blog

Tom Hollander Żonaty, żona, dziewczyna, partner lub wesoły i wartość netto

Aktor, który stał się znany z grania spiętego, kierującego się moralnością „Mr. Collins' w filmie 'Duma i uprzedzenie', w 2006 roku, który wcielił się w niesławny film Cutlera Becketta 'Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka', to Tom Hollander. Tom urodził się w Bristolu w Anglii 25 sierpnia 1967 roku. jego rodzice (oboje są nauczycielami) i dorastali wraz z siostrą Julią Hollander.Dostał dobre wykształcenie dzięki wykształconym rodzicom.

 Tom Hollander Żonaty, żona, dziewczyna, partner lub wesoły i wartość netto
 • Edukacja
 • Rodzice
 • Rodzeństwo
 • Aktor, który stał się znany z grania spiętego, kierującego się moralnością „Mr. Collins' w filmie 'Duma i uprzedzenie', w 2006 roku, który wcielił się w niesławny film Cutlera Becketta 'Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka', to Tom Hollander. Tom urodził się w Bristolu w Anglii 25 sierpnia 1967 roku. jego rodzice (obaj są nauczycielami) i dorastali ze swoją siostrą Julią Hollander.Dostał dobre wykształcenie dzięki wykształconym rodzicom, którzy uczęszczali do Dragon School, a później do Abingdon School w Wielkiej Brytanii, więc posiada również obywatelstwo brytyjskie.

  Kariera i nagrody:

  Tom rozpoczął karierę filmową od 1981 roku w filmie telewizyjnym „John Diamond”, później od 1993 do 1995 roku występował jako Jonathan w programach telewizyjnych „Harry”. Od 2010 roku Hollander występował jako „Ksiądz Adam Smallbone” w sekwencjach „Ks. Miał powracające postacie w serialu „Absolutnie bajeczne, żony i córka i wkrótce. Mężczyzna udzielał również głosu w serialu „America Dad”, a później pojawił się w filmach „Enigma”, „Possession”, „Paparazzi” i wielu innych. Mężczyzna otrzymał również nagrodę Satellite i nagrodę Screen Actors Guild, a także dwie nagrody Broadcasting Press Guild Awards. Jego nadchodzące filmy to „Tulip Fever” wydany w lutym 2017 jako rola dr Sorgh i „Jungle Book” wydany w 2018 jako Tabaqui.

  Wartość netto i praca charytatywna:

  Angielski aktor Tom Hollander ma szacunkową wartość netto 5 milionów dolarów, co uczyniło go dzięki ogromnej pensji, zachętom i premiom z przebojowych filmów. Nie było żadnych szczegółów na temat jego inwestycji, ale znaleźliśmy informacje, że jest aktywny w pracach społecznych, podczas gdy swoje wysiłki biegowe i rowerowe przyczyniły się do wielu celów charytatywnych, dodając biegiem, aby zebrać fundusze na Infolinię Kryzysową Childline w 2006 i młodzież Cancer Trust w 2007 r., a także wspiera Hospicjum Helen & Douglas House dla dzieci i młodych dorosłych, a także jego wycena nagrody jest również przekazywana na niektóre organizacje charytatywne i niektóre organizacje pracowników socjalnych. Wygląda więc na to, że jest bardzo aktywny w pracach społecznych.

  Partner, wesoły i życie osobiste:

  Tom nie ujawnił znacznie więcej informacji o swoim życiu osobistym, a także nie ujawnił, czy jest żonaty, ani nie spotyka się z żadną dziewczyną. Jako aktor stara się zachować biografia swojej prywatnej, ponieważ wiele celebrytów nie ujawniło, ponieważ uważają, że utrudnia to ich karierę, więc zawsze ukrywają swojego partnera i małżonków. Ale nasze dogłębne poszukiwania znaleźliśmy kilka prywatnych informacji na jego temat, że nie jest jeszcze żonaty, nie ma jeszcze żadnej żony i też się rozwodzi, co rodzi pytanie, czy jest gejem, czy jakąś osobą homoseksualną. Czasami udowadnia również plotki, ze względu na swoje charaktery, jakość głosu, a także przyciągają męskimi nawykami. Krążyły również plotki o nim, że jest w gejowskim związku z Ralphem Fiennesem, a także czasami widywał ich razem w ich domach. Ale później nie akceptują plotek, ponieważ wyjaśnili plotki, że są tylko najlepszymi przyjaciółmi i lubią się razem bawić, więc według nich plotki o ich związku są fałszywe.

  Wiek, wzrost i biografia:

  49-letni angielski aktor Tom jest radośnie i cieszy się swoim sukcesem, a także majątkiem i pensją, ale głównie działa w pracach społecznych. Nie jest jeszcze żonaty, ale krążyły plotki o jego homoseksualnym związku z kimś, ale z plotek też się wyjaśnił. Stał z odpowiednią wysokością 5 stóp 5 cali i ponad 66 kg ciężarów. Jako aktor, mężczyzna również zadbał o swoje ciało, a także dobrze umalowany, który nadal wygląda jak ktoś w wieku 25/26 lat. Mam nadzieję, że uzyskasz również znacznie więcej informacji o nim za pośrednictwem jego konta w mediach społecznościowych.

  Zalecane