blog

Tom Rinaldi Wiek, żonaty, żona, dziewczyna lub wesoły, wynagrodzenie, wartość netto

Beneficjent dziesięciu krajowych nagród Sports Emmy i ponad pięciu dziennikarza sportowego zdobywcy nagrody Edwardsa R. Murrowa, Tom Rinaldi, który pracuje jako korespondent krajowy w ESPN od 2002 roku. lub stacji. Urodził się w Nowym Jorku 3 marca 1966 roku dla swoich rodziców.

  Tom Rinaldi Wiek, żonaty, żona, dziewczyna lub wesoły, wynagrodzenie, wartość netto

Tom pracuje jako korespondent krajowy w ESPN od 2002 roku. Ten mężczyzna bierze udział w szeroko zakrojonych programach i wypełnia niektóre postacie na kanale lub stacji.

Kariera

Tom dołączył do ESPN w 2003 roku po służbie dla CNN-SI w latach 1998-2002, a od 2006 roku jest głównym ankieterem i dziennikarzem reportażowym dla relacji golfowych w ESPN i ABC. Pracował także nad serialem telewizyjnym ESPN Sports Center , College GameDay, Outside the Lines i Sunday NFL Countdown.

Ciekawe: Lauryn McClain Wiki, Net Worth, Chłopak, Rodzina

Tom na planie College GameDay. (Zdjęcie: kurier-journal.com)

Tom był pierwszą osobą, która przeprowadziła wywiad z Tigerem Woodsem po jego publicznym ujawnieniu spraw pozamałżeńskich, a także pierwszą osobą, która przeprowadziła wywiad z Manti po dziwnym incydencie, w którym został schwytany. Zdobył także trzy nagrody Associated Press Awards oraz trzy regionalne nagrody Emmy.

Przed rozpoczęciem pracy jako dziennikarz Tom miał inną dziedzinę kariery. Po ukończeniu studiów rozpoczął pracę jako nauczyciel języka angielskiego w liceum i trener. Najpierw rozpoczął naukę w prywatnej szkole niedaleko Pittsburgha, a następnie poszedł do publicznej szkoły średniej w południowym Bronksie. Po czterech latach nauczania rozpoczął studia dziennikarskie na Uniwersytecie Columbia i w ten sposób rozpoczął studia dziennikarskie. Jego pierwsza praca była w WNDU w South Bend, Indiana jako reporter wiadomości telewizyjnych.

Ile pieniędzy jest jego warta?

Dziennikarz sportowy, Tom ma ponad 1,5 miliona dolarów majątku netto w 2016 roku, a także poinformował, że ma ponad 200 tysięcy dolarów rocznej pensji z jego pracy.

Podobny: Tori Roloff Wiki, wiek, dziecko, mąż, wartość netto

Według stron wiki zarobił również ogromne pieniądze na innych pracach, takich jak pisanie magazynów internetowych. Jednak pisał również utwory dla ESPN „The Magazine”, a także dla ESPN.com. Niedawno, w 2016 roku, opublikował swoją pierwszą książkę „Czerwona chustka”, opowieści o bohaterach 9-11 Wellesa Crowthera, która wcześniej była dostępna w telewizji Tom TV, a jego książka sprzedała się w dużych ilościach.

Umawiasz się z dziewczyną? Żonaty?

Jeśli jesteś prawdziwym fanem jego, jego głosu i osobowości, prawdopodobnie wiesz o jego życiu osobistym, takim jak jego życie małżeńskie, żona i inne informacje z życia osobistego.

Tom Rinaldi jest żonatym mężczyzną i obecnie mieszka ze swoją żoną Dianne w New Jersey. Niewiele wiadomo o jego życiu osobistym, ponieważ Tom jest bardzo prywatnym mężczyzną i ceni sobie prywatność na wysokim poziomie. Wydaje się, że nigdy nie przepada za ujawnianiem informacji o swoim życiu małżeńskim. Ale wiadomo, że małżeństwo z Dianne znudziło go radością w postaci dwojga dzieci, syna Jacka i córki Tessy.

Czytaj więcej: Brely Evans Wiki, wiek, mąż, wartość netto,

Pomimo tego, że był żonaty, wiele osób spekulowało, że jest gejem, ale zdecydował się nie odpowiadać na takie plotki.

Krótki życiorys:

Urodziny Toma Rinaldiego przypadają 7 października, a on osiągnął wiek około 50 lat, ale nadal wygląda młodo, zdrowo i sprawnie, bo regularnie ćwiczy do zadbanego ciała, często korzysta z siłowni i zbilansowanej diety.

Jest sprawny i zdrowy, ma 5 stóp i 10 cali wzrostu, ma jasną i doskonałą osobowość. Jeśli chcesz go śledzić, znalazłeś go również w sieciach społecznościowych.

Zalecane