blog

Todd Thompson Wiki, Żonaty, Żona, Rozwód, Dziewczyna, Randki, Wartość netto

Nie każdy jest mocną stroną bycia małżonkiem celebrytów i mieć doskonały związek przez cały czas. Jednak Todd Thompson był całkowicie w tej grze, odkąd przez długi czas zajmował się swoją sławną żoną, Giadą De Laurentiis, odkąd została poważną smakoszką. Znany powszechnie jako były mąż słynnego włoskiego szefa kuchni, pisarza i osobowości telewizyjnej , Giada De Laurentiis, był w stanie zdobyć trochę światła reflektorów, występując w programie „Giada at Home” ze swoją byłą żoną.

 Todd Thompson Wiki, Żonaty, Żona, Rozwód, Dziewczyna, Randki, Wartość netto

Znany powszechnie jako były mąż słynnego włoskiego szefa kuchni, pisarza i osobowości telewizyjnej, Giady De Laurentiis, był w stanie zdobyć trochę światła, występując w programie „Giada at Home” ze swoją byłą żoną.

Życie małżeńskie od jedenastu lat!

Romans, który rozkwitł, gdy Giada była zaledwie dziewiętnastoletnią studentką antropologii, stał się oficjalny wraz z ich małżeństwem. W czasach studenckich Todd nie miał pojęcia o jedzeniu, gdy Giada była jego romantyczną dziewczyną.

Celebryci-smakosze pobrali się 25 maja 2003 r. i mają córkę Jade Marie De Laurentiis-Thompson. Intrygującym aspektem imienia córki było to, że Jade to rzeczywiście włoskie imię dla „Giady”.

Rozwód przez Internet!

Życie osobiste Todda stało się przykuwającą wzrok historią publiczności, gdy Giada podeszła do internetu, by ogłosić rozstanie po 11 latach małżeństwa. Upubliczniła wiadomości za pośrednictwem swojej strony internetowej i, co ciekawe, rozwód został złożony mniej niż 24 godziny po ogłoszeniu.

Skandale trójkąta żony!

Rodzina musiała przejść przez plotki o skandalu między Giadą i Johnem Mayerem w 2011 roku. Jego żona wyraziła publicznie wiele smutnych odpowiedzi w tej sprawie. Historia ma swoje trójkątne strony, gdy plotki o De Laurentiis łączą romantycznie nie tylko Johna Mayera, a nawet jej współpracownika, Bobby'ego Flay'a.

Szepty plotek niewątpliwie dodawały pikanterii historii rozwodowej. A rozwód został sfinalizowany 3 września 2015 r.

Ile ma wartość netto Todda?

Amerykański projektant mody ma na swoje prace modowe 8 milionów dolarów netto. Nie podał dokładnych danych o pensjach, ale ze względu na niedawne przypływy otrzymywania 2 milionów dolarów i 9 000 dolarów miesięcznie na alimenty w naturalny sposób podniosą jego finanse.

Jego krótkie życiorys i rodzina:

53-letni projektant mody Todd urodził się 8 stycznia 1963 roku w Grand Rapids w stanie Michigan. Ma brata o imieniu Trevor Thompson jako rodzeństwo. Amerykańska gwiazda telewizji reality należy do rasy białej i cieszy się imponującą wysokością. Jego źródło wiki sugeruje, że jego matka nazywa się Mary Thompson. 6 ft 2 cale Thompson ma Koziorożca jako znak zodiaku.

Zalecane