blog

Thomas Markle, ojciec Meghan Markle Wiki: wiek, chirurgia, rodzina, jubilerzy

Thomas Markle jest znany jako ojciec Meghan Markle, emerytowanej amerykańskiej aktorki. Był nagłówkiem w tabloidach po tym, jak ujawnił, że przegapi ceremonię ślubną swojej córki z powodu operacji serca. Thomas jest także byłym reżyserem oświetlenia telewizyjnego i pracował w kultowych amerykańskich programach Married with Children i General Hospital. Zdobył także nagrodę Daytime Emmy w kategorii „Wybitne osiągnięcie w reżyserii oświetlenia” za serial dramatyczny „General Hospital”.

 Thomas Markle, Meghan Markle's Father Wiki: Age, Surgery, Family, Jewelers
 • Rodzice
 • Rodzeństwo
 • Thomas Markle jest znany jako ojciec Meghan Markle, emerytowanej amerykańskiej aktorki. Był nagłówkiem w tabloidach po tym, jak ujawnił, że przegapi ceremonię ślubną swojej córki z powodu operacji serca.

  Thomas jest również byłym reżyserem oświetlenia telewizyjnego i pracował przy kultowych amerykańskich programach Żonaty z dziećmi oraz Szpital Ogólny. Wygrał też Nagroda Emmy w ciągu dnia w kategorii Wybitne osiągnięcie w reżyserii oświetlenia dla serialu dramatycznego, za jego prace nad Szpital Ogólny.

  Ile jest warte netto Thomasa Markle?

  Thomas zebrał znaczną część majątku ze swojej pracy jako reżyser oświetlenia w serialach telewizyjnych. Swoje bogactwo czerpał ze słynnego i długoletniego serialu telewizyjnego Szpital Ogólny ( 1979-1996) pracuje jako reżyser oświetlenia. Thomas pracował przy kilku kolejnych serialach telewizyjnych, takich jak Żonaty z dziećmi (1987-1996) i Szczyt sterty (1991) jak autor zdjęć filmowych, co pomogło mu pomnożyć fortunę. Obecnie jest na emeryturze ze swojej pracy jako reżyser oświetlenia, więc jego wartość netto do pewnego stopnia spada.

  Przeczytaj o reżyserze: Graham Stanier Wiki, wiek, mąż, partner, wzrost, wartość netto

  W 2016 r. Thomas złożył wniosek o upadłość, odpowiadając za długi w wysokości 30 000 USD, czyli znacznie mniej niż liczba pokazana przez jego żonę Dorię, kiedy złożyła wniosek o upadłość. Mówiono, że Thomas ma swoją wartość netto na czerwono, ponieważ był winien dług podatkowy w wysokości ponad 50 000 USD.

  Córka Thomasa, Meghan Markle, zgromadziła 5 milionów dolarów w swojej zróżnicowanej karierze aktorki, humanitarnej, filantropki i modelki. W międzyczasie jego zięć, książę Harry, cieszy się ogromną wartością netto przekraczającą 25 milionów dolarów.

  Thomas przegapił królewski ślub córki, Meghan Markle

  Thomas nie uczestniczył w królewskim ślubie swojej córki Meghan Markle. Wspomniał, że przyczyną nieprzybycia na ślub była operacja serca. Miał operację o 7:30 rano 16 maja 2018 roku, trzy dni przed ślubem Meghan.

  W rozmowie z TMZ 15 maja 2018 r. Thomas powiedział:

  „Wejdą i usuną blokadę, naprawią uszkodzenia i wstawią stent tam, gdzie jest potrzebny”.

  Wcześniej Thomas podobno chciał iść na wesele córki po otrzymaniu wielu telefonów i SMS-ów od córki. Jednak zmienił zdanie 24 godziny po zaakceptowaniu propozycji córki, aby wziąć udział w królewskim weselu. Powiedział,

  „Nienawidzę pomysłu przegapienia jednego z najwspanialszych momentów w historii i poprowadzenia mojej córki do ołtarza. Oczywiście odprowadzę ją do ołtarza. To historyczny moment. Chciałbym być częścią historii”.

  Thomas miał atak serca tydzień temu, a lekarz powiedział mu, że potrzebuje natychmiastowej operacji, ponieważ atak spowodował poważne uszkodzenia. Obwiniał też syna Thomasa o problemy zdrowotne.

  Przyrodni brat Meghan, Thomas Markle Jr., napisał list do księcia Harry'ego, mówiąc, że „nie jest za późno”, by nie poślubić swojej siostry Meghan. W liście ostrzegł księcia Harry'ego mówiąc, że Meghan nie jest dla niego odpowiednią kobietą. Dodał ponadto:

  „Ty i rodzina królewska powinniście położyć kres temu fałszywemu, baśniowemu ślubowi, zanim będzie za późno”.

  Tydzień później Thomas przeprosił za swój list, błagając Meghan, by zaprosiła go na swój ślub.

  Meghan wymieniła przysięgę ślubną z księciem Harrym w sobotę 19 maja 2018 r. Żadne z rodzeństwa z rodziny Meghan nie było na jej ślubie. Jej przyrodnia siostra Samantha nawet napisała na Twitterze po tym, jak jej rodzina została zlekceważona ze ślubu. Jednak matka Meghan, Doria Ragland uczestniczył w jej ślubie.

  Megan jest jedną z ulubionych jubilerów, Missoma, Zofia, Birks i Natalie Marie przewidziały modę na nadchodzący wielki dzień.

  Nie przegap: Linda Phan Wiki: Wiek, Pochodzenie, Zaręczyny, Żonaty, Wzrost, Rodzice

  Thomas obejrzał królewskie wesele

  Chociaż Thomas nie był w stanie poprowadzić swojej córki do ołtarza, wciąż był świadkiem jej wymiany przysięgi z księciem Harrym. Thomas, który obecnie jest w trakcie rekonwalescencji po operacji serca, widział wielki dzień swojej córki w Kalifornii. W rozmowie z TMZ , powiedział, jak pięknie wyglądała Meghan, a nawet pobłogosławił parę. Stwierdził:

  „Moje dziecko wygląda pięknie i wygląda na bardzo szczęśliwą. Chciałbym tam być i życzę im całej mojej miłości i wszelkiego szczęścia”.

  Thomas martw się, co może się nie udać z córką

  15 lipca 2018 r. Thomas wyraził żal z powodu problemów z jego córką z Magazyn Słońce . W wywiadzie tęsknie mówił, że obawia się, że może wkrótce umrzeć, zanim załata sprawy z córką. Powiedział, że nie rozmawiał z nią od czasu rozmowy telefonicznej po ślubie.

  Źródło potwierdziło również, że nikt się o niego nie troszczył podczas ciężkiego zawału serca, mimo że mógł umrzeć. Oświadczył, że to był najdłuższy czas, odkąd nie rozmawiał z Meghan. Był jednak dumny ze swojej córki.

  „Czy ona chce, żeby to była ostatnia rzecz, jaką sobie powiedzieliśmy? To chyba najdłuższy czas, w którym nie rozmawiałem z nią. Chcę tylko oczyścić powietrze i powiedzieć jej, jak bardzo jestem z niej dumny. '

  Tymczasem 1 sierpnia 2018 r. źródło twierdziło, że Meghan i Prince Harry byli podobno źli na niego za ujawnienie szczegółów ich rozmowy

  Porady na ekranie dla taty Prawdziwy tata Meghan

  Zaledwie kilka dni temu, w sierpniu 2018 r., były ekranowy ojciec Meghan, Wendell Pierce, skomentował, jak prawdziwy ojciec Meghan opowiada o ich niedawnym dramacie rodzinnym. Wendell w wywiadzie z Telegraf wskazał na jej prawdziwego ojca Thomasa i powiedział, że jeśli kocha swoją córkę, to powinien kochać ją bezwarunkowo, nie tylko ze względu na konsumpcję publiczną. Powiedział;

  „Jeśli zależy ci na Meghan, księżnej Sussex, to powinno to być przede wszystkim w twoim umyśle, zanim cokolwiek powiesz. Jeśli kochasz swoją córkę, po prostu kochaj swoją córkę. To nie jest do użytku publicznego”.

  Życie małżeńskie Thomasa z Dorią Ragland

  Thomas Markle był żonaty z instruktorem jogi i pracownikiem socjalnym Dorią Ragland 23 grudnia 1979 r. Zgodnie z Czasy Indii , para złożyła śluby w indyjskiej świątyni, gdy Doria, która miała wtedy 23 lata, była urzeczona alternatywnymi religiami i jogą. Według brata Thomasa, Johnsona, jego brat i szwagierka Doria pobrali się w Świątyni Samorealizacji przy Sunset Boulevard w Los Angeles.

  Para spojrzała na siebie po raz pierwszy pod koniec lat siedemdziesiątych. Po pewnym czasie cieszenia się małżeńskim szczęściem para przeniosła się później do Los Angeles. W 1981 roku Thomas i jego żona Doria powitali swoją córkę Meghan. Cieszyli się chwilą z uroczą córką Meghan. Poniżej zdjęcie Thomasa z córką.

  Ale z biegiem czasu słodki związek pary stał się kwaśny. Para rozstała się i rozwiodła w 1988 roku. W tym czasie Meghan miała zaledwie sześć lat.

  Wcześniej Thomas był żonaty z Roslyn A. Loveless, ale ich związek nie trwał długo. Thomas ma ze swoją byłą żoną Roslyn dwoje dzieci, Samantha Grant Markle i Thomas Markle Jr.

  Wiedz też o byłej Meghan Markle: Trevor Engelson Wiki: Wiek, wartość netto, ślub, rodzina

  Krótki życiorys

  Thomas Markle urodził się dla rodziców, Gordona Arnolda Markle i Doris May Rita Sanders w 1945 roku. Pochodzi z rasy kaukaskiej i stoi na wysokości 1,7 m (5 cali i 7 cali). Jego prawdziwe imię to Thomas W Markle Sr i ma obecnie 73 lata. Obecnie mieszka w nadmorskim mieście Rosarito Beach w Meksyku, zgodnie z wiki.

  Zalecane