blog

Tiffany Rivers [żona Philipa Riversa] Wiki: Wiek, wartość netto, rodzina, fakty

Kiedy sztuka, kreatywność i design idą w parze, powstają nowe pomysły lub produkty. Aby zainicjować ten trend, trzeba mieć innowacyjne i przedsiębiorcze nastawienie. Tiffany Rivers jest jedną z kobiet, które spełniają obie te cechy. Nie tylko wykorzystała swój innowacyjny sposób myślenia, aby odpowiedzieć na potrzeby, wygodę i projekt kobiecej bielizny osobistej, ale także wyrzeźbiła pozytywny wizerunek swojej firmy Hermoza, która przekazuje pieniądze na lepsze cele.

  Rzeki Tiffany [Philip Rivers' Wife] Wiki: Age, Net Worth, Family, Facts

Po raz pierwszy spotkała Philipa Rivera w ich gimnazjum, gdzie zaczęli się spotykać. Potem, czasami pielęgnując swoją miłość, postanowili wziąć ślub. W tym czasie Philip kontynuował naukę w college'u na Uniwersytecie Stanowym Karoliny Północnej. Co ciekawe, miał wtedy zaledwie 19 lat.

Tiffany Philip utrzymywała tak silną więź emocjonalną, że Tiffany zrobiłaby wszystko, by poślubić Philipa. Ze względu na miłość, Tiffany nawet zmieniła swoją religię i przeszła na katolicyzm, wspierając swojego katolickiego partnera Filipa przed ich małżeństwem.

Po tym, jak przyjęła katolicyzm, w 2001 r. mieli szczęście małżeńskie zgodnie ze swoimi religijnymi zwyczajami.

Weź Snoop:- Stan małżeński Nicka Wilsona

Dzieci

Ponieważ para lubi mieć wiele dzieci, Tiffany i jej mąż Philip zostali pobłogosławieni dziewięciorgiem dzieci. Z siedmiu to córki, a dwie to synowie.

W 2002 roku urodziła swoje pierwsze dziecko Halle. A trzy lata później powitali drugiego członka swojej rodziny o imieniu Caroline. Następnie, po objęciu trzeciej córki Grace, para została zaszczycona przez ich pierwszego syna o imieniu Gunner.

Podobnie w 2010 roku Tiffany i jej małżonek zostali pobłogosławieni kolejną córką o imieniu Sarah, a następnie ich drugim synem Peterem.

Ich zamiłowanie do dzieci nie skończyło się na tym. Zamiast tego przyjmowali każdego nowego członka jako dar Boży. W tym kontekście odegrali niejako rolę twórcy i w 2013 roku przywitali swoją nową córkę Rebeccę, a w 2015 Clare. A w 2019 roku szczęśliwe małżeństwo powitało swoją najmłodszą córkę Annę.

Ponieważ nic nie można było przewidzieć na temat ich planu, prawdopodobnie mogą dodać więcej dzieci do swojej rodziny.

Wartość netto

Szacunkowa wartość netto Tiffany Rivers nie została ujawniona. Jednak jako współzałożyciel linii Swimwear Hermoza , może osiągać satysfakcjonujący dochód.

To może Cię zaskoczyć:- Model Chantel Zales wartość netto

Dodatkowo, jako żona Philipa River, Tiffany Rivers cieszy się fortuną męża. Szacunkowa wartość netto Philip River wynosi 80 milionów i zarabia 20 USD rocznie, co potwierdza Celebrity Net Worth. Jest jednym z zręcznych graczy NBA, którzy w 2009 roku podpisali sześcioletni kontrakt z San Diego na lukratywną sumę 92 milionów dolarów. Następnie w 2015 roku jego kontrakt został przedłużony do czterech lat, gdzie klub przeznaczył dla niego 84 miliony dolarów.

Fakty

  • Tiffany Rivers mieszka z członkami rodziny w San Diego, a jej mąż Philip dojeżdża do Los Angeles luksusowym SUV-em wartym 2000 000 dolarów.
  • U strzelca Tiffany'ego zdiagnozowano cukrzycę typu 1, gdy miał pięć lat, więc przeprowadzili kampanię uświadamiającą o nazwie Change the Game Campaign.
  • Jej mąż Philip Rivers, który ma oszałamiający wzrost 6 stóp i 5 cali (1,96 m), jest rozgrywającym NFL. New York Giants zajęło 4. miejsce w klasyfikacji generalnej w 2004 roku. Następnie w latach 2006-2009 pokazał swoją grę na najwyższym poziomie dla ładowarek San Diego. I ponownie dołączył do klubu w 2013 roku.

Zalecane