blog

Tim McCarver Wiek, życie osobiste, rodzina, wynagrodzenie, wartość netto, show, teraz

Amerykański komentator sportowy Tim McCarver jest weteranem baseballu, który dwukrotnie zdobył tytuł World Series Titles z St. Louis Cardinals. Po przejściu na emeryturę został komentatorem MLB. Poza karierą zawodową mężczyzna wywołał szum w mediach po tym, jak przez całą swoją karierę nadawczą nieustannie krytykował graczy i zespoły. Przywołał swoją wartość netto ze swojej kariery, a także jako gospodarz The Tim McCarver Show.

 Tim McCarver Wiek, życie osobiste, rodzina, wynagrodzenie, wartość netto, show, teraz

Ile ma wartość netto Tima McCarvera?

Tim McCarver z jego zaangażowaniem jako baseballista i amerykański komentator sportowy od 1958 roku zgromadził 8 milionów dolarów netto. Wszystko to było możliwe dzięki 21-letniej zawodowej karierze baseballowej.

Rozpoczynając karierę w baseballu, Tim w wieku 17 lat po raz pierwszy osiągnął poziom MLB. Później został powołany z mniejszych lig na krótki pobyt w St. Louis Cardinals. Przysługiwał mu szacunkowy pensja 60 000 USD rocznie.

W 1979 roku przeszedł na emeryturę z kariery sportowej i zaczął nadawać; jednak powrócił na boisko we wrześniu 1979 roku. Tym samym stał się jednym z zaledwie 29. graczy w historii baseballu, który pojawił się w rozgrywkach Major League w czterech różnych dekadach.

Krytyka podczas kariery telewizyjnej Tima

W swojej karierze jako prezenter Tim przeszedł do historii krytyki. Cóż, Tim skrytykował niektórych wielkich, takich jak Darryl Strawberry, Deion Sanders i wielu innych.

W 1992 r Mistrzostwa Ligi Narodowej, skrytykował gwiazdę NFL Deion za uprawianie obu sportów tego samego dnia. Deion wylał wiadro wody na McCarvera trzy razy. Krytyka przekształciła się następnie w walkę. Podobnie w październiku 2008 r. Tim skrytykował Manny'ego Ramireza, nazywając go „ podły.'

Życie osobiste Tima McCarvera

Tim McCarver i Anne pobrali się w 1964 roku. Chociaż Tim nie ujawnił zbyt wielu informacji o swoim życiu osobistym, wraz z żoną jest już rodzicem dwójki dzieci o imieniu Kathy i Kelly.

Oboje zostali pobłogosławieni swoim pierwszym dzieckiem o imieniu Kathy w 1966 roku. Dwa lata później, w 1968 roku, urodzili kolejne dziecko o imieniu Kelly. Jest żonaty od ponad pięćdziesięciu lat, ale nie obnosi się ze swoim małżeństwem w mediach. Obecnie prowadzi spokojne życie z córkami i żoną.

Krótki życiorys

Stojąc na wysokości 1,83 metra (6 stóp), Tim McCarver urodził się jako Timothy James McCarver w Memphis w stanie Tennessee w USA 16 października 1941 r. Mówiąc o swojej rodzinie, wychowywał się w entuzjastycznej, siedmioosobowej irlandzkiej rodzinie. Jego ojciec nazywał się Edward, który był policjantem, a jego mama, Alice, gospodynią domową. Były baseballista ma obywatelstwo amerykańskie. Tim, lat 76, uczęszczał do kilku uczelni przez sześć lat pomiędzy sezonami baseballowymi, ale nigdy nie ukończył.

Zalecane