blog

Thaao Penghlis Wiki, Żonaty, Żona, Dzieci, Randki, Geje, Wartość netto

Starszy gwiazdor lub aktor i najbardziej znany z roli w takich hollywoodzkich operach mydlanych, jak „Szpital ogólny” i „Dni naszego życia”, Thaao Penghlis, który wcielił się również w główną postać w „Mission Impossible” z lat 80. Ten mężczyzna urodził się w Sydney w Nowej Południowej Walii 15 grudnia 1945 roku i jest jednym z czwórki dzieci, które wyemigrowały do ​​Grecji. Jego rodzice również mówią po angielsku i grecku.

 Thaao Penghlis Wiki, Żonaty, Żona, Dzieci, Randki, Geje, Wartość netto Dni naszego życia”, Thaao Penghlis, który w latach 80. wcielił się również w główną postać” Niewykonalna misja. Ten mężczyzna urodził się w Sydney w Nowej Południowej Walii 15 grudnia 1945 roku i jest jednym z czwórki dzieci, które wyemigrowały do ​​Grecji. Jego rodzice również mówią po angielsku i grecku.

1. Jakie są jego sukcesje zawodowe?

Zachęcał go do kariery w dramacie przez swojego ówczesnego trenera aktorskiego i reżysera teatralnego, podczas gdy uczył się historii sztuki i mody w Nowym Jorku. W rzeczywistości to jego debiut sceniczny w Nowym Jorku był Off-Broadwayem, który doprowadził go do kariery w telewizji i filmach dziennych.

Thaao pojawiła się w telewizji kilka razy w ciągu roku. Kilkakrotnie nominowany do wielu nagród, a także wcielił się w rolę w filmie z 2013 roku ' Księga Estery ”.

2. Ile jest jego wart?

Ten starszy aktor zasłużył sobie na ponad 5 milionów dolarów majątku netto i nadal zarabia ogromne sumy pieniędzy, ponieważ osiągnął już 71 lat. A według niektórych mediów wiki, w zeszłym roku ten facet otrzymał ponad 600 tysięcy dolarów, a to najwyższy rok w całej jego karierze. Jest także gwiazdą weterana, a także modelem największych firm i ich produktów.

Ma jednak dobrze utrzymaną rezydencję, a także drogi samochód, aw zeszłym roku przekazał ponad 50 tysięcy dolarów na edukację syryjskich dzieci.

3. Plotka głosi, że jest gejem, dlaczego nadal nie jest żonaty?

Bardzo znany i starszy hollywoodzki aktor opery mydlanej i gwiazda filmowa, Thaoo nadal wygląda na przystojnego, sprawnego i zdrowego, ale przekroczył wiek 70 lat. I wciąż jest ogromna fanka, która podąża za tym mężczyzną i nadal chce go jako swojego partnera. Ale nigdy nie znalazł swojej żony i lepszej połowy, ponieważ nie ożenił się do tej pory, doszliśmy do wniosku, że ponieważ nie ma żadnych informacji o jego życiu małżeńskim, żonie i randkach, a także dziewczynie.

Ludzie myślą, że jego partnerka filmowa Lauren Koslow była jego żoną, ale wyszła już za mąż za swojego długoletniego chłopaka Nicky'ego w 1987 roku. Ale niektórzy obwiniali go również za geja, ale on nie jest gejem, ponieważ jeszcze nie zaakceptował tego faktu .

Wygląda więc na to, że jeszcze się nie ożenił, mniejsze szanse na posiadanie dzieci, żonę i rozwód.

4. Krótki życiorys:

Penghlis, doświadczony aktor i osobowość medialna, jest wciąż młody i przystojny, ze względu na zdrową dietę oraz codzienną jogę i ćwiczenia. Jego wzrost wynosi ponad 5 stóp i 7 cali, a także ma sprawne i zdrowe ciało oraz dobrze utrzymaną sylwetkę. Jeśli chcesz uzyskać więcej szczegółów i informacji, śledź go również w sieci społecznościowej.

Zalecane