blog

Tracy K. Smith Wiki, Żonaty, Mąż, Rodzina, Wiersze, Wartość netto

Wielu czytelników, którzy nie potrafili wyjaśnić swoich uczuć, znalazło to w jej pismach. Ten płodny i pełen wyobraźni pisarz skomponował rytm kilku słów, aby ukazać mroczną rzeczywistość i chaos społeczeństw. Tracy K. Smith to amerykańska poetka i pedagog, która zdobyła nagrodę Pulitzera za tom „Życie na Marsie” z 2011 roku.

 Tracy K. Smith Wiki, Żonaty, Mąż, Rodzina, Wiersze, Wartość netto

Jest żonaty i ma wspierającego męża!

Tracy K Smith czasami zabiera czytelników przez surowe realia życia i daje wyobraźnię przejażdżkę po chaotycznym świecie. Niektóre z jej wierszy i cytatów mogą również przekonać publiczność, że ma napięte relacje i jest niekompletna od wewnątrz.

Jednak rzeczywistość jest przeciwna, ponieważ Tracy dzieli piękne życie małżeńskie z mężem, Raphaelem Allisonem. Para, która mieszka w Princeton w stanie New Jersey, ma troje dzieci z córką, z których najmłodszą jest Naomi.

W wywiadzie dla The New York Times w 2013 roku odpowiedzialna matka powiedziała, że ​​w niedziele udaje jej się spędzić trochę czasu z rodziną. Wyjaśniła, że ​​w ciągu tygodnia jest zajęta nauczaniem i pisaniem pracy, więc krótki weekend z rodziną jest dla niej koniecznością.

Jej krótka biografia:

Jak podaje źródło wiki, Tracy K. Smith w wieku 45 lat urodziła się 16 kwietnia 1972 roku. Dorastała w Fairfield w Kalifornii ze swoją matką, która była nauczycielką, a ojcem, który był inżynierem. Zainteresowała się pisaniem poezji, czytając w szkole podstawowej utwory Emily Dickinson i Marka Twaina.

Ukończyła A.B. Uniwersytet Harvarda, gdzie wykładała Henri Cole i Seamus Heaney. Ukończyła studia w 1994 roku, a następnie uzyskała tytuł magistra na Columbia University. Była Stegner Fellow w dziedzinie poezji na Uniwersytecie Stanforda w latach 1997-1999. Poza tym należy do białej rasy i ma imponujący wzrost.

Zalecane