blog

Tom Lamy ABC, żona, dzieci, wesoły, bez koszulki, rodzina, wynagrodzenie, wartość netto

Tom Llamas to nazwa należąca do świata nadawania i komunikacji. Popularny w programie telewizyjnym „ABC World News Tonight”, znajoma twarz w telewizji, Tom Llamas, został nagrodzony nagrodami Emmy i Edwarda za wkład w jego wybitną pracę w mediach. Będąc osobą publiczną, Tom głośno mówi o swoim życiu zawodowym i osobistym z żoną i dziećmi.

  Tom Lamy ABC, żona, dzieci, wesoły, bez koszulki, rodzina, wynagrodzenie, wartość netto

Profesjonalna kariera

Tom Llamas jest amerykańskim dziennikarzem i prezenterem sieci telewizyjnej ABC w Nowym Jorku. Będąc weekendowym kotwicą ABC Network, Tom dołączył do swojego obecnego kanału roboczego we wrześniu 2014 r. Tom Llamas zastąpił korespondenta David Muir jako gospodarz „ABC World News Tonight”.

Od 2000 roku Tom aktywnie śledzi swoje zainteresowanie światem nadawczym. Rozpoczynając karierę w NBC, dziennikarz pracował dla MSNBC, NBC i WNBC News Network.

Ile jest wart netto Toma Llamasa?

Kariera, która przedłużyła się o dekadę, jest oczywistym czynnikiem, który może pomóc nam spekulować na temat pensji Toma. W tym kontekście jego zarobki mogą być apetyczne. Z powodu niewystarczających informacji o jego szacunkowych dochodach trudno jest poznać liczby liczbowe jego majątku netto.

Ale bardziej niż jego zarobki, ludzie pamiętają Toma za jego kilka nagród i wyróżnień, w tym nagrodę Emmy za najlepszą kotwicę. Podobnie, regionalna nagroda im. Edwarda R. Murrowa została mu przyznana za reportaż o huraganie Sandy dla telewizji WNBC.

Szczęśliwe życie małżeńskie

Tom spędził dekadę w związku ze swoją żoną Jennifer Llamas. Chociaż szczegóły małżeństwa pary są ukryte, jedno z ich zdjęć na Instagramie daje jasny obraz czytelnikom, że pobrali się 11 czerwca 2006 roku. Tom, który jest aktywny w serwisach społecznościowych, udostępnił zdjęcie z żoną na jego 10 ten rocznica ślubu. Tom napisał:

Każdego dnia moje życie staje się lepsze dzięki tej kobiecie i tej chwili 10 lat temu. #szczęśliwej rocznicy

Liczba dzieci w rodzinie

Para jest całkowicie pobłogosławiona trojgiem dzieci; dwie córki, Malena i Juliette oraz najmłodszy syn, którego imię ograniczało. Najstarsze dziecko, Malena urodziła się wiosną 2012 roku, podczas gdy Juliette urodziła się w tym samym roku 2015 . Najmłodsze dziecko w rodzinie urodziło się 13 października 2017 r. Ponieważ reporter nie waha się opowiadać o swoim życiu osobistym, udostępnił wiele zdjęć swojej rodziny w mediach społecznościowych.

Mówiąc o orientacji seksualnej Toma, jest hetero. Będąc ojcem trójki pięknych dzieci, Toma nie można uznać za geja.

Wielka sylwetka Toma

Mimo napiętego harmonogramu pracy Tom ma wystarczająco dużo czasu na trening. Ciało, które posiada reporter wiadomości, jest jak atleta, chociaż nie ma ani jednego obrazu, by szedł bez koszuli.

Jego krótki życiorys

Jak na wiki, Tom Llamas urodził się 2 lipca 1979 roku i wychował się w Miami na Florydzie. Tom uzyskał tytuł licencjata z dziennikarstwa telewizyjnego oraz dramatu i mowy na Uniwersytecie Loyola w Nowym Orleanie w stanie Luizjana. Tom jest Kubańczykiem i należy do mieszanego pochodzenia etnicznego. Ze względu na niewystarczające informacje trudno jest poznać właściwe nazwisko i pochodzenie rodzinne tego korespondenta.

Zalecane