blog

Todd Kapostasy, mąż Tary Lipinski: Wiki, wiek, rodzina, wartość netto, wzrost

Niezależnie od tego, czy jest to zamiłowanie do sportu, czy skłonność do opowiadania historii, Todd Kapostasy zawsze podążał za swoją pasją jako producent sportowy. Zawsze kierował się do sukcesu kładąc nacisk na sport. Poza tym Todd, czterokrotny zdobywca nagrody Sports Emmy, uwielbia filmy dokumentalne i to anegdota. Co więcej, fanatyk sportu znalazł swoją ukochaną, przyjmując od niej nagrody sportowe.

  Todd Kapostasy, Tara Lipiński's Husband: Wiki, Age, Family, Net Worth, Height

Romantyczny romans z Tarą Lipińską

W maju 2015 r. Todd poznał Tarę Lipinski na Sports Emmys, kiedy wręczyła mu nagrodę. Todd, zakochany w urodzie Tary, zaczął się z nią spotykać w tym samym miesiącu. Ich pierwsza randka była randką grupową, ponieważ Tara wysłała mu e-maila z informacją, że ekipa jej przyjaciół również dołącza do ich Restauracja Baltaire data.

Siedem miesięcy po spotkaniu z Tarą, Todd zaproponował ją romantycznie w grudniu w kultowym hotelu Plaza na Manhattanie. Uklęknął na jedno kolano z zamówionym obrazem, na którym widać, jak proponuje ją przed jej kalifornijskim domem. Duet następnie świętował przyjęcie zaręczynowe wraz z rodziną i przyjaciółmi w Mr. C Beverly Hills w maju 2016 roku.

Todd Kapostasy z Tarą Lipinski podczas przyjęcia zaręczynowego w maju 2016 r. (fot. Instagram)

Po dwóch latach randkowania, Todd i Tara pobrali się w końcu 24 czerwca 2017 r. podczas romantycznej ceremonii plenerowej w Middleton Place w Charleston w Południowej Karolinie. Podczas świętej ceremonii ślubnej druhny Tary nosiły wieńce z kwiatów, a dziewczęta-kwiaty chwytały kosze wykonane przez jej matkę, Patricię Lipińską.

Tara wspomina moment swojego ślubu, opisując go jako jeden z najlepszych dni w jej życiu. Dwie gołąbki cieszą się wirem romansu, a ostatnio 15 kwietnia 2018 r. Gołąbki bawiły się w Coachelli. Udostępniła różne zdjęcia z wakacji na Instagramie.

Kariera Todda jako producenta sportowego i wartości netto

Podczas studiów na uniwersytecie Todd był skoczkiem wzwyż w drużynie lekkoatletycznej. Miłość do sportu zmotywowała go do podjęcia pracy na stanowisku asystenta produkcji w firmie ESPN. Pracował tam przez siedem lat w SportsCenter. Następnie przeniósł się z Connecticut do Los Angeles i zaczął pracować dla Fox Sport 1 gdzie relacjonuje więcej opowiadania historii w zestawach SportsCenter.

5 maja 2015 wygrał cztery Sportowe Emmy nagrody za jego projekty. Otrzymał dwie nagrody za montaż, jedną za krótki film fabularny Albert Belle, a ostatnią za New Approaches to Funkcje krótkiej formy na Indianach z Cleveland.

Todd jest jedną z godnych uwagi osób, która obecnie pracuje jako producent sportowy dla Fox Sport. Jako personel sportowy Todd może otrzymywać zaległe wynagrodzenie. Chociaż jego wartość netto nie znalazła się jeszcze w centrum uwagi, niewątpliwie zapewnił sobie pewną znaczną wartość netto.

Życie rodzinne Todda

Todd publikuje zdjęcia z rodzicami na Instagramie. Choć producent sportowy nie ujawnił ich nazwisk, patrząc przez ich zdjęcie, jest podzielonym wizerunkiem swojego ojca. Oto zdjęcie udostępnione przez Todda jego matce i ojcu w dniu 30 grudnia 2016 roku, na którym wygląda bardziej jak jego tata.

Krótki życiorys

Todd urodził się w 1984 roku, co daje mu 33 lata. Swoje urodziny obchodzi co roku 7 lipca. Zgodnie z wiki, Todd z Ohio dorastał w hrabstwie Lake w pobliżu jeziora Erie. Ukończył Uniwersytet Browna z podwójnym kierunkiem nauk politycznych i historii. Brak informacji dotyczących jego pochodzenia etnicznego.

W 2013 roku pojawił się na Liceum Perry, Ceremonia Wprowadzenia Zasłużonych Absolwentów i Athletic Hall of Fame jego liceum. Todd jest wyższy od swojej żony Tary, która ma 1,54 m wzrostu.

Zalecane