blog

Tessa Bonhomme Wiki, Bio, Żonaty, Mąż, Chłopak, Randki i Wynagrodzenie

Hokeista i osobowość telewizyjna służy również jako telewizyjny reporter sportowy, który jest również złotym medalistą olimpijskim i jako bardzo utalentowana osobowość sportowa, a także bardzo inteligentna i piękna sportowiec, to Tessa Bonhomme. Kobieta pochodziła z Kanady i posiadała już obywatelstwo kanadyjskie, gdzie urodziła się w Ontario w Kanadzie 23 lipca 1985 r. Jej rodzice i dorastali z rodzeństwem.

 Tessa Bonhomme Wiki, Bio, Żonaty, Mąż, Chłopak, Randki i Wynagrodzenie

„Najszczęśliwsze życzenia urodzinowe dla jednego z moich najlepszych…

Najlepsze życzenia urodzinowe dla jednego z moich najlepszych @misserinhanson ?????? Zawsze gotowy na wszystko, tworząc wspomnienia, których nigdy nie powiemy naszym dzieciom! ??????????????????????

Post udostępniony przez Tessę Bonhomme (@tessab25) on

Odkryliśmy, że umawiała się romantycznie z kimś o imieniu Jack, ale pani nigdy nie ujawniła również tych plotek. Ale ludzie opisują ją jako żonę Davida Pelletiera, ale on jest już żonaty i powiedzieli, że są po prostu dobrym przyjacielem. Tak więc ta pani jest bardzo sekretną osobą, która doskonale trzymała swoje prywatne biografia w tajemnicy. Mam nadzieję, że wkrótce wyjdzie za mąż i pokaże również wszystkie informacje i szczegóły.

Bio, wiek, wzrost, waga i wymiary:

26-letnia gorąca i oszałamiająca kanadyjska hokeistka i aktorka medialna Tessa Bonhomme jest szczerze pobłogosławiona ładną i atrakcyjną figurą, a także uroczą twarzą i zaokrągloną sylwetką oraz młodą i czarującą twarzą.

Bonhomme nosi uwodzicielskie ciało mierzące 33-25-35 cali, a także ma wzrost 5 stóp 6 cali i ponad 63 kg wagi.

Zalecane