blog

Tory Kittles Żonaty, Żona, wesoły, Rodzice, Wartość netto, Wzrost, Bio, Wiek

Wszyscy dorastają oglądając filmy, a są takie, które mają na człowieka tak duży wpływ, że trwa to całe życie. Tony Kittles to aktor, którego ciekawość rozwinęła się w pasję, a później karierę. Tak, tak wszystko się zaczęło dla wykonawcy, który występował w filmach i serialach telewizyjnych oraz filmach takich jak Fear Clinic, Sons of anarchy, Steel Magnolias i True Detective.

 Tory Kittles Żonaty, Żona, wesoły, Rodzice, Wartość netto, Wzrost, Bio, Wiek
 • Rodzeństwo
 • Wszyscy dorastają oglądając filmy, a są takie, które mają na człowieka tak duży wpływ, że trwa to całe życie. Tony Kittles to aktor, którego ciekawość rozwinęła się w pasję, a później karierę. Tak, tak wszystko się zaczęło dla wykonawcy, który występował w filmach i serialach telewizyjnych oraz filmach takich jak Fear Clinic, Sons of anarchy, Steel Magnolias i True Detective. Zagrał także w filmie fabularnym Upadł Olympus.

  Kariera i wartość netto:

  Aktor już dał się poznać jako jeden z uznanych i wpływowych artystów, który może zaistnieć na scenie. W swojej długiej karierze z pewnością zarobił oszałamiającą wartość netto, która może wynieść miliony. Po raz pierwszy dostał swoją rolę po odpowiedzi na ogłoszenie na papierze z ciekawości. Po pracy jako statysta do swojej pracy zaczął uczyć się rzemiosła.

  Opłaciło mu się to, ponieważ natychmiast dostał godną pochwały rolę w The Real Whatever i nadal grał różne postacie w wielu serialach i filmach telewizyjnych. Jego role w filmach fabularnych obejmują American Heist, Olympus has Fallen i nadchodzący Dragged Across Concrete, który właśnie podpisał. W tej chwili jest także częścią serialu Colony.

  Czy Tory jest już żonaty?

  Niektórzy chcieliby nazwać go młodym Denzelem Washingtonem i nie różniliby się od nich, ponieważ w jakiś sposób przypomina legendarnego aktora. Jeśli to nie wystarczy, abyś już go chciał, jest także autorem piosenek, który napisał „Looking for Charlie” do filmu Tigerland.

  Kto nie pokochałby towarzystwa przystojnego mężczyzny, który może również napisać piosenkę o twoim imieniu? Również patrząc na jego wiek, wydaje się tak oczywiste, że musiał być już żonaty, prawda! Ale, zgodnie z dostępnymi informacjami, nie był już zaangażowany w tego rodzaju zobowiązanie.

  Więc nie ma żony i to jest fakt. Bardziej zaskakujące jest to, że również nie był na żadnych wydarzeniach z kimś, kto w jakiś sposób mógłby być jego znaczącym drugim. Doprowadziło to do pogłoski, że jest gejem. Jednak to tylko rozmowa i mamy nadzieję, że wkrótce zobaczymy go z kimś uroczym.

  Zobacz też: Jessica Parker Kennedy Żonaty, Chłopak, Randki, Lesbijka, Net Worth

  Krótki życiorys:

  Tory Kittles w wieku 41 lat urodził się 30 grudnia 1975 roku. Według źródeł wiki jego rodzice pochodzą z Lawley na Florydzie w USA, gdzie się urodził i wychował. Ma brata o imieniu Omar. Uczył się aktorstwa od Rusa Blackwella z Circle in the Square. American National należy do grupy etnicznej Afroamerykanów. Przystojny i promienny aktor ma również idealne ciało i wzrost 6 stóp i 1 cal.

  Zalecane