blog

Tobias Menzies Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, wesoły, Rodzina, Wartość netto

Angielski aktor Tobias Menzies, znany z roli Brutusa w Rzymie i Edmure Tully w Grze o tron, jest szczególnie chwalony za nominowaną do Złotego Globu podwójną postać (Frank Randall i Jonathan) w krytykach teatralnych „Outlander”. Urodzony w Londynie aktor o intensywnym wyglądzie zbliżył się do różnych programów scenicznych i programów telewizyjnych i jest bardzo chwalony przez swoich fanów.

 Tobias Menzies Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, wesoły, Rodzina, Wartość netto

Kariera i wartość netto

44-letni Tobias Menzies rozpoczął karierę telewizyjną i filmową od niektórych z najpopularniejszych seriali brytyjskiej telewizji, takich jak Ofiara (1998-2000), Morderstwa Midsome (2000) oraz Wojna Foyle'a (2002). On jest znany z roli Marcusa Juniusa Brutusa w nagradzanym serialu HBO/BBC Rzym.

Co więcej, Tobiasz został nominowany do nagrody „Ian Charleson Award” za główną rolę na scenie jako Irwin w filmie Alana Bennetta Historia chłopców a także w produkcji Three Sisters w West Endzie Michaela Blakemore'a w 2003 roku. Podobnie, niektóre z jego innych osiągnięć aktorskich obejmują; Casino Royals (2006), Perswazja (2007), oraz „Gra o tron” (2013-obecnie) . Tobiasza można również zobaczyć w: Terror (2018), Król Lear (2018) i Cramilla (2018).

Talent i atrakcyjna osobowość, Tobias jest aktywny w karierze telewizyjnej i filmowej od 1998 roku. Niewątpliwie zyskał wielu fanów i prawdopodobnie zarobił miliony w swojej karierze. Niemniej jednak zarobki i wartość netto Tobiasza były ukryte.

Tobias Menzies potajemnie żonaty lub nadal randki?

Ponieważ przystojny Tobiasz od dawna nie spotyka się z nikim, jego fani mogą się zastanawiać, czy jest gejem. Jednak biorąc pod uwagę jego związek i romanse, pojawia się wiele pytań dotyczących jego ewentualnej dziewczyny lub żony, z którą prowadził powściągliwe życie miłosne.

Tobias Menzies (44 lata) był kiedyś romantycznie związany ze swoją aktorką Kristin Scott Thomas i uważano, że spotyka się w 2005 roku. Tobias po raz pierwszy spotkał ją na planie ‘Jak mnie pragniesz’ Londyńska produkcja Pirandello, w której zakochał się w niej, mimo że była mężatką i matką trójki dzieci.

Tobias Menzies i Kristin Scott Thomas razem w 2005 (zdjęcie: dailymail.co.uk)

Tobiasz, który jest 14 lat młodszy od Kristin, nie był z nią w długim związku, chociaż Kristin była już w separacji ze swoim mężem, Francois Oliviennes, po ich romansie. Jednak para rozstała się ze sobą, zanim związała się, gdy dziewczyna Tobiasa, Kristin, odbudowuje romans ze swoim byłym mężem. Od tego czasu Tobiasza nie widziano w związku, ani nie znaleziono potajemnego małżeństwa. Cokolwiek by się nie stało, to na pewno; nie jest gejem w żadnym kontekście.

Krótki życiorys

Tobias Menzies, urodzony 7 marca 1974 roku, jest angielskim aktorem teatralnym, telewizyjnym i filmowym. Mówiąc o swojej rodzinie, jego matka była nauczycielką, podczas gdy ojciec był producentem dla BBC. W młodym wieku Tobiasz zakochał się w aktorstwie, więc jego matka często zabierała go do teatru.

Po ukończeniu Królewskiej Akademii Sztuki Dramatycznej Tobiasz stopniowo rozpoczynał karierę filmową. Na początku swojej kariery pracował w sklepie Spontaneity. Nominowany do nagród Iana Charlesona (2003), Saturn Awards (2015), EWwy Awards (2015), Złotego Globu (2016) i Satellite Awards (2016).

Zalecane