blog

Tory Belleci Żonaty, Żona, Dziewczyna, wesoły, Związek, Wartość netto

Chłopiec od efektów specjalnych w Industrial Light and Magic, który stał się jednym z członków ekipy przebojowego serialu telewizyjnego „Pogromcy mitów”, to Tory Belleci. Jest z serialem od samego początku, najpierw pracując za kulisami, a następnie stając się jednym ze współprezenterów serialu. Cóż, urodził się 30 października 1970 roku w Monterey w Kalifornii jako Salvatore Paul Belleci, ale później stał się sławny jako Torys.

  Tory Belleci Żonaty, Żona, Dziewczyna, wesoły, Związek, Wartość netto

Torys Belleci Żonaty; Dziewczyna, żona!

Amerykańska osobowość telewizyjna Tory jest w szczęśliwym związku ze swoją dziewczyną Erin B. Dokładna data ich romansu jest nieznana, ale jego ukochana po raz pierwszy obnosiła się ze zdjęciem Tory'ego w lutym 2014 roku, tryskając, że musi go przytulić. Od tego czasu duet jest aktywny w mediach społecznościowych, aktualizując swój status związku swoim życzliwym życzliwym.

Nierozłączka często towarzyszy sobie i spędza romantyczne wakacje podróżując po całym świecie. Pod koniec września 2015 roku spędzili weekend randkowy w Honolulu na Hawajach. Erin, która promieniowała obok Tory'ego, powiedziała na swoim Instagramie, że miłość jest odpowiedzią na ludzką egzystencję.

W miarę upływu czasu ich romantyczny związek staje się coraz silniejszy. Postanowiwszy przenieść swój związek na wyższy poziom, Tory uklęknął i ułożył swoją długoletnią dziewczynę podczas weekendu świąt Bożego Narodzenia w grudniu 2018 roku. Zaręczyli się, by wziąć ślub w Carmel w Kalifornii, a jego dziewczyna, która została narzeczoną, chwila przytulania się obok, pokazując swój pierścionek zaręczynowy.

Zobacz: Jay Hunt Wiki: Żonaty, Mąż, Dzieci, Rodzina, BBC, Kanał 4, Wynagrodzenie

Nie jest gejem i umawiał się z kobietą ze swojego domu produkcyjnego przed Erin, a nawet groził pozwaniem aktywistki, ponieważ doprowadziło to do konfliktów między nim.

Możesz polubić: Camren Bicondova Net Worth, pochodzenie etniczne, chłopak

Kariera i sukcesje Belleci

Tory zainteresował się materiałami wybuchowymi w młodym wieku po tym, jak jego ojciec pokazał mu, jak zrobić Mołotowa. Ale zaczął służyć jako susła, załatwiając sprawy i sprzątając sklep, zanim awansował.

W ciągu kilku lat zaczął pracować w Industrial Light and Magic budując modele do filmów. Jego duże projekty to Pumpkin Chunkin, Blow it Up, Thrill Factor i White Rabbit Project.

Ile jest wart Tory?

Filmowiec i model, Tory ma majątek netto w wysokości 2 milionów dolarów i jest to kwota, którą zarabia ze swojej udanej kariery i kilku zawodów, takich jak model, filmowiec, a także aktor. Pracował również w kilku pracach, takich jak susły, sklepikarz.

Odkryj to: Sean Fletcher Żonaty, żona, rozwód, dzieci, rodzina, wynagrodzenie, wzrost

Jednak przez cały czas trwania serii Pogromcy mitów 2010 poświęcił czas na wizytę na Haiti. Odwiedzał sierocińce i zainstalował wodę w „Life-Giving Force”, stowarzyszeniu non-profit, którego celem jest dostarczanie czystej wody potrzebującym społecznościom. Oznacza to, że jest również najbardziej aktywny w pracach społecznych, a nawet w funduszach charytatywnych.

Krótki życiorys:

Jedna z najwspanialszych i najprzystojniejszych gwiazd Hollywood, Tory, urodziła się 30 października 1970 roku w Monterey w Kalifornii jako Salvatore Paul Belleci. Posiada obywatelstwo amerykańskie, ale jest pochodzenia białego. Tory ma również idealną wysokość 5 stóp 11 cali z dopasowanym dobrze utrzymanym i dobrze udekorowanym kształtem i rozmiarem ciała. Jest również znany z pasujących brązowych włosów z atrakcyjną brodą. Znalazłeś również Tory na kontach w mediach społecznościowych.

Zalecane