blog

Thomas Kuc Wiki: wiek, dziewczyna, randki, rodzina, wzrost, wartość netto

Młody aktor Thomas Kuc zyskał sławę dzięki roli Hudsona w telewizyjnym serialu komediowym Nickelodeon Game Shakers. Podobnie jest znany z tego, że pojawia się jako Danny w filmie The Diabolical. Oprócz występów aktorskich Thomas jest także rosnącą sensacją w Internecie i ma ponad 72 tys. subskrybentów na swoim kanale YouTube. 15-letni sensacja internetowa, Thomas Kuc, zdobył swoją wartość netto głównie dzięki występom aktorskim. Jego kanał na YouTube również w pewnym stopniu przyczynia się do jego zarobków.

 Thomas Kuc Wiki: wiek, dziewczyna, randki, rodzina, wzrost, wartość netto

Jak Thomas gromadzi wartość netto?

15-letni sensacja internetowa, Thomas Kuc, zdobył swoją wartość netto głównie dzięki występom aktorskim. Thomas wystąpił w amerykańskim horrorze science fiction, Diaboliczny, który ma kolekcję kasową w wysokości 84 259 USD. Rzeczywiście otrzymał znaczną kwotę przychodów z następującego filmu. Był również aktywny w serialu telewizyjnym Shakery do gier od 2015 roku, co pomaga mu generować obfite bogactwo.

Jego zaangażowanie na swoim kanale YouTube pomaga mu również zarabiać szacunkowe przychody od 85 do 1,4 tys. USD rocznie. Thomas cieszy się także zarobkami ojca. Jego ojciec jest magnatem biznesowym i ma szacunkową pensję 349 819 dolarów.

Sprawy randkowe Thomasa: Umawianie się z dziewczyną?

Thomas Kuc milczał na temat swoich romansów z randkami. Mimo to jego fani zaczęli zakładać, że umawia się z nim Shakery do gier członek obsady, Cree Cicchino.

Thomas ma pewien rodzaj przywiązania do swojego ojca i wymienia go jako swoją inspirację. Udostępnił swoje zdjęcie z dzieciństwa swojemu tacie na Instagramie z okazji Dnia Ojca 20 czerwca 2016 r.

Thomas Kuc z tatą w dzieciństwie (fot.: Instagram)

Nie przegapił również życzenia swojej mamie Annie z okazji Dnia Matki 2018. Anna jest głównym menedżerem portfela Edwarda Jonesa od sierpnia 2017 r. Była także współzałożycielem i dyrektorem generalnym firmy o nazwie Cold Sands, Inc. pracowała od sierpnia 2015 r. do sierpnia 2017 r. Ponadto ma ponad 18-letnie doświadczenie w zakresie zarządzania inwestycjami i badań, doradztwa inwestycyjnego oraz alokacji aktywów i budowy portfela.

Thomas dorastał wraz ze swoją starszą siostrą Almą Kuc. Jest gimnastyczką Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej. W dniu 22 września 2017 r. Thomas życzył swojej siostrze z okazji jej urodzin, zamieszczając jej zdjęcie na Instagramie.

Krótki życiorys

Thomas Kuc urodził się w Brazylii 10 października 2002 r. Później przeniósł się z rodzicami do Kalifornii. Tomasz, który jest również nazywany przezwiskiem Tomek, ma wysokość 1,63 m (5' 4').

Oprócz umiejętności aktorskich Thomas jest również wyszkolonym gimnastykiem i lubi surfować. Zgodnie z wiki biegle mówi po polsku, hiszpańsku, mandaryńsku, portugalsku i angielsku.

Zalecane