blog

Tessa Thompson Wiki, Żonaty, Mąż, Chłopak, Randki, Rodzice

Popularna dzięki roli Jackie Cook w serialu Veronica Mars, Tessa Lynne Thompson odniosła sukces i uznanie dzięki każdej roli, którą gra. Veronica została obdarzona doskonałymi umiejętnościami aktorskimi, które umożliwiają jej otrzymanie wielu nagród, w tym nagród Black Reel za najlepszy występ w 2011 roku i nagród Gotham za przełom 2014 roku.

 Tessa Thompson Wiki, Żonaty, Mąż, Chłopak, Randki, Rodzice

Kariera i postęp:

Według wiki, Tessa rozpoczęła karierę aktorską od występu na scenie w Los Angeles, grając w Burzy w 2002 roku. Jej niezwykła rola Julii w Romeo i Julii: Antebellum Nowy Orlean, 1836 w teatrze bostońskim pomogła jej zdobyć nominację do NAACP Nagroda Teatralna.

Po zdobyciu umiejętności teatralnych, Tessa pojawiła się w telewizji poprzez odcinek serialu CBS Cold Case z 2005 roku. Wystąpiła w wielu serialach telewizyjnych, w tym w Grey’s Anatomy, Hidden Palms, Mental, Three Rivers i Westworld. Tessa po raz pierwszy pojawiła się w telewizji w remake'u filmu When a Stranger Calls z 2006 roku.

Do tej pory zagrała w kilku filmach, takich jak Make It Happen, Exquisite Corpse, Selma i Annihilation. Śpiewała także w filmie Dear White People i była częścią zespołu electro Caught a Ghost. Obecnie można ją zobaczyć w serialu HBO Westworld jako Charlotte Hale.

Ile jest warta Tessa?

Wspaniała aktorka zdobyła ogromną sławę i pochwały za swój występ. Podobnie Tessa jest wysoko opłacana za swoje niezwykłe i zapierające dech w piersiach występy. Pracowała dla seriali telewizyjnych, Films i jest piosenkarką. Sukces tych odmian gatunku pozwolił jej cieszyć się wartością netto 4 milionów dolarów.

Życie osobiste: randki, chłopak i żonaty

Tessa Thompson jest podobno samotna i niezamężna. W przeciwieństwie do jej życia zawodowego, jej życie osobiste jest pasywne i dalekie od ekscytującego. Kobieta wydaje się być skupiona na swojej karierze i niechętnie kontynuowana w związku.

Samotna aktorka była w przeszłości związana z Benem Crowleyem. Ben jest amerykańskim aktorem popularnym dzięki roli w Glory Days. Tessa cieszyła się cudownym stosunkiem z Benem, ale nie wyszła za mąż i nie uczyniła z Bena męża.

Jednak fani tej wspaniałej aktorki wciąż nie mogą się doczekać, aby rozpocząć nowy związek i cieszyć się każdym romansem.

Krótki życiorys:

Urodzona 3 października 1993 roku Tessa Thompson dorastała wraz z rodzicami w Los Angeles w Kalifornii. Jest córką autora tekstów i piosenkarki Chocolate Genius, Inc, Marca Anthony'ego Thompsona. Tessa ukończyła Santa Monica College, gdzie studiowała antropologię kulturową. Tessa jest obdarzona piękną twarzą i wzrostem 5 stóp i 4 cali, które przyczyniają się do jej uroczej osobowości.

Zalecane