blog

Topper Mortimer Wiki, wiek, żona, rozwód, związek, wartość netto, teraz

Niegdyś gwiazdorski mąż i należący do jednej z najbogatszych rodzin Mortimerów, Robert Livingston „Topper” Mortimer jest lepiej znany jako były mąż gwiazdy telewizyjnej rzeczywistości Tinsley Mortimer. Nawet po publicznym rozwodzie Topper utrzymywał przyjazne stosunki z Tinsleyem, co odzwierciedla stopień dojrzałości, jaką ma. Mortimer często unika mediów, aby żyć swoim ulubionym niskim profilem,

  Topper Mortimer Wiki, wiek, żona, rozwód, związek, wartość netto, teraz

Kariera i postęp

Topper Mortimer, który lubi życie na niskim profilu, odziedziczył jedną z najlepszych fortun „Standard Oil”, która również pracuje w Guggenheim Partners, która jest firmą zarządzającą majątkiem.

Nie przegap: Amanda Fuller żonaty, mąż, w ciąży, przyrost masy ciała, wartość netto

Jej była żona Tinsley Mortimer jest amerykańską osobowością towarzyską i telewizyjną. Jest właścicielką linii torebek i ubrań w Japonii, po czym pojawiła się epizodycznie w Gossip Girls. Później napisała nawet powieść zatytułowaną Southern Charm.

W 2017 roku serial ogłosił, że zagra w 9 sezonie Real Housewives of New York City.

Ile jest wart netto Toppera?

Topper nigdy tak naprawdę nie ujawnia się publicznie i ujawnia swoje informacje. Jest jednak spadkobiercą fortun Standard Oil, więc można śmiało powiedzieć, że jego wartość netto sięgałaby milionów.

Jej była żona, choć żyje na wysokim poziomie kariery, zyskała wartość netto dzięki swojej linii torebek i ubrań. Współpracowała także z bestsellerową książką Dieta Park Avenue. Dzięki temu zgromadziła znaczną wartość netto 35 milionów dolarów.

Przeczytaj także: Naomie Harris Mąż, chłopak, randki, wartość netto

Jak sobie radzi Topper po rozwodzie?

Topper zaczął spotykać się z Tinsley, odkąd byli uczniem liceum. Oficjalnie podzielili się swoimi ślubami, gdy mieli 26 lat 4 maja 2002 r.

Bogaty biznesmen nie popierał statusu towarzyskiego swojej żony, co było jednym z głównych powodów rozłamu. Tinsley podobno zaczęła spotykać się z niemieckim arystokratą, księciem Kazimierzem przed publicznym rozwodem.

Według źródeł wiki para zakończyła małżeństwo w 2009 roku po tym, jak Tinsley oficjalnie złożył wniosek o rozwód. Gwiazda Real Housewives powiedziała, że ​​niczego nie ukrywa i złożyła wniosek o rozwód. Wspomniała nawet, że teraz mogą umawiać się z innymi ludźmi.

4 maja 2016 r. gwiazda reality show opublikowała zdjęcie toppera i jej ślubu w 2002 r. na swoim Instagramie z podpisem „Właśnie zdałem sobie sprawę, że dzisiaj jest moja rocznica. Nie jestem już żonaty, ale nadal jest moim wspaniałym przyjacielem”. To stwierdzenie wyjaśnia zdrową relację, którą utrzymuje z Topperem nawet po rozwodzie.

Musisz również to zobaczyć: Tom Sosnoff Wiki: żonaty, żona, rodzina, wartość netto

A w 2017 roku Topper zaręczył się z projektantką obuwia Tabithą Simmons, z którą dzielił trzy lata romansu. Tabitha udostępniła zdjęcie naszyjnika na swoim Instagramie 21 sierpnia i potwierdziła, że ​​są oficjalnie zaręczeni.

Wreszcie 9 czerwca 2018 r. Topper z powodzeniem poślubił swoją dziewczynę, Tabithę, w której kuzyn Toppera, Averill Mortimer, był drużbą podczas ich ślubu. Tabitha udostępniła zdjęcie z ich ślubu i stwierdziła, że ​​był to wyjątkowy dzień, a także podziękowała wszystkim, którzy przybyli na wesele, aby świętować z nimi.

Nierozłączki są także rodzicami swojej córki Violet Elizabeth, która urodziła się w styczniu, pięć miesięcy przed ślubem.

Zalecane