blog

Tracey Edmonds Mąż, rozwód, chłopak, dzieci, matka, wartość netto

Tracey Edmonds, znana jako przedsiębiorca z branży rozrywkowej, która również zajmowała kierownicze stanowisko w Edmonds Entertainments Group i Our Stories Films, a także pracowała w Amerykańskiej Radzie Dyrektorów Gildii Producentów, nie była obca oświetleniu, kamerom i akcji. Ta bizneswoman i potentat medialny urodziła się w Los Angeles w Kalifornii 18 lutego 1967 roku jako córka matki Jacqueline i ojca George'a McQuarna i dorastała ze swoim rodzeństwem, Michaelem.

 Tracey Edmonds Mąż, rozwód, chłopak, dzieci, matka, wartość netto

1. Jaka jest jej kariera i sukcesja?

Jej ostatnie projekty obejmują pracę jako doradca zarządu gubernatora Arnolda przy „The New Celebrity Apprentice” oraz jako zakotwiczony reality show BET. Jej wcześniejsza kariera telewizyjna była serializowaną wersją jej filmu Soul Food, który był emitowany przez pięć sezonów.

Tracey pracuje w Radzie Gubernatorów w Producers Guild of America, gdzie przez trzy kolejne lata moderowała, a ostatnio przez ostatnie trzy lata współprzewodniczyła organizowanej przez PGA konferencji Produced by Conference.

2. Ile jest wart?

Edmonds jest jedną z najbogatszych osobowości, a jej wartość netto wynosi ponad 30 milionów dolarów, a jej roczny dochód przekracza 5 milionów dolarów, w tym opłaty, pensje i premie. Jednak w zeszłym roku otrzymała ponad 2 miliony dolarów z innych prac, takich jak aktorstwo, modeling, a także z reklam i rekomendacji. A jej były mąż „Babyface” ma ponad 170 milionów dolarów i jest również znany jako jeden z najbogatszych piosenkarzy.

Jednak media wiki poinformowały również, że po rozwodzie z mężem dostała ponad 10 milionów dolarów, ale żadne z nich nie ujawniło tego.

3. Dwa razy żonaty, czy jest jakiś alert randkowy?

Przedsiębiorca z branży rozrywkowej i potentat medialny, Tracey już dwukrotnie wyszła za mąż i wyszła za mąż. Po raz pierwszy wyszła za mąż za swojego dwuletniego chłopaka Kennetha „Babyface”, który poznali się w 1990 roku, kiedy ta dama brała udział w przesłuchaniu do teledysku „Whip Appeal”. i pobrali się 5 września 1992 roku. Niestety para rozwiodła się 22 czerwca 2007 roku. Jednak para ma dwoje dzieci jako synów, Brandona i Dylana Michaela.

Niemniej jednak zaczęła romantyczne randki z gwiazdą filmową Eddie Murphy w 2007 roku, a później oboje pobrali się 1 stycznia 2008 roku podczas prywatnej ceremonii ślubnej na wyspie niedaleko Bora Bora w Polinezji Francuskiej, ale niestety rozstali się po czternastu dniach ich małżeństwo.

A ostatnio spotyka się z Deionem Sandersem, byłym piłkarzem i baseballistą oraz osobowością medialną, podczas gdy spotkali się w domu Bishopa T.D. Jake'a w Wielkanoc.

4. Krótki życiorys:

Posiada narodowość amerykańską i mieszane pochodzenie etniczne, ponieważ jej matka pochodzi z afroamerykańskiej grupy etnicznej, a ojciec ma białe pochodzenie. Jej wzrost wynosi 5 stóp i 9 cali, a także ma atrakcyjne i szczupłe i dobrze udekorowane figury ciała. Ma też piękne twarze oraz czarujący i szykowny wygląd.

Zalecane