody Złoty Glob, Emmy oraz Wybór krytyków nagrody za tę rolę.

Tess, matka dwójki dzieci, wspiera męża w walce

Tess Sanchez jest szczęśliwą żoną Nowa dziewczyna główny aktor Max Greenfield. Zakochani podzielili się ślubami w 2008 roku. Para zaręczyła się po pięciu latach związku. Była jego wsparciem w jego wczesnych zmaganiach. Tess stała się podstawą jego zawodowej zamożności. Jej pomoc w Fox przyniosła mu przełom w Nowa dziewczyna . Poza aspektem zawodowym jest matką jego dwójki dzieci wraz z mężem pochodzenia żydowskiego aszkenazyjskiego

Tess po raz pierwszy została matką, kiedy 27 stycznia 2010 r. urodziła córkę Lily Greenfield. Po ponad pięciu latach odnosząca sukcesy para powitała swojego syna Ozziego Jamesa Greenfielda 24 sierpnia 2015 r., ważącego 6 funtów i 12 uncji.

Tess Sanchez i jej urocza rodzina 21 grudnia 2015 r. (Zdjęcie: Twitter)

Partner życiowy Tess, Max, lat 37, obchodzi swoje urodziny 4 września. Urodził się na Brooklynie w Stanach Zjednoczonych, do rodziców z Polski i Rosji, zgodnie z wiki. Mają geny różnorodności.

Życie rodzinne

Tess jest utalentowaną kobietą, której praca polega na wydobyciu na światło dzienne czystego talentu. Ale jej przeszłość wydaje się być zamknięta w ciemności. Ale czasami wspomina o swojej matce na portalach społecznościowych. 28 listopada 2013 r. Tess podzieliła się swoim zdjęciem z dzieciństwa z mamą, w którym stwierdziła, że ​​jest wdzięczna, że ​​mama nie obcina już jej włosów. Przeszłość Tess może być w cieniu, ale jej teraźniejszość jest doskonała, mając kochającego męża, urocze dzieci i dobrze płatną pracę.

Krótki życiorys

Tess Sanchez mieszka w Los Angeles z dwójką dzieci i mężem. Posiada obywatelstwo amerykańskie i należy do rasy białej. Idealnie wygląda ze swoim mężem, który stoi na wysokości 1,75m (5’9’’).

Zalecane