blog

Toni Yates Żonaty, Mąż, Rozwód, Chłopak, Randki, Wynagrodzenie, Bio

Dziennikarka i reporterka, znana również jako prezenterka, która jest dziennikarką Eyewitness News WABC-TV w ich New Jersey, a także bardzo słodką dziennikarką, Toni Yates. Jest reporterką New Jersey w Eyewitness News, często widuje się ją w południe, 17:00 lub 18:00. Obecnie Yates donosi, że gliniarze i strażacy z Jersey City skończyli po złej stronie prawa i jaki to miało wpływ na wydziały i zaufanie ludzi.

 Toni Yates Żonaty, Mąż, Rozwód, Chłopak, Randki, Wynagrodzenie, Bio

Jej kariera i postęp:

Anchorwoman, Toni rozpoczął karierę w Gruzji, najpierw jako dziennikarz w WTOC, a następnie w WSAV jako współprezenter weekendowy. Yates dwukrotnie wróciła do swojego miejsca urodzenia, gdzie była reporterką WTLV i przez drugi weekend dziennikarski była współprowadzącą WJXT. Jednak ta kobieta pracowała również na dwóch stanowiskach w Wirginii, dostarczając poranne wiadomości, jednocześnie pełniąc drugie stanowisko jako dyrektor ds. Komunikacji w „March Of Dimes”. Zaprezentowała również przyjęcie otwierające piątą galę The Philadelphia Black Gay Pride, kiedy była prezenterką wiadomości WB17.

Jej wartość netto i wynagrodzenie:

Dziennikarka, Toni, nie ujawniła swojej dokładnej wartości netto w mediach, a także na portalach internetowych i wiki, więc wydaje się, że chce ukryć swoje dochody, a także swoje nieruchomości. Jednak piękna i utalentowana reporterka medialna zasłużyła na ponad milion majątku netto dzięki wspaniałej pensji ze swojej pracy. W karierze medialnej spędziła półtorej dekady, więc łatwo też założyć, że jest milionerką, ale nie ujawniła. Obecnie mieszka w swoich apartamentach w New Jersey, które jest całkowicie luksusowe iw pełni umeblowane. Miejmy więc nadzieję, że w końcu zarobi na swojej pracy ogromne pieniądze.

Piękna Reporterka i jej trójka dzieci! Dowiedz się również o jej życiu małżeńskim:

Reporterka wiadomości, Toni była żoną wielokrotnie nagradzanego dziennikarza, Arthura Fennell. Jej mąż Fennel jest byłym prezesem National Association of Black Journalist, który zdobył łącznie siedemdziesiąt nagród, takich jak „Dziennikarz Roku” w 2009 r. i nagrodę Emmy za „wybitną prezenterkę wiadomości” w 2006 r. Niemniej jednak obie pary były zaangażowane w ten sam zawód , rzeczy nie mogły się poruszać przez dłuższy czas i rozdzieliły się. Pary do tej pory nie ujawniły jednak w mediach przyczyny rozwodu. Toni ma już córkę i dwóch synów. Jednak Sarah Fennell jest starszą córką, a synami są Gabriel i Wendell Harvey oraz Alexis Naomi Fennell. Dorasta dzieci jako samotna matka, a obecnie ta pani mieszka w New Jersey z trzema ukochanymi. Była odpowiedzialną matką, która trzyma swoje dzieci blisko krewnych i dziadków. Otrzymujemy jednak piękny post, który dodaje jej dzieci i rodziców na jej Instagramie, który przyniósł naszym odbiorcom. Poza tym nie pozostała w żadnym romantycznym związku, takim jak chłopak i randkowanie z nikim po rozwodzie.

Krótki życiorys:

Ta szykowna i piękna prezenterka Toni urodziła się i wychowała w Jacksonville na Florydzie w Stanach Zjednoczonych 28 listopada 1963 r. dla swoich rodziców imigrantów z Afryki, więc ma obywatelstwo amerykańskie i jest pochodzenia afroamerykańskiego. Jej wzrost wynosi ponad 5 stóp i 9 cali z szczupłą i dopasowaną sylwetką, a także atrakcyjnymi figurami ciała. Jest również popularna ze względu na uwodzicielskie wymiary ciała 37-26-36 cali.

Zalecane