blog

Tomica Wright Wiki: Net Worth, AIDS, wywiad

Amerykańska producentka muzyczna, Tomica Wright, znana jest jako była żona zmarłego rapera Erin Lynn Wright, znanego pod pseudonimem Eazy-E. Jest kobietą przedsiębiorczą i producentem filmowym. W 1995 roku przejęła wytwórnię muzyczną należącą do jej zmarłego męża o nazwie Ruthless Records. Film zatytułowany Straight Outta Crompton z 2015 roku powstał, aby upamiętnić spuściznę małżonka Tomiki.

 Tomica Wright Wiki: Net Worth, AIDS, wywiad

Ile jest warte netto Tomiki Wright?

Tomica Wright's ma szacowaną wartość netto na 15 milionów dolarów. Swoją wartość netto czerpała z przemysłu muzycznego i produkcji filmu. Co roku zarabia lukratywny dochód od wytwórni płytowej, Compton Records . W 2015 roku zarobiła duże pieniądze produkując film, Prosto z Comptona. Film zarobił 201,6 miliona dolarów w kasie przy budżecie brutto w wysokości 50 milionów dolarów. Film został oparty na jej mężu i ich gangsterskiej ekipie wzlotów i upadków w przemyśle muzycznym.

Jej zmarły mąż, Eazy-E, zarobił 35 milionów dolarów w swojej produktywnej karierze muzycznej. Ale z powodu złych praktyk biznesowych i ekstrawaganckiego stylu życia jego cały majątek ograniczał się do 8 milionów dolarów. Swój majątek zarobił nie tylko na karierze muzycznej, ale także na przemyśle farmaceutycznym. Podobno w wieku 22 lat zarobił około 250 000 USD w przemyśle farmaceutycznym.

Tomica wcześniej mieszkał w rezydencji Calabasas wartej 1,1 miliona dolarów. Luksusowa willa została zakupiona przez Late Eazy'ego w 1991 roku i po śmierci Eazy'ego była własnością Tomiki.

Eazy E odważył się na hiphopowy scenariusz Los Angelos w połowie lat 80., po tym, jak jego kuzyn został zastrzelony. Jego popularność wzrosła jako integralna część hip-hopowej ekipy o nazwie ****** Postawy dowcipu (N.W.A) z dr Dre. Jego debiutancki album z 1988 roku Eazy Duz It zawierał 12 oryginalnych utworów, które znalazły się na 41 miejscu list przebojów Billboard. Eazy był świadkiem sprzedaży milionów egzemplarzy albumu.

Przed ślubem z Eazy-E w 1995 roku Tomica generowała dochody z Zapisy Tabu jako sekretarz założyciela wytwórni Clarence Avant. Później współpracowała nawet z Clarence dla innej wytwórni, Rekordy Motown . W 2016 roku Tomica stoczyła batalię prawną ze swoim pasierbem, Erin Wright o naruszenie znaku towarowego w wytwórni płytowej jej zmarłego męża.

Randki w latach 90-tych: Spotkałem przyszłego męża w klubie nocnym

Tomica zaczęła spotykać się z Eazy po tym, jak poznali się w nocnym klubie w 1991 roku. Para związała ślub 19 marca 1995 roku. Ich małżeństwo trwało tylko około 12 dni do śmierci Eazy'ego 26 marca 1995 roku.

Razem mają dwójkę dzieci, syna o imieniu Dominick i córkę Daijah. Córka urodziła się w Centrum Medyczne Cedars-Sinai w Los Angeles, sześć miesięcy po śmierci Eazy’ego.

Jak umarł Eazy-E?

W tamtych czasach uważano, że Eazy ma astmę z nawracającego kaszlu. Został przyjęty do Centrum Medyczne Cedars-Sinai 24 lutego 1995, podobno z powodu choroby. Ale później okazało się, że został zakażony wirusem HIV od partnera seksualnego.

Raper ogłosił swoją chorobę w oświadczeniu z 16 marca 1995 r. Raper zmarł po miesiącu zdiagnozowania wirusa HIV 26 marca 1995 r.

Jeden z synów Eazy-E, Yung Eazy, w wywiadzie z Jimmym Kimmelem w 2003 roku powiedział, że kobieta o imieniu Suge Knight była odpowiedzialna za zarażenie jego ojca wirusem HIV.

Krótki życiorys

Tomica Wright urodziła się 7 grudnia 1969 w Kalifornii, zgodnie z wiki. Należy do afroamerykańskiej grupy etnicznej. Jej znakiem urodzenia jest Strzelec.

Wright ma wysokość 1,98 m (6' 6''). Była wyższa pod względem wzrostu niż jej zmarły mąż, Eazy-E.

Zalecane