blog

Timothy DeLaGhetto Dziewczyna, Romans, Zaręczyny, Żona, Wartość netto, Wzrost

Komedia i śpiew to nowa fajna rzecz w mediach społecznościowych, takich jak YouTube i musical. Ly, a Timothy DelaGhetto jest mistrzem obu. Gwiazda YouTube jest bardziej znana ze swoich wyjątkowych problemów, które zapewniają rozrywkę publiczności. Jest już znaczącym znakiem na YouTube, chwali się swoją popularnością ponad 557 tys. obserwujących na Twitterze i 1 mln obserwujących na Instagramie.

 Timothy DeLaGhetto Dziewczyna, Romans, Zaręczyny, Żona, Wartość netto, Wzrost

Droga do popularności:

Popularność Timothy'ego zaczyna się oficjalnie wraz z wydaniem jego pierwszego mixtape'u „The First Mixtape” w 2006 roku. Seria mixtape'ów następuje po jego pierwszych wydawnictwach, takich jak „Will Rap for Food”, „Cruise Control” i „No Jokes”. Jego single to „Charlie Sheen”, „Chillin Here in the Atmosphere”, „Magnetic”, „Airplanes” i „Terminals”.

Komik YouTube!

Jednak jego komiksowa strona przyćmiła jego umiejętności śpiewania, kiedy zaczął publikować swoje śmieszne filmy i vlogi na YouTube. Jeden z filmów Timothy'ego „Niespodzianka dla mamy i taty – spłacanie kredytu hipotecznego” szybko stał się sensacją w Internecie. Jego inne znane filmy to „5 razy dziewczyny zrobiły nas brudne”, „Roast Yourself Challenge – Diss Track” i „Are Wild N Out Girls Smart?”.

Zdobył już około 3,5 miliona subskrybentów, zwiększając liczbę każdego dnia. Jego prace na YouTube sprawiły, że współpracował z niektórymi znanymi gwiazdami, takimi jak Andrew Garcia, Chris Miles i Nick Cannon.

Był także stałym członkiem obsady w MTV 2 „Wild 'N Out” w 2013 roku

Ile ma wartość netto Timothy'ego?

DelaGhetto nie tylko tworzy swoje treści dla społeczności YouTube, ale także wędruje po swoich koncertach na żywo w różnych miastach, w tym w Toronto i Ontario. Jego popularność na YouTube jest tak duża, że ​​wszystko, czego dotknie, zamienia się w złoto w mediach społecznościowych. Dramatyczny wzrost sławy z pewnością dał jego stronie finansowej znaczny wzrost dzięki wartości netto 2 milionów dolarów.

Słodka propozycja!

Znany z komiksowego wyczucia czasu, Timothy zdążył już udekorować swoją pamięć prosząc o poważną propozycję swojej miłości. Na chwilę przerwał żarty i pokłonił się, by oświadczyć się swojej dziewczynie, Chia Habte w Toronto w Theatre of Ryerson University.

Jego sześcioletnie życie randkowe zakończyło się szczęśliwie, gdy zaręczył się w 2017 roku. Romantyczny romans z kanadyjską gwiazdą Instagrama, Chią Habte, rozpoczął się w 2011 roku i zebrał już tak piękne chwile, o które każda para jest zazdrosna. Jednak on i jego wkrótce żona wciąż nie opublikowali swoich albumów ślubnych, aby jeszcze bardziej podsycić zazdrość.

Krótki życiorys:

Tim Chantarangsu aka Timothy DelaGhetto urodził się 6 marca 1986 roku w Billings, MT, co oznacza, że ​​ma 31 lat. Mówiąc o jego rodzinie, jego rodzicami są Kongkiat Chantarangsu (ojciec) i Sukhon Chantarangsu (matka). Jego znakiem urodzenia są Ryby.

Uczęszczał do Paramount High School po California State University, aby uzyskać formalną edukację. Jednak został porzucony, gdy studiował na California State University, aby realizować swoje życiowe marzenie. Zgodnie z jego wiki ma odpowiednią wysokość 5 stóp i 4 cale i należy do azjatyckiej grupy etnicznej.

Zalecane