blog

Todd Hoffman Gold Rush, Wiki, Wiek, żona, rodzina, wynagrodzenie i wartość netto

Dla przeciętnego człowieka ziemia na Terytorium Jukonu w Kanadzie nie była niczym więcej jak tylko kawałkiem własności, ale dla tego poszukiwacza złota była to kopalnia możliwości, a on uczynił ją wielką. Todd Hoffman początkowo zainwestował w firmę lotniczą z siedzibą w Oregonie, ale po zobaczeniu jej upadku zebrał grupę sześciu niedoświadczonych przyjaciół w poszukiwaniu złota na Terytorium Jukon w Kanadzie i odpoczynku, jak mówią, jest historią.

 Todd Hoffman Gold Rush, Wiki, Wiek, żona, rodzina, wynagrodzenie i wartość netto

Kariera i życie zawodowe:

Po tym, jak był świadkiem upadku swojej firmy lotniczej, zainspirował się wydobyciem złota zainspirowany przez swojego ojca Jacka. Po tym, jak zwrócił uwagę na wydobycie złota, później zagrał w programie Discovery zatytułowanym „Gorączka złota”. Serial, którego premiera odbyła się 3 grudnia 2010 roku, był jedną z najwyżej ocenianych serii na Discovery.

Premiera ostatniego, siódmego sezonu „Gorączki złota” odbyła się 14 października 2016 r.; Załoga Todda zebrała więcej 1100 uncji złota. W serialu występuje u boku swojego syna Huntera i chce, aby zrozumiał wartości rodzinne i etykę pracy.

Jego wynagrodzenie i wartość netto:

Doświadczony bojownik w „Gorączce złota” wykorzystuje swoje umiejętności, aby wykopać złoto i znaleźć najlepszą wartość dla swojego znaleziska. Poszukiwacz złota zebrał grupę sześciu przyjaciół i dążył do zdobycia złota. Jego szczere poświęcenie dla swojego zawodu pomogło mu zgromadzić przyzwoitą wartość netto w wysokości 400 000 $.

Jego wartość netto opiera się głównie na ekstrakcie złota, ale zarabia również znaczną część wynagrodzenia od producentów „Gorączki złota”.

Martwisz się o Limelight w rodzinie! !

Todd zaprzecza innym celebrytom w tej sprawie, ponieważ chce trzymać swoją rodzinę z dala od światła reflektorów. Nigdy nie powiedział, że rodzina i żona obawiają się najgorszego. Ale dorósł i teraz pojawia się u boku swojego syna Huntera w serialu.

W wywiadzie w październiku 2015 r. ujawnił, że od 20 lat jest żonaty z żoną Shawną Huffman i powiedział, że nie pozwoli swojej rodzinie zejść na dno. Ale teraz publikuje zdjęcia swojej żony, które pokazują ich chemię.

Para jest rodzicem dwójki dzieci, starszego syna o imieniu Hunter i młodszej córki Hudson. A od szóstego sezonu jego syn towarzyszy mu w poszukiwaniu złota.

Podczas wywiadu dla FOX News powiedział, że martwi się, że zmieni się w kolejną Miley Cyrus. Powiedział, że chce uczyć swoje dzieci wartości rodzinnych i faktu, że Bóg istnieje.

Zobacz też: Parker Schnabel Wiki, wiek, dziewczyna, randki, wynagrodzenie, wartość netto

Krótkie życiorys i rodzina Todda:

Według źródeł wiki, urodzony w Niemczech, swój pierwszy oddech wziął 12 kwietnia 1969 roku, co daje mu 48 lat. Urodził się w rodzinie poszukiwacza złota, ojca Jacka i matki, Georgii Hoffman. W swojej rodzinie ma również siostrę Tamrę Hoffman. Doświadczony poszukiwacz złota należy do rasy białej i wygląda podejrzanie z dużą brodą. Posiadał wysoki wzrost i wypolerowaną sylwetkę.

Zalecane