blog

Tina Majorino Wiki, żonaty, mąż, chłopak, randki, wartość netto

Jest dziecięcą protegowaną aktorstwa, ponieważ w tak młodym wieku poruszała serca ludzi, aktorka znana jest z roli w Andre; Kiedy mężczyzna kocha kobietę. Co więcej, w młodości Tina Majorino jest aktorką, która grała wiele filmów w wieku dorosłym i jako dziecko i jest w pociągu, aby stać się wschodzącym w branży aktorskiej. Rozpoczyna swoją pierwszą karierę aktorską w sitcomie z 1992 roku w Camp Wilder

 Tina Majorino Wiki, żonaty, mąż, chłopak, randki, wartość netto

Kariera i rozwój:

Swoją pierwszą karierę aktorską rozpoczęła w sitcomie w 1992 roku w Camp Wilder, ale jej pierwszy filmowy debiut miała miejsce w roli filmowej w 1994 roku Kiedy mężczyzna kocha kobietę. Miała więcej ról rodzinnych po tym, jak grała w filmach takich jak Corrina, Corrina i Andre. Po tym, jak jej dziecinne dni dobiegły końca, przeszła do jeszcze większych ról, gdy zaczęła pojawiać się w powracającej roli w serialu telewizji kablowej Big Love.

Nie tylko występowała w filmach czy grała poboczną postać, ale także w teledyskach. Wystąpiła w teledysku do utworu „Blind” dla zespołu Lifehouse. Następnie zagrała rolę Addy Fisher w filmie The Deep End od 2009 roku, ale serial został odwołany po sześciu odcinkach. Później nie grała żadnych ról, ale w 2011 roku wystąpiła jako agentka specjalna Genny Shaw on Bones, a także kolejny teledysk Pink.

Ile jest warta netto Tina Majorino?

Była nominowana do nagrody Teen Choice Award i trzech nagród Young Artist Awards, kiedy była młoda, tworząc wiele filmów w swojej karierze. Znalazła się w serialu telewizyjnym, gdy użyła głosu Deb w animowanym serialu Napoleon Dynamite i miała również stałą rolę w serialu w telewizji Bones.

We wszystkich, w których zarobiła łącznie 1,5 miliona dolarów netto, jak na swoją pensję nie określiła dokładnie ile, ale prawdopodobnie znajduje się w kategorii tysięcy.

Czy Tina Majorino spotyka się z kimś?

Obecnie uważa się, że jest samotna, ponieważ jej media społecznościowe wskazują, że w tej chwili nikogo nie spotyka. Ma jakichś byłych chłopaków i stara się zachować jak najbardziej prywatne życie. Kiedy jej fani zapytali, dlaczego nie umawia się na randki, po prostu wskazała, że ​​jej miłość do lenistwa jest znacznie większa niż posiadanie męża.

Nie powiedziała, czy publicznie jest lesbijką, ponieważ pogłoski o jej życiu z inną kobietą wyrosły tylko ze spekulacji. Nigdy też nie umawiała się z inną kobietą ani nie widziała, jak spotyka się z inną kobietą w swojej karierze lub gra rolę lesbijki. Nie jest również mężatką w żadnych źródłach wiki podanych ani rozwiedzionych w tej sprawie.

Krótkie biografia Tiny Majorino:

Urodziła się 7 lutego 1985 roku w Westlake w Kalifornii. Jej rodzicami są Sarah i agent nieruchomości Robert „Bob” Majorino. Ma mieszane pochodzenie etniczne: włoskie, kubańskie i francusko-szkockie, niemieckie i filipińskie, a wszystko to z jej rodzinnego dziedzictwa. Wzrost Tiny mierzy średnio 5 stóp i 5 cali i ma odważne ciało, którego większość nie może znieść, ma teraz 32 lata i ma narodowość Amerykanina.

Zalecane