blog

Tracy Hutson Wiek, żonaty, mąż, rozwód, chłopak, wartość netto

Kiedy naprawdę gonisz za swoją pasją, sukces zawsze trafia na Twoją drogę. Podobnie jest w przypadku Tracy Hutson, która od najmłodszych lat śledziła swoją fascynację kreatywnym projektowaniem i dekorowaniem wnętrz, a teraz stała się znaną marką w branży. Jest założycielką firmy projektowej Tracy Hustons Designs z siedzibą w Los Angeles.

 Tracy Hutson Wiek, żonaty, mąż, rozwód, chłopak, wartość netto

Kariera i postęp:

Tracy Hutson rozpoczęła swoją karierę zawodową jako projektantka i stylistka w 1999 roku, kiedy założyła własną firmę projektową w Los Angeles. Następnie pojawiła się w telewizji ABC jako konsultantka ds. stylu w programie „Extreme Makeover: Home Edition” w 2003 roku. W 2011 roku Tracy i Tanya McQueen, znana osobowość makeover, zadebiutowała w programie Pickers Sisters on Lifetime.

Co więcej, stylista pojawił się w kilku krajowych reklamach telewizyjnych i sitcomach, w tym „Less than Perfect” i „Damaged Goods”. Pokazała swoje umiejętności aktorskie w filmach takich jak „Mixed Signals”, „Endsville” i „Rated X”. Wspiera także „zasłużone mamy” wskazówkami dotyczącymi projektowania wnętrz w serii filmów „Momtourage”.

Ile jest wart Tracy?

Wspaniała projektantka Tracy Huston spędziła ponad dwie dekady w mediach i branży modowej. Huston stylizował kilka celebrytów i występował jako aktor w wielu serialach telewizyjnych i filmach. Chociaż nie ujawniła dokładnych liczb, Tracy zdobyła ogromną wartość netto w setkach tysięcy dolarów.

Jej małżeństwo, mąż i dzieci:

Tracy Huston była wcześniej żoną swojej ukochanej z liceum, Barry'ego Watsona, amerykańskiego aktora przez pięć lat. Para, która spotykała się ze sobą przez prawie osiem miesięcy, zaręczyła się w 2004 roku. Tracy i jej były chłopak, który został mężem, kontynuowali swój romans po zaręczynach i zajęło około roku, aby wreszcie nawiązać oficjalny związek.

Była para związała się węzłem pośród bliskich przyjaciół i rodzin 14 lipca 2006 roku. Tracy i Barry mają dwoje pięknych dzieci o imieniu Oliver, 12 i Felix, 9. Jednak po pięciu latach cieszenia się związkiem małżeńskim burza uderzyła w ich związek i rozstali się w 2011 roku. Później para formalnie rozwiodła się 25 września 2011 roku.

W dzisiejszych czasach nie była zbyt otwarta na temat swojego statusu związku i prawdopodobnie jest samotna.

Jej krótka biografia:

Tracy Hutson urodziła się w Dallas w Teksasie. Studiowała w Richardson High School i KD College w Dallas w Teksasie. Mieszka z rodziną w Los Angeles. Rozpoczęła pracę poligraficzną w dużej firmie modelek, gdy miała 14 lat. Jak dotąd nie ujawniła otwarcie swoich urodzin i wieku. Projektant należy do białej rasy i ma imponujący wzrost.

Zalecane