blog

Timothy Granaderos Wiki, Wiek, Bliźniak, Dziewczyna, Randki, wesoły, Bio, Wzrost

Wszechstronny sportowiec i ikona mediów społecznościowych, aktor ze słynnego ostatniego serialu Netflixa „13 powodów” i serialu telewizyjnego „T@gged” to dobrze znany Timothy Granaderos. Jest nie tylko aktorem, ale także zajmuje się modelingiem, co pomogło mu w karierze aktorskiej. W swojej karierze grał w wielu pomniejszych rolach i postaciach pobocznych, ale każdy z nich był krokiem w kierunku swojego zawodu i rozwoju jego fanów.

Szybkie informacje

 • Data urodzenia
 • Wiek
 • Narodowość
 • Zawód
 • Stan cywilny
 • Rozwiedziony
 • Dziewczyna/Randki
 • wesoły/lesbijka
 • Pochodzenie etniczne
 • Media społecznościowe
 • Dzieci dzieci
 • Wzrost
 • Rodzeństwo

Wszechstronny sportowiec i ikona mediów społecznościowych, aktor ze słynnego ostatniego serialu Netflixa „ 13 powodów dlaczego ' i seriale ' T@gged ' jest znany Timothy Granaderos. Jest nie tylko aktorem, ale także zajmuje się modelingiem, co pomogło mu w karierze aktorskiej. W swojej karierze grał w wielu pomniejszych rolach i postaciach pobocznych, ale każdy z nich był krokiem w kierunku swojego zawodu i rozwoju jego fanów.

Ile ma wartość netto Timothy'ego?

Timothy Granaderos zebrał swoją wartość netto dzięki swojej karierze aktorskiej. Jego film z 2015 roku Jesteśmy twoimi przyjaciółmi zarobił kasę w wysokości 11,1 miliona dolarów przy budżecie produkcyjnym wynoszącym 2 miliony dolarów. Timothy dorobił się fortuny, grając rolę Preppy Guy #1 w filmie.

Podobnie jego najdłuższy występ w serialu, jak T@gged (2016 do 2017) i 13 powodów dlaczego (2017 do 2018) przyczynił się do uzyskania przez aktora wartości netto. Obecnie gromadzi swoje bogactwo z przedprodukcji nadchodzącego filmu Jak możemy cię nienawidzić?

Timothy rozpoczął karierę aktorską i szybko odniósł sukces. Zaczynał jako model, zanim trafił na duży ekran z filmami i kręceniem filmów, był asystentem produkcji przy filmie krótkometrażowym „ Zaangażowany ” w 2010 roku. Zaczął działać i modelować w reklamach i reklamach drukowanych, a wkrótce przeniósł się do telewizji i filmu. Jego inne znane seriale telewizyjne to „Szczury laboratoryjne”, „Liv i Maddie” , ' ' CSI ' oraz ' Palisander. '

Działał także w ' Jesteśmy twoimi przyjaciółmi ”, która obejmuje takie gwiazdy, jak Zac Efron i Emily Ratajkowski. W serii Netflix ” 13 powodów dlaczego Odegrał niewielką rolę, co daje mu pełną sensację w rozwoju jego biznesu aktorskiego. W serialu Netflix gra główną rolę z postaciami Dereka i jego brata bliźniaka, Tylera.

Poza karierą aktorską Tim uwielbia zajęcia na świeżym powietrzu i ma tendencję do regularnych podróży, z których większość jest droga. Ma też zwyczaj organizowania imprez ze swoimi członkami obsady, aby się ochłodzić. Tim ma również naturę posiadania drogich ubrań i akcesoriów, płacąc za swoje filmy. Ostatecznie ma stabilną sytuację materialną.

Samotny czy randkujący z kimś?

Do tej pory oficjalnie nie powiedział nic o swoim życiu osobistym, ponieważ ma tendencję do zachowania tajemnicy i do siebie. Nie ma zbyt wielu informacji o tej dziewczynie lub byłych facetach.

Ale nasi badacze odkryli, że ma dziewczynę. Ostatnio opublikował wiele zdjęć na swoim Instagramie ze swoją dziewczyną. jego dziewczyna ma na imię Katie Dixon. A ich zdjęcia wyglądają na pewne, że są zakochani. Wygląda na to, że są zakochani od dawna. Wygląda też na to, że są zakochani i zmienia ich stosunek do stanu cywilnego.

Timothy Granaderos i jego dziewczyna Katie Dixon opublikowali 25 lutego 2017 r. (Zdjęcie: Instagram)

Więcej zdjęć Tima i jego dziewczyny znajdziecie na Instagramie. Jednak niewiele jest informacji dotyczących jego przeszłych spraw. Nie ma nawet szans, że ten przystojny facet jest gejem i nie ma też żadnych plotek.

Krótki życiorys:

Timothy, który obchodzi swoje urodziny 9 września, urodził się w 1986 roku. Obecnie ma 31 lat i mieszka w Los Angeles w Kalifornii. Timothy pochodzi z Portage w stanie Michigan. Aktor stoi na wysokości 5 stóp i 11 cali z dobrze zbudowanym ciałem i sześciopakiem abs. Dziewczyny szaleją na jego zdjęciach bez koszuli.

Ma białe pochodzenie etniczne i ma obywatelstwo amerykańskie. Jak na wiki, w wolnym czasie lubi grać w piłkę nożną. Niewiele jest informacji o jego rodzicach i jakimkolwiek innym rodzeństwie.

Zalecane