blog

Tina Lifford Wiki, Bio, Wiek, Żonaty, Mąż, Rodzina, Wartość netto

W dramacie Oprah Queen Sugar rodzina cioci Violet przeżyła tragedię, a jej rodzeństwo musiało żyć skomplikowanym życiem. Odkąd afroamerykańska aktorka Tina Lifford wcieliła się w postać ciotki, była sensacją i wszystkie jądra zrównały się z nią. Tina jest znana z roli samotnej matki, Joan Mosley w serialu FOX South Central. Zagrała także w filmach fabularnych, takich jak Blood Work i Hostage.

  Tina Lifford Wiki, Bio, Wiek, Żonaty, Mąż, Rodzina, Wartość netto

Randki z młodszymi mężczyznami, ale czy ona ma męża?

Afroamerykańska aktorka wspomniała, że ​​w przeszłości spotykała się z młodszymi mężczyznami. W wywiadzie dla Essence w październiku 2016 roku powiedziała, że ​​jej chłopaki byli poza jej rasą (afroamerykańską) i narodowością. The Królowa Cukru aktorka dodała ponadto, że chociaż nie szukała chłopaków, w końcu odbyła przyjazną rozmowę z tymi kategoriami (chłopcami spoza jej pochodzenia etnicznego) i „dostała to, co związek miał do zaoferowania”.

Tina ma również słodkie doświadczenie relacji na ekranie. W dramacie Oprah Winfrey Network Królowa Cukru, występowała u boku amerykańskiego aktora Omara Dorseya. Jej ekranowy chłopak Omar zeznawał z kilkoma aktorkami, zanim reżyserzy znaleźli go i chemię Tiny idealnie dopasowaną. Aktorka uważała, że ​​jego łysina jest atrakcyjna i łatwo było z nim współpracować podczas ich spotkania.

Tina Lifford i jej ekranowy chłopak Omar Dorsey w dramacie Oprah Winfrey Network ' Queen Sugar” (zdjęcie: madamenoire.com)

Chociaż chemia hollywoodzkiej pary na ekranie była uwielbiana przez ich fanów, są oni tylko przyjaciółmi poza ekranem. Od lipca 2018 roku 52-letnia aktorka jest podobno niezamężna. Chociaż nie ma biologicznych dzieci, traktuje jako swoje dzieci partnerkę z Queen Sugar, Novę, Charlet i Ralpha Angela.

Zobacz też: Tamron Hall Mąż, chłopak – ekskluzywne życie osobiste w szczegółach

Dwoje rodzeństwa w rodzinie

Tina urodziła się dla swoich kenijskich rodziców Davida Lifforda i Dorothy Lifford. Jej matka Dorothy jest absolwentką New Trier High School. Początkowo miała w rodzinie troje rodzeństwa o imieniu Marlene Lifford, Pam Lifford i Steve Lifford. Jej brat Steve miał smutną śmierć, opuszczając Tajemnicza kobieta aktorka mająca tylko dwoje rodzeństwa.

David i Dorothy ciężko pracowali, aby wychować swoje dzieci w Evanston w stanie Illinois. Tina pamięta przede wszystkim moment, w którym szła z matką na każdą letnią produkcję w ETHS. Po tym, jak rodzina Lifford przeniosła się na zachodnie wybrzeże z Evanston, postanowiła kontynuować karierę aktorską.

Jak Tina Lifford gromadzi wartość netto?

Tina Lifford, 52 lata, od 1983 roku gromadziła majątek jako amerykańska aktorka. Jej film z 2000 roku Zapłać dalej zarobił kasę 66,7 miliona dolarów i miał zysk w wysokości 15,7 miliona dolarów. Podobnie jej film z 2001 roku Amy ****** zarobił 500 tysięcy dolarów i film z 2005 roku Zakładnik miał zarobki w wysokości 2,9 miliona dolarów. W ciągu trzech i pół dekady doświadczenia w Hollywood zebrała dochody z ponad czterech tuzinów filmów. Tina, która była jedną z najlepiej zarabiających aktorek w okresie swojej świetności, znana jest z występowania w filmach takich jak Fantastyczni Baker Boys, Doppelganger, America's Dream, Mystery Woman: Redemption, oraz Złapać i wypuścić.

Hollywoodzka aktorka zadebiutowała w przemyśle rozrywkowym w wieku 17 lat i dostała powracającą rolę w amerykańskiej telenoweli, Lądowanie węzłów . Od 1987 do 2006 roku występowała w filmach takich jak Orzechy , Wielki Kanion, Panika, Przekaż dalej, Zaczepy i uwolnienie, oraz Tajemnicza kobieta: Odkupienie. W 2016 roku aktorka pojawiła się w dramacie Oprah Winfrey Network Królowa Cukru i grał rolę Violet Bordelon.

Krótki życiorys

Tina Lifford urodziła się w 1966 roku, a 1 maja obchodzi urodziny. Należy do narodowości amerykańskiej i nosi pochodzenie afroamerykańskie. Aktorka ma średni wzrost 1,70 m (5' 7') i mieszka w Los Angeles w Kalifornii.

Tina miała 20 lat, kiedy zadebiutowała rolą Patty w filmie The Klub Pań. Zgodnie z wiki aktorka ukończyła Uniwersytet Santa Monica.

Zalecane