blog

Trace Lysette Wiki: wiek, urodziny, wzrost, partner, operacja, rodzina, wartość netto

To był wielki moment dla aktorki Transparent, Trace Lysette, kiedy w 2014 roku przedstawiła swoją kobiecość w branży rozrywkowej. Cóż, Trace stała się aktorką transpłciową z czwartego sezonu serialu Amazon TV Transparent ze sceną na wystawie drag w Valley Drag. Ale kiedy miała przesłuchanie do roli w serialu Amazon, początkowo nie ujawniła swojej seksualności. Teraz słynna aktorka transpłciowa była postacią motywacyjną, bez względu na to, jak ciężka była jej podróż.

  Trace Lysette Wiki: wiek, urodziny, wzrost, partner, operacja, rodzina, wartość netto

Życie śladu jako osoba transpłciowa

Przed operacją , Trace mieszkała w Nowym Jorku, całkowicie porzucając swój talent. Jako osoba transpłciowa straciła pracę w domu towarowym Bloomingdale'a ponieważ nie wolno jej było korzystać z damskiej toalety. Trace wyjechała do Tajlandii, przeszła operację pośladków, a po powrocie dostała się na przesłuchania do pracy w klubach ze striptizem. Tańczyła na Manhattanie w Nowym Jorku, nie ujawniając swojego prawdziwego imienia.

Jako nastolatka doświadczyła branży pracy seksualnej, tak jak występowała w barach drag barów w Dayton w stanie Ohio. Spojrzała na swoje transseksualne siostry Peppermint, Mila Jam i Laverne. Laverne zabrała ją na zajęcia aktorskie LGBTQ w Nowym Jorku i wreszcie znalazła swoje miejsce, w którym mogła porozmawiać o swojej pracy. Cóż, to był czas, kiedy zaczęła doświadczać radości i bólu bycia transpłciową.

Po ciągłych wysiłkach Trace w końcu dokonała przełomu w swojej karierze od Transpłciowy w 2014 roku. W serialu gra Shea, transpłciową nauczycielkę jogi. Oprócz Przezroczysty , wystąpiła w filmie jako Gloria Klątwa Kobiet Fuentes (2015). Od 2015 do 2016 roku grała Gisele w trzech odcinkach serialu Tępy Dyskusja .

Wykroczenia seksualne Jeffery Tambor

Kiedy Trace brał udział w produkcji serialu Przezroczysty , amerykański aktor Jeffery Tambor, który był także członkiem obsady serialu Amazon, molestował ją seksualnie. Według niej Jeffery zaznaczył, że chce ją zaatakować seksualnie, gdy pojawiła się od najbliższej jej osoby w swoim kostiumie. Aktorka Alexandra Billings była również świadkiem, który wyśmiewał się z nią, ponieważ sytuacja była absurdalna.

Po dniu Trace stał w kącie, czekając na ustawienie kamery między ujęciami. Tymczasem Jeffery, przebrany za Maurę, podszedł do niej i pochylił się w jej kierunku, kładąc na niej bose stopy. Będąc podniesionym seksualnie, Jeffery zaczął z nią prowadzić niestosowne czynności. W tym czasie odepchnęła go i przewróciła oczami.

Jednak Jeffery zaprzeczył wszystkim oskarżeniom o molestowanie seksualne postawionym przez Trace. Powiedział, że potrafi być niestabilny i porywczy, ale nigdy w życiu nie był drapieżnikiem, który bezlitośnie wykorzystywałby innych. Jeffery również przeprosił za swoje działanie, mówiąc, że został błędnie zinterpretowany jako agresywny seksualnie. Dodał również, że sam pomysł postrzegania kogoś jako drapieżnika jest dla niego bardziej niepokojący, czego nie może wyrazić zwykłymi słowami.

Po przeprowadzeniu kilkumiesięcznych śledztw, Jeffery został uznany za winnego wykroczenia.

Ile jest warte netto Trace Lysette?

Trace zadebiutowała jako aktorka występując w gościnnej roli w odcinku Prawo i porządek . Jej program Przezroczysty zdobył wiele nagród, w tym Złote Globy oraz Nagrody Emmy Prime Time. Grała także w różnych filmach i serialach telewizyjnych, dzięki którym mogła zarobić sporo pieniędzy. Jednak nie ujawniła jeszcze szczegółów dotyczących jej całkowitej wartości netto.

Czy Trace Randki Ktoś?

Kiedy Trace była tancerką w klubie, miała złe zerwanie ze swoim chłopakiem. Opuściła klub i podcięła sobie nadgarstki na bocznej uliczce w Midtown, a po incydencie trafiła do szpitala Bellevue. Aktorka nie ujawniła jednak nazwiska swojego byłego partnera.

20 sierpnia 2013 r. Trace napisała na Twitterze, że chce jeździć na rowerze ze swoim wymyślonym chłopakiem, co sugeruje, że w tym czasie była singlem.

Gdy włączony Przezroczysty , cieszyła się na ekranie romansu z aktorem Jayem Duplassem w trzecim sezonie serialu. Jay powiedział, że jego transseksualny romans na ekranie zmienił jego życie. Wszyscy fani uwielbiają chemię Josha i Shea. Była to jednak tylko rola ekranowa, nic poważnego między nimi nie dzieje.

Trace Lysette jako Shea i Jay Duplass jako Josh w serialu Amazon, Transparent (zdjęcie: thefader.com)

Za ekranami Trace nie spotyka się z nikim. Wydaje się, że koncentruje się na budowaniu swojej kariery jako aktorki transpłciowej.

Krótki życiorys

Trace dorastał w Dayton w stanie Ohio i ma obywatelstwo amerykańskie. Urodziny obchodzi co roku 2 października. Jednak jej rok urodzenia nie jest dostępny, więc jej wiek jest dość trudny do ustalenia. Jak na stronach wiki, stoi na wysokości 5 stóp i 8 cali (1,73 m). Będąc bardzo prywatnymi w sprawach osobistych, Trace nie podała informacji o swojej rodzinie.

Zalecane