blog

Tom Weston-Jones Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, wesoły, Wzrost, Rodzice

Kiedy na ekranach telewizyjnych pojawia się młoda, dynamiczna osobowość, widać, że ludzie będą spekulować na temat swojego życia osobistego. Podobnie jest w przypadku Toma Westona Jonesa, którego fani chcą poznać jego życiowy sekret. Jest kolejną wybitną postacią w świecie aktorstwa, popularnie znaną jako przebojowy serial BBC America Cooper.

 Tom Weston-Jones Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, wesoły, Wzrost, Rodzice

Kariera i postęp

Ponieważ chęć bycia przed obiektywami zawsze niepokoiła Toma, pasja aktorstwa zaczęła się dla niego w bardzo młodym wieku. Pochodzący ze środowiska teatralnego Tom wcześniej trenował w Bristol Old Vic Theatre School do 2010 roku.

Tom miał swoją pierwszą przerwę, kiedy został obsadzony w roli Adama w teatralnej produkcji reżysera Eda Halla „Oświecenie”. Jednak większość ludzi pamięta Toma Westona Jonesa z roli Kevina w serialu telewizyjnym „Cooper” z lat 2012-2013.

Tom Weston Jones objął kilka ról dla BBC. (Zdjęcia: thesun.com)

Ile jest warte netto Toma?

Uważa się, że Tom, z całą swoją pracą zawodową, zarabia pokaźną fortunę. Bez wątpienia otrzymał wiele sławy i pochwał za swoją pracę w Miedzi, która pomogłaby mu zsumować jego wartość netto. Jego rzeczywiste zarobki są obecnie niedostępne, ale podejrzewamy, że jego wartość netto jest duża i masywna.

Czy on jest żonaty czy umawia się z kimś?

Ponieważ Tom jest obdarzony wspaniałym wyglądem i zawsze czarującym urokiem, który zawsze sprawia, że ​​fani, zwłaszcza dziewczyny, zastanawiają się nad jego dokładnym statusem związku. Ponieważ ambitnemu artyście zostało wystarczająco dużo czasu, aby się ożenić, nadal musi szukać swojego bezczynnego partnera, aby się osiedlić w przyszłości. Ale ludzie zawsze będą ciekawi historii jego związku, odkąd ma 30 lat, w którym to wieku większość mężczyzn bierze ślub i ma żonę. Ale z drugiej strony nie jest taki jak większość mężczyzn, prawda?

Aktor uwielbia zachować całą swoją prywatność w ciemności, więc nie ma znaczenia, czy aktor ma romans, a może dziewczyna. Biorąc pod uwagę jego nieznany status związku, ludzie mogli kwestionować jego seksualność, ale żadne oficjalne oświadczenie ani wiadomości nie mówią, że jest gejem.

Życie rodzinne

W dni wolne od zdjęć Tom uwielbia odwiedzać swoich rodziców, Nicka i Irmę Weston Jones w Dubaju. Oboje jego rodzice byli nauczycielami teatru w jednej ze szkół w Dubaju. Tom wraz z pozostałym rodzeństwem, bratem Benem i siostrą Bethan zdobyli wykształcenie w Dubaju we wczesnych latach.

Krótki życiorys

30-letni aktor urodził się 29 czerwca 1987 roku w Burton upon Trent w Wielkiej Brytanii. Później wychował się w Dubaju. Tom studiował na Royal Holloway University of London, aby uzyskać dyplom z dramatu i teatru. Artysta o wzroście 1,55 m należy do rasy kaukaskiej.

Zalecane