blog

Tori Brixx Wiki: wiek, narodowość, pochodzenie etniczne, chłopak, randki, wartość netto

Tori Brixx jest jedną z tych znanych nazwisk, które podbiły świat Internetu swoim zapierającym dech w piersiach pięknem i wyglądem. W wieku 27 lat przykuła uwagę ludzi swoimi uwodzicielskimi zdjęciami, które potrafią wprawić w osłupienie każdego. Choć spotyka się z krytyką za swoje niekonwencjonalne zdjęcia w serwisach społecznościowych, udało jej się zdobyć ponad miliony obserwujących na Instagramie.

 Tori Brixx Wiki: wiek, narodowość, pochodzenie etniczne, chłopak, randki, wartość netto

Szybkie informacje

 • Data urodzenia
 • Wiek
 • Narodowość
 • Zawód
 • Stan cywilny
 • Rozwiedziony
 • Chłopak/Randka
 • wesoły/lesbijka
 • Wartość netto
 • Pochodzenie etniczne
 • Media społecznościowe
 • Dzieci dzieci
 • Wzrost

Tori Brixx to jedna z tych sławnych nazwisk, które podbiły świat internetu swoim zapierającym dech w piersiach pięknem i wyglądem. W wieku 27 lat przykuła uwagę ludzi swoimi uwodzicielskimi zdjęciami, które potrafią wprawić w osłupienie każdego. Choć spotyka się z krytyką za swoje niekonwencjonalne zdjęcia w serwisach społecznościowych, udało jej się zdobyć ponad miliony obserwujących na Instagramie.

Tori i chłopak zaatakowani przez złodziei

Tori Brixx spotyka się z amerykańskim raperem, Dimitri Leslie Roger, lat 25, profesjonalnie znanym jako Rich the Kid. Na początku czerwca 2018 Tori wspomina moment inwazji na dom z bronią palną, która zaatakowała Dmitriego i ją. Opowiedziała też o jego zrażonej żonie, która oskarża ją o zamieszanie podczas najazdu na dom. Została ranna z kilkoma siniakami i opuchlizną pod prawym okiem, podczas gdy jej chłopak był ciężko ranny. Amerykańska modelka została przyjęta do szpitala, a po leczeniu została zwolniona 15 czerwca 2018 roku. W swoim strumieniu na Instagramie amerykańska modelka opowiedziała o incydencie i powiedziała:

To było prawdziwe gówno. Z tyłu słyszę krzyk mojej siostry. Oni lubią „Bi **h się nie ruszają”, a ja mam długą broń w twarzy.

Odseparowana żona jej chłopaka, Antonette Willis, wzięła jej Instagram i obwiniała za cały incydent Tori. Antonette stwierdziła, że ​​bije tyłek Tori za każdym razem, gdy ją zobaczy, ponieważ to ona wrobiła Dymitra. Jednak jej amerykański raper, chłopak, zaprzeczył zaangażowaniu Tori i powiedział, że nie ma nic wspólnego z inwazją na dom.

Przeczytaj także: Meagan Camper, Partner Wiki Pete'a Wentza: Wiek, Dziecko, Rodzina, Model, Wartość netto

Po zabiegach amerykańska raperka i Tori wyprowadzili się z jej mieszkania w Los Angeles na początku lipca 2018 roku. Duet nie był bezpieczny na miejscu Tori, ponieważ sprawcy wciąż byli na wolności. Magazyn TMZ potwierdził również, że duet jest nadal w związku i mieszka bezpiecznie w Dolinie San Fernando.

Boyfriend States Tori jest ładniejsza niż Rihanna

Po spędzeniu czasu ze swoją dziewczyną w łóżeczku San Fernando Valley, The Bogata na zawsze muzyka Artysta wytwórni płytowej Rich the Kid twierdzi, że Tori jest „o wiele lepsza” niż Parasol piosenkarz Rihanna na swoim Twitterze 25 lipca 2018 r. Jeden z jego fanów na Twitterze opublikował wiadomość z wątkiem, że dziewczyna rapera była najwspanialszą kobietą chodzącą po ziemi oprócz Rihanny. Pochodzący z Atlanty poprawił tweet swojego fana i odpowiedział, że Tori jest znacznie lepsza niż Rihanna.

Prawie miesiąc po ataku rabusiów, w wyniku którego on i jego dziewczyna zostali ranni, artysta nagrywający dobrze sobie radzi z Tori. Został hospitalizowany 15 czerwca 2018 r., a policja wydała oświadczenie w sprawie inwazji na dom.

Według policji, kilku uzbrojonych rabusiów weszło do domu Tori i zagroziło jej, że przekaże pieniądze. Jej chłopak próbował zmierzyć się ze złodziejami, ale raper został pobity i ukradł trochę pieniędzy i biżuterii.

Poprzedni związek Tori Brixx

Tori Brixx była wcześniej w związku ze słynnym raperem, 26-letnią Katorah Marrero, alias. Młoda mgr Podczas wywiadu z International Business Times w październiku 2017 r. Young wyznała, że ​​para lesbijek spotyka się ze sobą od roku. Powiedziała,

„Wiele osób nawet przez chwilę nie wiedziało, że się spotykamy. Kiedy to wszystko wyszło, myśleli, że to było właśnie wtedy i tam.

Young podzielił się dalej, że ich związek rozpoczął się po tym, jak odkryła, że ​​Tori opublikowała wideo z jej singlem „OOOUUU”. Oboje poznali się później przez wspólnego przyjaciela.

Tori i jej były chłopak pojawili się później razem w Starlet's Gentlemen's Club w Nowym Jorku w listopadzie 2016 roku. W tym czasie nawet ich snapchat wskazywał na ich namiętny związek; ale niestety duet nie mógł się długo dogadać.

A po rozstaniu z Youngiem Tori zaczęła spotykać się z Richem Kidem, który w tym momencie był żonatym mężczyzną. Ale po spotkaniu z Tori Rich zakończył małżeństwo i zainicjował związek z Tori. Podobno spotykają się od 2018 roku.

Tori Brixx rodzi!

Tori i Rich The Kid powitali syna. Rich podzielił się radosną wiadomością o narodzinach dziecka na swoim Instagramie 13 kwietnia 2019 r., gdzie wyraził swoje szczęście po porodzie jej nowego dziecka. Zauważył nawet narodziny dziecka jako największe błogosławieństwo.

Udostępnił nawet serię historii na Instagramie, w których uchwycił chwile, które ostatecznie doprowadziły do ​​narodzin jego syna.

Wiadomość o ciąży Tori została udostępniona we wrześniu 2018 r., Kiedy Rich udostępnił zdjęcie Tori poddawanej badaniu USG. A jeśli chodzi o płeć dziecka, Rich przypadkowo ujawnił tę wiadomość podczas audycji radiowej „Big Boy’s Neighborhood”.

Para pobłogosławiła teraz chłopca, ale jeśli chodzi o imię i dalsze szczegóły chłopca, ani Rich, ani Tori nie opublikowali niczego na ten temat. Jednak przed narodzinami dziecka Rich powiedział kiedyś, że nada dziecku swoje imię jako Dymitr II, jak na hotnewhiphop.com

Jaka jest wartość netto Tori Brixx?

Tori Brixx zgromadziła swoją wartość netto jako modelka i aktorka z Los Angeles. Jej współpraca z różnymi markami, takimi jak Fashion Nova, linia Blac Chyna's Fashion, The Maxim, linia jeansów Khloe, pomogła jej zdobyć fortunę. Zbierała też dochody ze swojej linii szminek. W 2016 roku nowa firma zarządzająca Amber Rose ogłosiła, że ​​Tori będzie pierwszą kobietą przez nich reprezentowaną. Jej nowe poparcie w firmie zarządzającej pomogło jej zebrać lukratywne listy płac.

Zobacz też : Hailey Gates Wiki, Bio, Wiek, Urodziny, Modelka, Rodzice, Chłopak, Randki

Tori rozpoczęła karierę modelki od sesji zdjęciowej w studiach facetów i wkrótce jej magia rozprzestrzeniła się wśród publiczności. Zasłynęła w internecie, a także w modelingu. Oprócz modelingu Tori jest bardzo znana na Instagramie, gdzie amerykańska modelka ma ponad 3 miliony obserwujących. Tori od 24 roku życia jest aktywna w serwisach społecznościowych. W listopadzie i grudniu 2015 roku zdobywała prawie 166 tys. nowych obserwujących miesięcznie i dołączyła do klubu 1 miliona obserwujących.

Krótki życiorys

Tori Brixx, urodzona w 1990 roku w Teksasie, każdego roku obchodzi swoje urodziny 16 sierpnia. Znakiem urodzenia Tori jest Leo. Posiada narodowość amerykańską, a jej pochodzenie etniczne jest białe. Stoi na wysokim wzroście, który uzupełnia jej sylwetkę.

Obecnie mieszka w Los Angeles. Zgodnie z wiki, Tori lubi wykonywać ćwiczenia i często publikuje filmy ze swoich ćwiczeń na swoim koncie społecznościowym.

Zalecane