blog

TheOdd1sOut Wiki, Twarz, Dziewczyna, Randki, Rodzice, Rodzeństwo, Prawdziwe Imię

Jeśli chodzi o świat kreskówek, TheOdd1sOut to pseudonim rysownika Jamesa Rallisona na YouTube. Przesyła kilka animowanych filmów, które zawierają humorystyczne tematy i historie. Jest także twórcą komiksu internetowego o tej samej nazwie – TheOdd1sOut, w którym omawia różne aspekty swojego życia.

  TheOdd1sOut Wiki, Twarz, Dziewczyna, Randki, Rodzice, Rodzeństwo, Prawdziwe Imię

Theodd1sout wziął udział w koncercie 2019 Apex Legends Battle Royale wydarzenie wraz z Prestonem, Lachlanem, Muselkiem, Typowym Graczem i Casparem Lee. W wydarzeniu wzięły udział najlepsze światowe gwiazdy YouTube, z których James wygrał pierwszą grę i otrzymał główną nagrodę w wysokości 100 000 USD.

Ile ma wartość netto TheOdd1sOut?

James Rallison A.K.A TheOdd1sOut zebrał swoją wartość netto w swojej karierze rysownika. Jak na Socialblade , zarabia do 12,4 tys. USD – 198,8 tys. USD miesięcznie i 149,1 tys. – 2,4 mln USD rocznie na swoim kanale YouTube.

Rysownik opublikował pierwszy odcinek swojego internetowego komiksu na Tapastic w lutym 2014 roku. W tym samym czasie założył też swój kanał na YouTube. Niektóre z jego najczęściej oglądanych filmów to Historie pracy, moje przemyślenia na temat ASMR, oraz Moje przemyślenia na temat sportu. Prawie wszystkie jego filmy mają ponad 10 milionów wyświetleń.

Możesz nie chcieć przegapić: Sierra Furtado Bio: wiek, wzrost, chłopak, wartość netto

Theodd1sout jest także autorem książki zatytułowanej Dziwne jedynki Jak być cool oraz Inne rzeczy, których zdecydowanie nauczyłem się podczas dorastania .

Czy Theodd1sout randkuje z kimś?

Nie minęło dużo czasu, odkąd zaczął pokazywać się w swoich filmach. Zaczynając od Tumblra, przeszedł długą drogę i wreszcie postanowił ujawnić swoją prawdziwą twarz. Jego reputacja wzrosła jeszcze bardziej, odkąd zaczął kontaktować się z fanami.

Wygląda na to, że theodd1sout również zaczyna przyciągać uwagę wielu młodych kobiet. Wszędzie pojawia się wiele pytań, a fani podejrzewali jego związek z innym YouTuberem i rysownikiem Jayden Animations, ponieważ współpracowali przy kilku filmach, ale nigdy nie przyznali się do niczego, co sugeruje ich randki lub romans.

Jaiden nagrywa na swoim kanale muzykę z gier wideo i gra na pianinie. Jeden z jej fanów, Krille, zapytał ich na Twitterze, czy rzeczywiście spotykają się ze sobą. Krille potwierdził nawet, że widział duet siedzący obok siebie na wideo FBE 23 stycznia 2018 r. Jednak żaden z nich nie skomentował tych plotek.

W jednym z filmów opublikowanych przez Mikaylę Snow, ona odnosi się do theodd1sout jako swojego chłopaka. Wiele osób zastanawiało się, czy rzeczywiście była jego dziewczyną, czy nie. Jednak z jej filmu jasno wynika, że ​​pomógł jej tylko przy nagraniu i nie byli w związku.

Zobacz też: Christian DelGrosso Wiki: Wiek, Dziewczyna, Randki, wesoły, Rodzina, Wartość netto

W prawdziwym życiu posiadanie dziewczyny to fetysz dla theodd1sout. On wspomniany jego fetysz na jego koncie na Twitterze w 2017 roku, a wielu jego fanów odpowiedziało na ten tweet, wybierając fetysz. Tymczasem w 2018 r. zamieścił na Twitterze bardzo brutalne oświadczenie z rozmowy, w którym wyraźnie wspomniał, że nawet jeśli naprawdę chce mieć dziewczynę, nikt tak naprawdę nie jest nim zainteresowany.

  Obraz

Krótki życiorys

Według źródeł wiki TheOdd1sOut, którego prawdziwe nazwisko brzmi James Rallison, urodził się 14 maja 1996 roku w Arizonie w USA.

James ma obywatelstwo amerykańskie i należy do rasy białej. Ma idealne ciało o odpowiednim wzroście. Rallison dorastał z czwórką rodzeństwa. Jego siostra bliźniaczka ma na imię Faith. Ma dwa psy o imieniu Georgie i Poppy.

Zalecane