blog

Tina Daheley Wiki, Bio, Żonaty, Mąż lub Partner, Chłopak, Randki

Brytyjska nadawca publiczny, British Broadcasting Corporation (BBC), dziennikarka i prezenterka, znana głównie jako prezenterka sportowa i pogodowa oraz prezenterka wiadomości, to Tina Daheley. Tina pochodziła z rodziny Sikhów i urodziła się w Leeds w Anglii 16 kwietnia 1981 r. Jej rodzice. Jest zwolenniczką FC Arsenal, natomiast posiada obywatelstwo brytyjskie i jest pochodzenia euroazjatyckiego ze względu na swoich rodziców z kraju azjatyckiego.

 Tina Daheley Wiki, Bio, Żonaty, Mąż lub Partner, Chłopak, Randki

Kariera i sukcesja:

Tina prowadzi wraz z Nickiem wiadomości, informacje sportowe i pogodowe podczas programu śniadaniowego „The Radio 1”, zwykle uczestnicząc w dyskusji podczas całego programu. Tina prowadziła również relacje telewizyjne z kobiecego futbolu i współprowadziła program debat politycznych BBC Three Free Speech. Prowadziła także „60 Second News” w BBC Three, E24 w News Network oraz Revealed: BBC Two. Daheley często oglądała BBC News w BBC One, a od 2016 roku jest również gospodarzem pomocy w BBC Breakfast i Victoria Derbyshire. Jednak od 2016 września staje się jednym z głównych gospodarzy Crimewatch obok Jeremy'ego Vine'a.

Wartość netto i wynagrodzenie:

Sprawny gospodarz BBC ma ponad 500 tysięcy dolarów wartości netto i ponad 200 tysięcy dolarów rocznej pensji. Jednak zapłaciła za swoje wystawne i luksusowe życie poprzez swój majątek netto i pensję, ponieważ głównie wydaje na ubrania. Kupiła też mieszkanie, a także z pełną pasją kupiła nowy i nowy model samochodu, a także drogi samochód, więc głównie pieniądze przeznacza na zakupy. W międzyczasie zajmuje się również pracą społeczną, ale głównie wydaje na zakupy, podróże i spędzanie czasu z rodziną i przyjaciółmi. Tak więc w końcu składamy jej najlepsze życzenia w najbliższej przyszłości dla lepszych postępów.

Czy ona ma chłopaka czy randkę?

Najbardziej urocza brytyjska dziennikarka, prezenterka sportowa i prezenterka pogody, ma ogromną sukcesję, ale przede wszystkim ukrywa swoje życie osobiste o swoim mężu, randkach małżeńskich i chłopaku. Wygląda na to, że do tej pory nie wyszła za mąż, a także nie ma chłopaka. Ale prawdą jest, że piękna prezenterka BBC jeszcze nie wyszła za mąż, więc nigdzie nie pokazała męża, ale podobno w mediach, zwłaszcza w internecie i prasie wiki, krążyły pogłoski o randkowaniu i chłopaku. Tina spotyka się romantycznie ze swoim partnerem z serialu Nick Grimshaw od 2012 roku. Udowodniło to, gdy widzieli razem kilka razy w miejscu publicznym, a także na przyjęciu bożonarodzeniowym, a także podczas innych funkcji. Jednak sekretna para nie podeszła do plotki, ale ludzie nie wierzą w ich wyjaśnienie, ponieważ myślą, że są zakochani. Nick i Tina są razem od 2013 roku jako współprezenterka, ale są zakochani od 2012 roku. Było to możliwe, ponieważ poznali się w serialu, a później zakochali się w sobie i zaczęli umawiać się na randki. Jednak nigdzie nie ujawnili znacznie więcej szczegółów. W końcu spodziewamy się, że wkrótce ujawnią znacznie więcej informacji.

Kilka faktów:

Tina jest znana jako najpiękniejsza i najgorętsza dziennikarka na całym świecie, ponieważ ma ponad 5 stóp i 6 cali idealnego wzrostu i szczupłą średnią wagę. Jest również znana jako prezenterka BBC, która pomaga prowadzić luksusowy styl życia. Tina ma atrakcyjną figurę i urocze, uwodzicielskie wymiary ciała 35-25-36 cali.

Zalecane