blog

Tokyo Stylez Wiki: Wiek, chłopak, wesoły, sprawy, rodzina, wartość netto, fakty

Tokyo Stylez, modna stylistka włosów, szturmem podbiła branżę rozrywkową, oferując szeroki wybór peruk do włosów, które stworzyła w różnych wzorach i kolorach. Nie tylko pracowała z gwiazdami Hollywood, ale pracowała nawet przy tworzeniu pięknych wzorów włosów dla pacjentów z rakiem.

 Tokyo Stylez Wiki: Wiek, chłopak, wesoły, sprawy, rodzina, wartość netto, fakty

Kariera stylisty fryzur:

Tokyo Stylez jest komercyjną stylistką fryzur, która współpracowała z takimi wielkimi nazwiskami jak Kylie Jenner, Rihanna, Porsche Williams i wieloma innymi.

Stylez rozwinęła swoją pasję w wieku jedenastu lat, kiedy próbowała robić fantastyczne rzeczy z włosami swojej siostry, które ostatecznie okazały się piękne. Wystąpiła nawet w najlepszych programach telewizyjnych, takich jak BET Awards, Good Morning America, Fuse Channel i nie tylko.

Oprócz niesamowitej pracy w stylizacji włosów, Stylez zawsze miał przewagę w tworzeniu jednych z najlepiej wyglądających peruk w zakresie tworzenia kolorów i wzorów. Nawet słynne siostry Kardashian, Kylie Jenner, doceniły jej pracę w wywiadzie dla Vogue.

Jego prawdziwa inspiracja do tworzenia peruk:

To pacjenci z rakiem zainspirowali Stylez do stworzenia różnych wzorów peruk. Ona i jej zespół śledzili jedną z pacjentek z rakiem, Hannah Tate, u której zdiagnozowano raka, nadając jej zupełnie inny wygląd.

Jej krótka biografia:

Tokyo Stylez urodził się 15 grudnia 1989 roku w Omaha, NE, jak na wiki. Stylowa gwiazda dorastała w Nebrasce wraz z członkami rodziny w swoim własnym mieście. Stylez ma imponujący wzrost i należy do rasy kaukaskiej.

Zalecane