blog

Trace Gallagher żonaty, żona, wynagrodzenie, wartość netto i Fox News

Pochodzący z Kalifornii Trace Gallagher przedstawił wiele wiadomości, od strzelaniny na Kapitolu po tsunami w Japonii. Ten człowiek całe swoje życie poświęcił dziennikarstwu i zawodowi reporterskiemu. To poświęcenie i ciężka praca sprawiły, że jego sława w świecie była pełna rywalizacji. Trace jest obecnie korespondentem i prezenterem dla FOX News.

 Trace Gallagher żonaty, żona, wynagrodzenie, wartość netto i Fox News

Ile ma wartość netto Trace?

Trace od najmłodszych lat gromadził swoją wartość netto jako dziennikarz i prezenter. Według źródeł, FOX News płaci swojemu prezenterowi średnio 102.080 dolarów. Mając wieloletnie doświadczenie i relacjonując niektóre z najważniejszych wiadomości, musiał zebrać pensję w wysokim percentylu.

Czytaj więcej : Colin Jackson Żonaty, wesoły, Chłopak, Siostra, Wartość netto

Znany dziennikarz z Los Angeles, Gallagher, był współgospodarzem z Marthą MacCallum „The Live Desk”, korespondentką i zastępcą dla reporterów Studio B i Fox. Jego 'Katastrofa promu kosmicznego Columbia' i 'Tsunami w Azji Południowo-Wschodniej' z 2004 roku przyniosły mu większą sławę. Trace służył także w biurach Foxa w Chicago, San Francisco i Nowym Jorku. Gallagher nadal jest gospodarzem i reporterem programów Fox News.

Pozostając w Fox News Channel, opisał kilka niezwykłych wiadomości, w tym strzelaninę na Kapitolu, narodziny pierwszego dziecka księcia i księżnej Cambridge oraz niektóre międzynarodowe sensacje, takie jak śmierć Michaela Jacksona, konflikty na Bliskim Wschodzie i wiele innych. jeszcze.

Przed dołączeniem do FOX News przez trzy lata pracował dla WCPX. Obsługiwał kilka stacji dla WCPX w Yuma, Las Vegas, Orlando i Boise.

Mówiąc o swoich atutach, znana osobowość medialna Gallagher należała do dużej rodziny, więc jego od zawsze pasja do drogich i luksusowych towarów. Gallagher wydał także swoją pensję na edukację swoich dzieci i opiekę zdrowotną, a także na opłacenie podatku rządowi USA. Mamy nadzieję, że w przyszłości zarobi znacznie więcej pieniędzy.

Nie przegap: Tessa Bonhomme Wiki, Bio, Żonaty, Mąż, Chłopak, Randki i Wynagrodzenie

Tajemnicza żona Trace'a

Kotwica jest żonatym mężczyzną, ale woli trzymać swoje życie miłosne z dala od mediów. Nie ujawnił publicznie nazwiska i innych szczegółów swojej żony. Chociaż szczegóły jego miłości są tajemnicą, zamieścił kilka zdjęć swojej żony. Patrząc na te zdjęcia, można powiedzieć, że są szaleńczo zakochani, a romans między nimi jest wciąż żywy nawet w latach 50-tych.

Para ma dwie piękne córki. Dwie postacie rodziny są dorosłe i często można je zobaczyć w postach ich taty na Instagramie. Jako dumny ojciec napisał na Twitterze w czerwcu 2008 r., że jego córka napisała list, aby podziękować rannym żołnierzom za zapewnienie im bezpieczeństwa. Opublikował idealne zdjęcie rodzinne w otoczeniu żony i dwóch córek z podpisem, który zawsze marzył o byciu otoczonym przez dziewczyny i żyje marzeniem w wieku 57 lat.

Wiedzieć więcej: Katarina Witt Żonaty, mąż, partner, związek, wartość netto, dzisiaj

Krótki życiorys

Rodowity amerykański dziennikarz urodził się pod oryginalną nazwą Tracy G. „Trace” Gallagher, profesjonalnie znany jako Trace Gallagher. Trace urodził się w San Diego w Kalifornii w Stanach Zjednoczonych 10 września 1961 roku. Gallagher dorastał w ośrodku narciarskim Mammoth Lakes wraz z rodziną i rodzeństwem, gdzie był drużyną piłkarską Mammoth Huskie, zanim ukończył studia w 1979 roku Trace ukończył podstawowy biznes na Uniwersytecie San Diego, więc posiada również obywatelstwo amerykańskie.

W wieku 57 lat Trace wciąż wygląda przystojnie i perfekcyjnie, ze względu na swój idealny wzrost, ponad 6 stóp i średnią wagę około 60 kg. Ma smukłe, zadbane i zdrowe ciało.

Zalecane