blog

Tim McMullan Wiki: żonaty, żona, partner, rodzina, oczy, wartość netto

Maksymalna część bogactwa aktora pochodzi wyłącznie z jego powiązania z przemysłem filmowym. Hollywood odegrało równie satysfakcjonującą rolę, aby zwiększyć jego sławę i wartość netto. W wieku 54 lat Tim bardzo lubi swoją karierę sceniczną i bycie w czołówce obiektywów. Jednak jego życie za kamerą jest

 Tim McMullan Wiki: żonaty, żona, partner, rodzina, oczy, wartość netto

Kariera McMullana i wartość netto

Najwyższa część bogactwa aktora leży wyłącznie w jego powiązaniach z przemysłem filmowym. Jednak Hollywood odegrało równie satysfakcjonującą rolę w zwiększaniu jego sławy i wartości netto.

Swoje umiejętności wykonawcze doskonalił w Królewskiej Akademii Sztuk Dramatycznych. Był także częścią sztuki irlandzkiego dramaturga Briana Friela zatytułowanej Ojcowie i synowie. Przestrzeń to adaptacja klasycznej powieści Iwana Turgieniewa z 1862 roku, wystawiona po raz pierwszy w 1987 roku w National Theatre w Londynie.

Kadr z filmu Tima McMullana ze sztuki teatralnej z 1987 roku, Ojcowie i synowie
(Zdjęcie: bbc.com )

Niektóre z jego filmów to francuski film akcji science-fiction The Fifth Element, wydany w 1997 roku, oraz brytyjski dramat fabularny z 2006 roku The Queen. W filmie wcielił się w postać Stephena Lamporta.

Dzięki tej długiej i intensywnej karierze aktorskiej aktor ma znaczną grubą siatkę wartą ponad 15 milionów dolarów. Od 2021 roku występuje w serii o nazwie Morderstwa sroki .

Życie osobiste Tima McMullana!

To może być kwestia wyboru, ale Tim traktuje swoje życie osobiste podobnie jak informacje o wartości netto. Mówiąc wyraźniej, Tim do tej pory zachował bardzo profesjonalny wizerunek i nie dał żadnego wglądu w swoje życie za kamerą, tj. swoje życie osobiste.

Tim bardzo lubi swoją karierę sceniczną i bycie w czołówce obiektywów. Jednak jego życie za kamerą jest tajemnicą, co intryguje jego zwolenników. Żaden fakt, że jest żonaty lub ma przynajmniej partnera, pozostaje nieznany.

Aktor po pięćdziesiątce jeszcze się nie otworzył, jeśli ma żonę i rodzinę. Jego niski status wzbudził wiele spekulacji, co sugeruje, że jest gejem. Nie ujawnił jednak niczego ani nie odniósł się do żadnej z tych spekulacji.

Jego znak towarowy oka!

Małe oczy Tima są wynikiem zespołu powiek powiek (BPES), schorzenia, które powoduje malformację powiek po urodzeniu. Ale po pierwsze, historia dla tego oka; spowodowane ogólną sytuacją, powieki Tima są opadające z fałdą skóry w górę w dolnej powiece w pobliżu wewnętrznego kącika oka.

Mimo deformacji oka, nie stało się ono słabym punktem aktora, lecz emblematem, który pomaga ludziom natychmiast go rozpoznać.

Krótki życiorys

Tim McMullan urodził się w roku 1963 w Lambeth w Londynie. Aktor ukończył studia aktorskie w 1989 roku. Uwielbia też czytać Historię w St Andrew's.

Wraz z życiem osobistym do jego biografii dołącza kolejna tajemnica. Aktor pozostał również mamą w sprawach rodzinnych.

Zalecane