blog

Tony Campisi Wiki, bio, wiek, żonaty, żona, rozwód, dzieci i wartość netto

Jeśli kiedykolwiek widziałeś przebojowy film hollywoodzkiego AD 1993 „A Home of Our Own” ze słynną aktorką Kathy Bates, to szybko wiesz o tym aktorze filmowym, tak, to nikt inny jak Tony Campisi. Tony zawsze szanował i starannie pracował w swoim zawodzie, a także dorobił się znacznych fortun i sukcesów, które zaprowadziły go w podróż wyrafinowanego życia.

  Tony Campisi Wiki, bio, wiek, żonaty, żona, rozwód, dzieci i wartość netto

Wylądował przez długi czas w branży hollywoodzkiej, podczas gdy dorobił się znacznych fortun i sukcesów, które zaprowadziły go w podróż doczesnego życia.

Wartość netto Tony'ego

Weteran hollywoodzkiego aktora ma szacowaną wartość netto na około 5 milionów dolarów, podczas gdy według źródeł wiki, mężczyzna zarabia również znaczną pensję dzięki swojemu zawodowi. Niewiele jest informacji o jego aktywach i posiadłościach, ale spędza bogate i luksusowe życie ze znaczną wartością netto i pensją. Ma 8-osobowy dom z 4 łazienkami w Los Angeles w Kalifornii.

Przeczytaj to: J.D. Madison Wiki, wiek, wartość netto, żona, napaść seksualna

Jego była żona, Kathy Bates, jest również celebrytą, która zarobiła ponad 30 milionów dolarów netto. W 2018 roku dołączyła do obsady Highwaymen, która przytacza historię o prawniku, który przyłapał słynną parę napadającą na banki. Film został wydany w serwisie Netflix 10 marca 2019 r. w South by Southwest. Ponadto film ma trafić na ekrany kin w USA 29 marca 2019 roku.

Jego rozwój kariery

Tony jest znanym hollywoodzkim aktorem. Karierę zawodową rozpoczął od lat 70. XX wieku. Zagrał w kilku filmach/serialach telewizyjnych i zaprezentował niesamowite umiejętności aktorskie. Biorąc pod uwagę swoje osiągnięcia telewizyjne, pojawił się w telewizyjnym sitcomie „Brooklyn Bridge” (CBS, 1991-93). Był częścią programu telewizyjnego „Życie i praca w kosmosie: Odliczanie się rozpoczęło” (PBS, 1992-93). Następnie został obsadzony w „EZ Streets” (CBS, 1996-97). Zagrał role w „Profilerze” (1996-2000) i Ally McBeal (Fox, 1997-2002). Jedną z jego dobrze przyjętych ról w serialu telewizyjnym były „Prawo i porządek: jednostka specjalna dla ofiar” (NBC, 1999-) oraz „Prawo i porządek: zamiar przestępczy” (2001-2011).

Tony zapisał się jako jeden z członków obsady „Dom lalki, część 2” w Over-the-Rhine Theatre. W serialu wcielił się w rolę Connana Morrisseya. Scenariuszem programu jest Lucas Hnath, który został otwarty pod koniec lutego 2019 roku.

W swoim dorobku filmowym zagrał w filmie Tyson (1995). Po roku został obsadzony w filmie Green Plaid Shirt. W 1997 roku pojawił się w Dogwatch. Po tym filmie długo zajęło mu powrót do filmu. W 2004 roku po raz ostatni pojawił się w filmie Spider-Man 2. W filmie wcielił się w rolę pasażera pociągu.

Po udanej karierze w branży filmowej jest znany jako jeden z najlepszych hollywoodzkich aktorów weteranów.

Nigdy nie przegap: Colby Donaldson żonaty, żona, dziewczyna lub wesoły, wartość netto, tatuaż

Poślubiona aktorka Hollywood

Tony zaczął spotykać się ze słynną aktorką Kathy Bates w latach 80. XX wieku. Chłopak/dziewczyna puściła razem kilka filmów. Według stron wiki spotkali się na planie filmowym, a później zaczęli się spotykać. Para miała około trzynastu lat i pobrała się w 1991 roku w kwietniu.

Chociaż praca Kathy przez długi czas znajdowała się w Nowym Jorku, para próbowała rozkoszować się ich więzią. Niestety, para rozwiodła się w 1997 roku z powodu nieporozumienia, a także nieporozumień.

W ciągu sześciu lat małżeństwa nie mieli razem dzieci. Od teraz Tony żyje szczęśliwie z rodziną i przyjaciółmi, a także jego była żona również żyje szczęśliwie. W wywiadzie Tony powiedział, że czasami spotykał się ze swoją byłą żoną jako przyjaciel.

Może ci się to spodobać: Nadeska Alexis Wiki, wiek, chłopak, randki, rodzina, wartość netto, wzrost

Krótki życiorys

Tony Campisi urodził się w 1943 roku w Teksasie w Stanach Zjednoczonych, a urodziny obchodzi 22 stycznia. Należy do rasy białej i posiada obywatelstwo amerykańskie. 76-letni aktor-weteran jest absolwentem Uniwersytetu Teksańskiego.

Zalecane