blog

Tessa Brooks Wiki, wiek, wzrost, chłopak, randki, singiel, rodzina

Taniec stał się teraz zawodem dla Tessy Brooks, ale nigdy nie zaczęła go z zamiarem zrobienia z tego fortuny ekonomicznej. W rzeczywistości weszła na zajęcia w bardzo młodym wieku dwóch lat i zawsze traktowała to jako medium do swobodnego wyrażania siebie. Tessa Brooks jest amerykańską modelką i gwiazdą YouTube, która jest powiązana z uznaną grupą społeczną „Team 10” i posiada własny kanał na YouTube.

 Tessa Brooks Wiki, wiek, wzrost, chłopak, randki, singiel, rodzina

Kariera i postęp:

Tessa Brooks zdobyła uznanie po tym, jak wystąpiła jako tancerka w programie Disney Channel „Big Thing”. Jej piękne występy doprowadziły ją konsekwentnie do występów w znanych wydarzeniach, takich jak „Miss California Pageant” i „The Haiti Benefit Concert”. Współpracowała także z The Pulse on Tour i była członkiem ekipy tanecznej immaBEAST.

Oprócz tego ma kanał YouTube o nazwie Tessa Brooks, tak, który ma ponad 2 miliony subskrybentów. Jako członek załogi zespołu 10 pojawia się na kanale YouTube grupy, a także publikuje filmy wraz z innymi kolegami z zespołu 10 na kanale. Oprócz tego występowała w reklamach drukowanych dla Coca-Coli, Skechers i Contours Designs. Jej dotychczasowe osiągnięcia bez wątpienia wskazują, że cieszy się ogromną wartością netto w setkach tysięcy.

Czy Tessa spotyka się z rzekomym chłopakiem, Chance Sutton?

18-letni YouTuber, Tessa Brooks i Chance Sutton zaczęli się zbliżać do siebie już od dłuższego czasu. Ich zdjęcia i filmy, które publikują razem w mediach społecznościowych, przekonały fanów, że są kimś więcej niż tylko przyjaciółmi. Jest więc szansa, że ​​w tej chwili nie jest samotna.

Podobna para do tej pory nie określiła jednak jednoznacznie, czy się spotykają, czy nie; nie daje nam autorytetu do zagwarantowania prawdziwości tych spekulacji. Ale najwyraźniej czekamy na pojawienie się tych YouTuberów i ujawnienie, co się między nimi dzieje.

Poza tym wcześniej krążyła plotka, że ​​spotyka się z gwiazdą internetu, Jake Paulem, który ożenił się z Eriką Costell 19 czerwca 2017 roku.

Krótkie życiorys i rodzina Tessy:

Według niektórych źródeł wiki, Tessa Brooks urodziła się 5 kwietnia 1999 roku w Kalifornii w USA. Ma w rodzinie dwoje rodzeństwa, z których jedno tańczyło na zajęciach „Mama i ja”. Tancerka ma również przyrodnią siostrę jednego z jej rodziców. Należy do białej grupy etnicznej i ma atrakcyjną wysokość 5 stóp i 7 cali.

Zalecane