blog

Tim Baltz Wiki: Wiek, żonaty, żona, dziewczyna, wesoły, pochodzenie etniczne, wzrost

Niezależnie od tego, czy jest przed kamerą, czy za nią, Tim Baltz nigdy nie tęskni za tym, by publiczność poczuła jego obecność. Baltz, który zawsze dąży do pracy twórczej, jest uwielbiany za ogromne poczucie humoru w gatunkowych rolach komediowych. Obecnie pracuje dla „The Opposition with Jordan Klepper”, brał udział w kilku programach, w tym „NBC’s Parks & Recreation and Superstore” oraz „Drunk History”.

 Tim Baltz Wiki: Wiek, żonaty, żona, dziewczyna, wesoły, pochodzenie etniczne, wzrost

Ile jest warte netto Baltza?

Tim brał udział w kilku najlepszych programach, w tym „NBC's Parks & Recreation and Superstore” oraz „The Opposition with Jordan Klepper”. Programy telewizyjne i inne projekty nie tylko pomogły mu zdobyć większą sławę, ale także zdobyć ogromną fortunę. Chociaż nie ujawnił dokładnych liczb, jego wartość netto prawdopodobnie sięga kwoty miliona dolarów.

Z kim teraz randkuje Baltz?

Cóż, jeśli przeszukiwałeś szczegóły statusu związku Baltza, możesz nie znaleźć ich w kolumnach tabloidów lub w mediach społecznościowych. Baltz przez cały czas ukrywał swoje życie osobiste i nie pozwolił nikomu zajrzeć do jego związku.

Jednak w lutym 2013 roku podzielił się zwięzłą rozmową ze swoim przyjacielem, Mikem Hallem za pośrednictwem Twittera, która wskazywała na jego możliwe randkowanie. Odpowiadając na komentarz Mike'a dotyczący jego zdjęcia, Baltz napisał, że pozował do zdjęcia, gdy jego dziewczyna była na zakupach.

Jego krótka biografia:

Tim Baltz urodził się 1 marca zgodnie z jego wiki. Nie ujawnił swojego wieku i urodzin, ale musi być gdzieś po trzydziestce. Pochodzi z miasta Joliet i jest absolwentem Loyola University Chicago. Jego amerykańscy rodzice wychowywali go z siostrą Emilie Baltz. Ma przyzwoity wzrost i należy do rasy kaukaskiej.

Zalecane