blog

Tim Wonnacott Wiki, żonaty, żona, zdrowie, choroba, dom, wartość netto

Licytatorem, prezenterem telewizyjnym i gospodarzem, znanym z występów w programach takich jak „Polowanie na okazje i antyki Raodtrip (Antiques Roadshow0”, a także zasłynął jako dyplomowany geodeta i ekspert od antyków, jest Tim Wonnacott. Jest towarzyszem Royal Institution of Chartered Surveyor i współpracownik Society of Value and Auctioneer Tim jest bardziej znany z prowadzenia dziennego programu BBC.

 Tim Wonnacott Wiki, żonaty, żona, zdrowie, choroba, dom, wartość netto

Jego wczesne życie i kariera:

Tim dołączył do Sotheby's w 1978 roku, aw 1985 roku został pełnym dyrektorem, a później mianował jedynego prezesa Sotheby's South. Opuścił firmę w 2003 roku po dwudziestu pięciu latach i wziął udział w największej na świecie publicznej aukcji sztuki w 2004 roku poza ratuszem w Manchesterze. Jednak pracował także jako narrator w programie telewizyjnym „Antyki Roadtrip”, a także występował w wielu serialach telewizyjnych. Wonnacott przekazał klucz do miasta Plymouth w 2001 roku, a później w sierpniu 2014 roku ogłosił się uczestnikiem dwunastej serii reality show.

Wartość netto i wynagrodzenie:

Wartość netto tego nadawcy i eksperta od antyków szacuje się na 2 miliony dolarów, z jego wielką i wspaniałą pensją. Kiedyś zgłoszony przez korespondenta Daily Telegraph Arts jako „Najlepszy licytator Sotheby's” i oprócz zarządzania sprzedażą w Sotheby's, przez lata wspierał znacznie więcej organizacji charytatywnych na rzecz pomocy społecznej, aby zwiększyć pieniądze na aukcjach. Jednak najlepiej prosperująca była aukcja „Cow Parade” w Anglii, która odbyła się jesienią 2002 roku, na której zebrano ponad 500 tys. USD dla Childline. Obecnie kierował kolejną sprzedażą „Cow Parade” na Wyspie Man w obecności księcia Andrzeja, która wygenerowała ponad 150 000 USD. Obecnie mieszka w swoim zadbanym domu w Suffolk.

Życie osobiste: żonaty, dzieci i żona?

Tim jest już żonaty; tak, nie jest ani gejem, ani nieżonatym mężczyzną, ponieważ ożenił się już ze swoją długoletnią dziewczyną, Helen Wonnacott pod koniec 1984 roku. Jednak o szczegółach jego żony wciąż nie wiem, ponieważ nie jest ona bardziej znana w świecie mediów, ale się urodziła w sierpniu 1956 do polskich rodziców. Para szczęśliwie spędziła swoje najbardziej romantyczne i miłosne trzy i pół dekady i nie było między nimi żadnej kłótni, kłótni, więc nazywało się to porozumieniem między mężem a żoną. Jednak już przyjęli razem trójkę dzieci, w tym dwie córki i syna. Według jednego z portali wiki dla gawędziarzy, spotkał się w serialu ze swoją żoną, kiedy ją odwiedził, a później ją zobaczył i zakochał się w sobie. I nadal szczęśliwie mieszkają z rodziną i przyjaciółmi, więc jest szansa na ich rozwód, a także separację. Jednak krążą też pogłoski o jego chorobie z powodu raka, ale obecnie; wygląda na to, że mężczyzna też jest szczęśliwy i zdrowy.

Krótki życiorys i fakty:

Ten przystojny prezenter i ekspert od antyków urodził się w Barnstaple w hrabstwie Devon w Anglii 6 maja 1951 roku jako młodszy syn swoich rodziców Raymonda i Pameli. Posiada obywatelstwo brytyjskie i jest białego pochodzenia etnicznego, a także ma białe, przystojne twarze. Tim stoi 5 stóp i 10 cali idealnego wzrostu, waży 79 kg, a także ma dopasowaną sylwetkę.

Zalecane