blog

Tom Ackerley Wiki, Bio, Wiek, Urodziny, Dziewczyna, Randki, Wartość netto

Ze wszystkich ludzi człowiek za kamerą złamał serca milionów, kiedy Tom Ackerley ogłosił, że poślubił aktorkę Wolf Of Wall Street, Margot Robbie. Tom Ackerley jest asystentem reżysera i producentem, który pracował przy filmach takich jak Bracia Grimsby i Makbet. Stał się w centrum uwagi i kilku magazynów i tabloidów, gdy Margot Robbie ujawniła, że ​​wyszła za Toma w grudniu 2016 roku.

  Tom Ackerley Wiki, Bio, Wiek, Urodziny, Dziewczyna, Randki, Wartość netto

Tom Ackerley jest asystentem reżysera i producentem, który pracował w takich filmach jak Bracia Grimsby oraz Makbet . Stał się w centrum uwagi i kilku magazynów i tabloidów, gdy Margot Robbie ujawniła, że ​​wyszła za Toma w grudniu 2016 roku.

Ile ma wartość netto Toma Ackerleya

Asystent reżysera musiał zgromadzić niezły majątek w trakcie swojej kariery jako asystent kilku reżyserów. W stosunkowo krótkim okresie swojej kariery był ekipą wielu filmów i seriali.

Jest współwłaścicielem firmy produkcyjnej wraz z żoną Margot Robbie i dwoma innymi przyjaciółmi z dzieciństwa o imieniu LuckyChap. Wezwał także wartość netto jako producent i wyprodukował Terminal, Kraina Marzeń, oraz Ja, Tonya. We wszystkich jego filmach główną aktorką była jego żona Margot Robbie.

Jako asystent reżysera pracował przy takich filmach jak Rush, Makbet, MI-5 , oraz Bracia Grimsby . Pracował również w wielu innych filmach i serialach telewizyjnych jako ekipa, producent i reżyser drugiej jednostki.

Czytać o: Capa Mooty Wiki, wiek, wartość netto, ślub, rozwód, były mąż

Jego żona Margot Robbie jest znakomitą aktorką. Ma wartość netto 22 miliony dolarów . Często podróżują razem i bawili się na pikniku na Hawajach.

Tom poślubia Margot; Jak poznał Margot?

Tom poznał swoją ówczesną dziewczynę Margot podczas pracy nad dramatem wojennym, Apartament Francuski w 2013 roku. Tom, który pracował jako asystent reżysera, zbliżył się do Margot, kiedy wraz z Margot, czterema innymi asystentami reżysera, dzielił dom w Londynie.

Po dzieleniu domu Tom zaczął spotykać się z Margot w 2014 roku i starał się utrzymać to w tajemnicy wśród innych współlokatorów. Jednak wszyscy ich współlokatorzy odkryli ich romans.

Chociaż ich bliscy przyjaciele wiedzieli o związku, Tom i jego obecna żona utrzymywali ten związek pod radarem w mediach. Następnie, 20 grudnia 2016 r. Margot ogłosiła, że ​​ona i jej współlokatorka, która została współmałżonkiem, złożyli przysięgę ślubną i błysnęli pierścionkiem z brylantem.

Nie zapomnij: Daniel Baldwin Wiki, Net Worth, Dzieci | Fakty o mężu Holly Willoughby

Związek sprawdził się bardzo dobrze zarówno jako partner biznesowy, jak i życiowy. Po ślubie ze swoją długoletnią dziewczyną i partnerem osiągnął również sukces w swojej karierze i jest zaangażowany w kilka projektów filmowych. Choć pracują po różnych stronach kamery, oboje pasjonują się filmami i sobą nawzajem. Obaj przenieśli się z Londynu do Los Angeles wkrótce po tym, jak związali się i założyli własną firmę produkcyjną. Firma nazywa się LuckyChap Entertainment. W skład firmy wchodzą również niektórzy z ich najbliższych przyjaciół.

Rozkoszują się wspólnym czasem i często towarzyszą sobie podczas ceremonii wręczenia nagród. 26 lutego 2018 r. podzielił się zdjęciem ze swoją lepszą połówką i obnosił się z klasycznym garniturem, podczas gdy Margot wyglądała zapierająca dech w piersiach w swoim czerwonym stroju. Margot udostępniła również zdjęcie z Tomem 10 września 2018 na Instagramie.

2019- Rozwód?

Było to gdzieś w 2018 roku, kiedy plotki o rozwodzie Toma z Margot rozeszły się po całym Internecie. Oprócz tego pojawiły się również plotki, że para spodziewa się dziecka. Oczyszczając sprawę z Internetu, w wywiadzie w tym samym roku, Margot zaprzeczyła obu spekulacjom. Stwierdziła, że ​​jest w stałym związku z mężem. Para rozmawia ze sobą prawie codziennie, pomimo częstych podróży i napiętego harmonogramu. Nie trzymają się od siebie na dłużej niż trzy tygodnie.

Dodatkowo Margot wyjaśniła, że ​​zaszła w ciążę. Powiedziała, że ​​chociaż para uwielbia wybitne rodziny, nie mają planu rodzicielskiego w najbliższym czasie. Na razie mogą chcieć bardziej skupić się na swojej karierze.

Aktorka również znajduje trochę czasu w swojej karierze na odkrywanie. Zdjęcie lodowatej Finlandii w 2019 roku zostało udostępnione na jej Instagramie.

Wiki-Bio

Tom Ackerley co roku obchodzi urodziny 1 stycznia. Dorastał w Surrey w Anglii. 29-letni producent został wychowany przez brytyjskich rodziców, co sprawia, że ​​jego narodowość jest brytyjska biała.

Stojąc na wysokości 6 stóp i 3 cali, Tom ukończył edukację w Godalming College. Swoją pasję do sztuki filmowej rozwijał od najmłodszych lat. Jego film Rush to drabina, która doprowadziła go do kariery reżysera filmowego. Film miał rodzaj biografii sportowej, która ukazała się w 2014 roku.

Zalecane