blog

Tori Patton Wiki, wiek, ślub, mąż, w ciąży, dziecko, wartość netto

Świat jest wystarczająco duży i trudny do pokonania dla wszystkich żyjących w nim ludzi, co może być jeszcze większym wyzwaniem dla tych, którzy są inni. Tori Patton jest gwiazdą rzeczywistości, która udowodniła, że ​​jeśli ta inna osoba dostanie rękę kogoś, na kim im zależy, może przezwyciężyć wszelkie trudności. Była częścią serialu Little People, Big World, gdzie pojawiła się u boku swojego chłopaka, Zacha Roloffa.

 Tori Patton Wiki, wiek, ślub, mąż, w ciąży, dziecko, wartość netto

Po umawianiu się z nim stała się częścią serialu, w którym jej obecny mąż, Zach Roloff grał wówczas jedną z głównych ról, i od razu stała się ulubieńcem rodziny i widzów. Wyglądali na idealną parę, ponieważ łączyło ich kilka wspólnych cech, co zaowocowało zaręczynami między nimi, które miały miejsce 30 kwietnia 2014 roku.

Rok później poślubiła swojego narzeczonego 25 lipca 2015 r. Ślub odbył się na rodzinnej farmie Zacha w Portland w stanie Oregon. Całe wydarzenie zostało wyemitowane w TLC jako odcinek ich programu na kanale. Wszyscy członkowie rodziny byli czasami przytłoczeni. W ostatnim sezonie ich programu była w ciąży i spodziewała się chłopca, co czyni go głównym tematem programu. Ich pierwsze dziecko, syn Jackson Kyle, urodził się zdrowy i ważył nieco ponad dziewięć funtów 12 maja 2017 roku.

Biografia w stylu Wiki:

Tori Patton w wieku 26 lat urodziła się w 1991 roku w Portland w stanie Oregon i 3 maja obchodziła swoje urodziny. Urodziła się dla białych rodziców, a jej ojciec również pojawił się w ich programie, gdy prowadził ją do ołtarza. Urodzona z narodowością amerykańską, Tori należy do rasy białej. Nowa mama wyzdrowiała i jest w doskonałej formie, ma 5 stóp i 5 cali, która często publikuje swoje rodzinne zdjęcia na Instagramie.

Zalecane