blog

Tracey Kurland Wiki: Wiek, Ślub, Trevor Engelson, Wartość netto

Tracey Kurland była tematem rozmów w mieście po tym, jak przeszła do ołtarza ze swoim chłopakiem, Trevorem Engelsonem. Dla świeżo poślubionego męża Tracey jest to jego drugi okres w życiu małżeńskim, ponieważ był żonaty ze swoją byłą żoną Meghan Markle, która jest teraz księżną Sussex. Urodzona w Stanach Zjednoczonych dama Tracy jest zawodowym dietetykiem i pracuje dla Centrum Renfrew w Los Angeles.

  Tracey Kurland Wiki: Wiek, Ślub, Trevor Engelson, Wartość netto

Urodzona w USA pani Tracy jest profesjonalnym dietetykiem i pracuje dla Centrum Renfrew W Los Angeles.

Tracey Kurland ponownie wychodzi za mąż za Trevora Engelsona

Tracey Kurland i jej mąż Trevor Engelson pobrali się ponownie podczas wystawnej ceremonii ślubnej, która odbyła się 11 maja 2019 r.

Ich druga ceremonia ślubna odbyła się w Rosewood Miramar Beach w Montecito w Kalifornii. Wesele otoczone było bogatą estetyką i składało się z bliskich przyjaciół i członków rodziny. Tracey, która zaręczyła się z Trevorem w czerwcu 2018 roku, wcześniej podzieliła się swoją przysięgą ślubną podczas intymnej ceremonii ślubnej w październiku 2018 roku.

Zgodnie z Daily Mail, wiadomość o ślubie Tracy pojawiła się po tym, jak przyjaciel pary udostępnił zdjęcia z zaślubin na swoich kontach w mediach społecznościowych. Następnie świeżo poślubiony mąż Tracey potwierdził wiadomość o małżeństwie za pośrednictwem posta na Instagramie, w którym wymienił siebie jako najszczęśliwszego faceta i wezwał swoich fanów, aby przygotowali się na przyjęcie.

Nie chcesz przegapić: Adam Lind Wiki: Wiek, żona, dziewczyna, wartość netto

Dietetyk i jej mąż Trevor zaczęli spotykać się w listopadzie 2017 roku. Później, w czerwcu 2018 roku, Tracey zaręczyła się, gdy jej ówczesny chłopak Trevor zadał pytanie. Obaj byli zaręczeni zaledwie dwa tygodnie po królewskim ślubie Markle z księciem Harrym.

Mąż Tracey, Trevor, był wcześniej żonaty z Meghan Markle, córką Tomasz Markle oraz Doria Ragland , w dniu 10 września 2011 r. Jednak związek zakończył się, gdy dup złożył wniosek o rozwód po dwóch latach małżeństwa. Meghan i Trevor podobno podali „nie do pogodzenia różnice” jako powód ich separacji.

Po rozstaniu z Meghan Trevor kiedyś się umawiał Prawdziwe gospodynie domowe Nowego Jorku ałun, Bethenny Frankel. W wywiadzie z Hit 105's Stav, Abby & Matt w kwietniu 2018 roku Bettheny ujawniła, że ​​ich związek był ściśle biznesowy i w tym czasie wierzyła, że ​​były mąż Meghan ma dziewczynę.

Jak Tracey Kurland Garner ma wartość netto?

Tracey Kurland zbiera wartość netto jako zarejestrowany dietetyk. Zarabiała pracując jako profesjonalny dietetyk w The Renfrew Center w Los Angeles, do którego dietetyk dołączył w wieku 29 lat w styczniu 2015 roku.

Przed rozpoczęciem pracy w Renfrew Center odbyła staż w AdvantageCare Physicians od czerwca 2014 r. do lipca 2014 r. Tracey odbyła również staż w Teachers College, Columbia University, New York Nutrition Group i Eurest w American Express Tower do 2014 r.

Oprócz bogactwa jej tata Stanford Kurland ma majątek netto w wysokości 200 milionów dolarów jako multimilioner jako bankier. A Tracey jest spadkobierczynią fortuny jej ojca. W związku z tym jej wartość netto może osiągnąć wyższy potencjał w nadchodzących latach.

Przyrodnia siostra Meghan Markle: Wiki Samanthy Grant: Wszystko o przyrodniej siostrze Meghan Markle

Krótki życiorys

Pochodząca z Los Angeles Tracey Kurland urodziła się w 1986 roku. Jej ojciec, Stanford Kurland, jest bankierem multimilionerem. Stanford pracował w pożyczkodawcy hipotecznego Countrywide jako drugi najwyższy rangą dyrektor. Kiedy odszedł w 2006 roku, bankier sprzedał opcje na akcje o wartości 200 milionów dolarów. W 2016 roku ojciec Tracey pomógł założyć pożyczkodawcę hipotecznego, PennyMac. Rodzice profesjonalnego dietetyka mieszkają w dzielnicy Hidden Hills w Los Angeles. Jej matka ma na imię Shelia.

Dietetyk ukończyła studia na Uniwersytecie Południowej Kalifornii w Los Angeles, gdzie w 2008 roku uzyskała tytuł licencjata w dziedzinie komunikacji. Następnie poszła do Teachers College of Columbia University i ukończyła studia magisterskie z zakresu edukacji żywieniowej w 2014 roku, zgodnie z wiki. Posiada obywatelstwo amerykańskie i należy do rasy białej.

Zalecane