blog

Thomas Weeks Misfit Garage, Wiki, Wiek, Żona, Wartość netto, Rodzina

Entuzjazm gwiazdy rzeczywistości, Thomas Weeks wobec samochodów, jest widoczny w Discovery „Misfit Garage”. Pochodzący z Dallas tak pasjonuje się samochodami i samochodami, że uważa je za swój „lek z wyboru”. Zainteresowanie Thomasa maskami samochodów nie tylko sprawiło, że stał się facetem do renowacji samochodów, ale także zyskał popularność wśród miłośników samochodów po pojawieniu się w Misfit Garage. Gwiazda reality show pojawiła się również jako Tom w „Fast N” Loud Discovery.

  Thomas Weeks Misfit Garage, Wiki, Wiek, Żona, Wartość netto, Rodzina

Zainteresowanie Thomasa maskami samochodów nie tylko sprawiło, że stał się częstym facetem od renowacji samochodów, ale także zyskał popularność wśród miłośników samochodów po jego pojawieniu się w Niedopasowany garaż. Gwiazda reality show pojawiła się również jako Tom w „Fast N” Loud Discovery.

Jak Thomas Weeks zebrał wartość netto?

Thomas Weeks zebrał swoją wartość netto dzięki karierze handlarza samochodami i gwiazdy rzeczywistości. Według Payscale średnia pensja pracowników Discovery w Stanach Zjednoczonych wynosi 82 ​​tys. Thomas, który pracuje nad programem Discovery Misfit Garaż od 2015 roku może zbierać przyzwoitą kwotę wynagrodzeń za swoje występy w serialu.

Nie chcesz przegapić: Abby Phillip Wiki: Wiek, żonaty, mąż, CNN, wynagrodzenie

Gwiazda rzeczywistości pojawia się na Discovery Misfit Garaż ze współgrającymi Tomem Smithem i Scotem McMillanem. Co więcej, Thomas dzieli się również zwykłymi przestrzeniami ekranowymi z współzałożyciel firmy Rozpalony garaż i jedna z czołowych gwiazd telewizji, Jordan Butler . Czterej członkowie obsady wspólnie założyli nową firmę o nazwie „ Rozpalony garaż .

reality show renowacji samochodów, Misfit Garaż Premiera odbyła się 13 października 2014 r. na Discovery Channel. Program, w którym pojawiają się magiczne prace renowacyjne, jest ulubieńcem fanów nie tylko ze względu na prace remontowe, ale także z powodu gorących kłótni między członkami obsady.

Argumenty wraz z mechanicznymi problemami przedstawionymi w serialu dodają mu realizmu, pomagając zwykłym ludziom nawiązać kontakt z serialem. Podobnie, potyczki członków obsady z właścicielem Gas Monkey Garage, Richardem Rawlingsem, również sprawiają, że jest to intrygujący zegarek.

20. rocznica ślubu z żoną

The Misfit Garaż Obsada Thomas jest szczęśliwie żonatym mężczyzną poza kamerą w serialu. On i jego ukradkowa żona są małżeństwem od listopada 1997 roku.

W 20. rocznicę ślubu, 7 listopada 2017 r., migotliwy Discovery Channel z dumą przyznał swoją żonie swoją dwudziesięcioletnią podróż. Przechodząc do Facebooka, Thomas wzmocnił swój romans i radował się swoim uczuciem do żony w żywym poście.

Thomas Weeks i jego żona obchodzili 20-lecie istnienia w listopadzie 2017 r. (Zdjęcie: Facebook)

Pasjonujący się klasycznymi samochodami Thomas również delektuje się podróżami na wakacje z żoną. Duet niedawno spędził wakacje w czterogwiazdkowym hotelu Hilton Dallas/Rockwall Lakefront w sierpniu 2017 roku.

Zobacz też: Nicki Chapman Wiki, żonaty, mąż, rozwód, dzieci, wartość netto

Podobnie we wrześniu 2017 r. wybrali się na romantyczną wycieczkę, a Thomas udostępnił nawet zdjęcie całujące żonę na swoim Facebooku.

wspierająca rodzina; Otrzymał pierwszy samochód od ojca o 15

Gwiazda Misfit Garage od najmłodszych lat pasjonowała się pojazdami czterokołowymi i bacznie obserwowała rzemiosło swojego ojca mechanika i oficera wojskowego w garażu. Mimo że matka zapewniła mu pieniądze na lunch, guru restauracji zaoszczędził pieniądze i zamiast tego zdecydował się na zakup magazynu hot rod.

Ta pasja sprawiła, że ​​Thomas stał się teraz dumnym właścicielem ponad tysięcy magazynów hot rod.

Jego rodzina dostrzegła jego oddanie maszynom i wspierała go podczas jego podróży jako handlarz samochodami i prezenter telewizyjny. W wieku 15 lat gwiazda reality show otrzymała czerwoną, dwudrzwiową ciężarówkę Chevroleta z twardym dachem z 1955 roku, swój pierwszy prezent od ojca.

Przeczytaj także: Ryan Serhant Net Worth, żona, dziecko

Krótki życiorys

Thomas Weeks, który mieszka w Dallas w Teksasie, posiada obywatelstwo amerykańskie. Po tym, jak Thomas uzyskał licencję pilota w wieku 16 lat, ukończył szkołę średnią i ukończył studia licencjackie z lotnictwa i nauk ścisłych w szkole oficerskiej. Jak na wiki, osobowość telewizyjna ma dogłębną wiedzę na temat zabytkowych samochodów i samochodów.

Zalecane