blog

Tonya Reneé Banks Wiki, wiek, mąż, córka, wzrost, wartość netto

W przeciwieństwie do poprzedniej małej kobiety przedstawionej na tej stronie, Eleny Gant, ta kobieta jest czarna i jest aktorką. Tonya Renee Banks jest aktorką telewizyjną i filmową, która działa w branży od ponad trzech dekad. Jest także jedną z członkiń serialu Lifetime Little Women: LA, dzięki któremu jako mała osoba pozwoliła widzom zajrzeć do swojego świata. Chce być pierwszą czarną kobietą, która zdobyła Oscara.

  Tonya Reneé Banks Wiki, wiek, mąż, córka, wzrost, wartość netto

Kariera aktorska Tonyi

Jako aktorka Tonya od dawna jest w branży. Karierę rozpoczęła od roli w The Dark Backward. Jednak to nie wystarczyło, aby uczynić ją znanym imieniem, a po roli w serialu Martin zdobyła wystarczające uznanie, które pomogło jej rozwinąć karierę.

Potem pracowała w kolejnych serialach, w tym Ally McBeal, Bad Santa, The Hughleys, Death to the Smoochy i została główną kobietą w The Internship Games. Stała się częścią serii Lifetime Little Woman: LA w 2014 roku. Cóż, Tonya była wzorem do naśladowania dla wszystkich innych kobiet.

Ile jest wart netto Tonyi?

Tonya jest jedną z wiodących kobiet w serialu Little Woman: LA. Zarobiła niezwykłą wartość netto dzięki swojej karierze w branży rozrywkowej, która trwa od ponad 30 lat. Tonya pojawiła się również w Death to Smooch w 2002 roku, który zebrał szacunkową kolekcję w wysokości 55 000 000 dolarów. Podobnie Zły Mikołaj zgromadził około 23 000 000 dolarów w postaci kolekcji kasowej.

Rola Tonyi w serialach i filmach telewizyjnych zyskała uznanie wielu ludzi, a także pomogła jej zgromadzić ogromną wartość netto. Chociaż Tonya trzymała dane dotyczące jej zarobków w odosobnieniu, uważa się, że są to miliony.

Wypuściła linię odzieży o nazwie L’il Boss Body Active Wear. Ona również myśli inaczej niż Elena w tym sensie, że uważa termin karzeł za zniesławiający i obraźliwy. Połączyła siły z The Understanding Dwarfism Program, organizacją non-profit, która szerzy wiedzę na temat karłowatości. Próbowała okiełznać piętno z tym związane, odwiedzając różne szkoły, aby uświadamiać i edukować ludzi.

Czy Tonya jest już mężatką?

Aktorka i osobowość telewizyjna, Tonya jest wojowniczką, a kiedy weszła do przemysłu rozrywkowego, była jedyną Afroamerykanką, która w nim była. Walczyła o osiągnięcie pozycji, w której jest teraz. Chociaż nie osiągnęła jeszcze swojego celu, jakim jest zdobycie Oscara, zyskała miłość i szacunek od ludzi.

W pierwszym sezonie serialu Little Women: LA podczas szybkich randek poznała mężczyznę o imieniu Trevor. Po tym, jak facet zaczął flirtować z inną kobietą, gdy byli jeszcze w związku, zakończyła to na dobre. Jednak ludzie nadal wierzą, że zerwanie nie jest ostateczną decyzją i że może wrócić do siebie.

Tonya jest także samotną matką córki Angelique Johnson. Wychowała swoje dziecko, swojego jedynego członka rodziny, który pochodzi z jej dziedzicznej Achondroplazji, zupełnie sama.

Od piętnastu lat ma niejednoznaczny związek z ojcem Johnsona. Stworzyło to nawet napięcie między nimi dwoma w serialu. Nie wyszła jeszcze za mąż i nigdy nie miała męża.

Jaki jest status związku Tonya Banks: single czy randki?

Tonya jest znana z tego, że od dawna spotyka się z Kerwinem Johnsonem. Para miała tak silny związek, że córka Tonyi również uważała Kerwina za swojego ojca. Angelique rzadko publikowała zdjęcia z Kerwinem na Instagramie, a także nazywała go swoim ojcem. Tonya i Kerwin wzięli również udział w ceremonii ukończenia szkoły Angelique w maju 2017 roku.

W międzyczasie Kerwin zaproponował swoją panią miłość w finale Little Women: LA w lipcu 2017 roku. Ukląkł na jedno kolano i poprosił ją o rękę. Jednak na początku tego roku, w marcu, Tonya ujawniła, że ​​nie jest razem ze swoim narzeczonym Kerwinem. W zapowiedzi 7 ten sezon Little Women: LA, Tony oddaje pierścionek zaręczynowy Kerwinowi. Jak na razie Tony jest singlem.

Biografia w stylu Wiki:

Tonya Renee Banks, która obecnie ma 52 lata, urodziła się w 1964 roku. Jej urodziny mają się odbyć 7 lipca. Urodziła się dla afroamerykańskich rodziców w Carson w Kalifornii w USA. American National należy do pochodzenia afroamerykańskiego. Jest nie tylko aktorką, ale jedną z szanowanych postaci w społeczności małych ludzi i stoi na wysokości 4 stóp.

Ostatnia aktualizacja 31 maja 2018 r.

Zalecane