blog

Todd Spiewak Wiki, wiek, ślub, partner, Jim Parsons, wesoły, wartość netto

Każdy z nas, który oglądał niesamowicie przebojowy serial The Big Bang Theory, wie, jak irytujący i odpychający potrafi być Sheldon Cooper. Todd Śpiewak jest dyrektorem artystycznym, którego wielu ludzi musi żałować, ponieważ niedawno związał się z tym facetem. Żarty na bok, jest szanowaną osobą w swojej dziedzinie, która ma wśród wielu klientów The New York Times, American Express i Barnes & Noble.

 Todd Spiewak Wiki, wiek, ślub, partner, Jim Parsons, wesoły, wartość netto

Jak przebiega przebieg kariery Todda?

Dyrektor artystyczny jest absolwentem projektowania graficznego na Uniwersytecie w Bostonie. W długim i owocnym okresie swojej kariery pracował dla American Express, Barnes & Noble, HP, KitchenAid i The New York Times.

Wraz z mężem Jimem Parsonsem założył firmę producencką o nazwie Wonderful Productions, LLC. Obecnie produkuje nową serię, w której wyjątkowo uzdolnieni i nad wiek rozwinięci młodzi ludzie obracają się wokół swojego życia i zmagań.

Ile jest wart netto Todda?

Dyrektor artystyczny ma na swoim koncie całkiem udaną karierę. Z pewnością zgromadził niezwykłą wartość netto dzięki swoim usługom dla różnych klientów. Poza tym jest właścicielem firmy produkcyjnej, która obecnie pracuje nad wprowadzeniem nowego serialu do telewizji. Jego mąż jest również w kwiecie wieku i zarabia milion dolarów na odcinek The Big Bang Theory.

Małżeństwo, które szturmem wzięło media!!!

Wszyscy całkowicie przestraszyli się, gdy Sheldon Cooper zaproponował swoją długoletnią dziewczynę, Amy Farrah Fowler podczas finału sezonu The Big Bang Theory. Teraz nazwijmy to imitacją w prawdziwym życiu lub czymkolwiek, niedługo po tym, jak aktor go grający, Jim Parsons nie tylko zaproponował Toddowi. Właściwie poślubił faceta.

Z okazji ich ślubu, który odbył się 13 maja 2017 roku na weselu w Rainbow Room w Nowym Jorku, przypadła również czternasta rocznica ich związku. Po tym, jak w gazecie pojawiły się plotki, że Todd od dawna chciał się ożenić, ale Jim na początku naciskał, by się ustawić, aktor zamieścił go na Instagramie, aby wyjaśnić tę plotkę przed ślubem.

Para spotkała się po raz pierwszy na randce w ciemno w barze karaoke w 2002 roku. Śpiewał wtedy „I Found Someone” Cher i tak zauważył go jego obecny mąż. Dopiero po tym, jak aktor ujawnił się jako wesoły w 2012 roku, ujawnił swój związek, a Todd mógł wtedy wziąć udział w nagrodzie ze swoim partnerem. Plotki o małżeństwie między nimi również pojawiły się w przeszłości, ale duet im zaprzeczył.

Biografia w stylu Wiki:

Todd Śpiewak, obecnie 40-letni, urodził się w 1977 roku i 19 stycznia obchodzi swoje urodziny. Urodził się w białej rodzinie i należy do białej rasy. Musi być wyjątkowy i mieć dużo cierpliwości i odwagi, aby być ulubioną osobą Sheldona na świecie (gra słów zamierzona). Jest zbyt uroczy nawet w tym wieku, ma idealną sylwetkę i wymiary przy odpowiednim wzroście.

Zalecane