blog

Travis Van Winkle Wiki, żonaty, żona, dziewczyna, randki, wesoły, wzrost

Zbiegi okoliczności są rzadkie, aw świecie filmu jest ich dosłownie mniej. Jednak Travis Van Winkle miał całe szczęście po swojej stronie, kiedy wykonał zaskakującą obsadę w dwóch filmach jako ta sama postać. Być może to, że reżyser w obu kinach jest ten sam, a właściwie aktorstwo Travisa wymaga miejsca w innym filmie, który nie jest jego kontynuacją.

  Travis Van Winkle Wiki, żonaty, żona, dziewczyna, randki, wesoły, wzrost

Kariera Złotego Chłopca:

Aby osiągnąć sukces Travisa, wystarczyła przemyślana konstrukcja, której składnikami były jego złoty wygląd chłopca i ogród talentów. Amerykański aktor i model, Winkle, ma tyle filmów i seriali telewizyjnych, że każdy aktor byłby zazdrosny.

Jego słynne role to między innymi jako Trenta DeMarco w „Transformers”, który został ponownie ciekawie przedstawiony w innym filmie „Piątek trzynastego”. Może to być jego szczęście znikąd lub fakt, że w obu filmach są ci sami reżyserzy, ale wyczyn ten umieścił pod swoim nazwiskiem.

Kino:

Widzowie już dobrze powiększyli jego talent w jego dwóch filmach, takich jak „Transformers” i „Piątek trzynastego”. Jego umiejętności poszerzyły jego hollywoodzką przestrzeń do filmów takich jak „247F”, „Ostatnia rozmowa”, „Bloodwork”. Jego inne godne uwagi występy, takie jak „Happy Endings”, „2 Broke Girls” i „Dwóch i pół” dodały jego sławy do zakresu publiczności.

Filantropia:

Mimo swojej popularności i napiętego harmonogramu, aktor spędza czas na działaniach charytatywnych i filantropijnych. Niedawno został mianowany Globalnym Ambasadorem „buildOn”, organizacji charytatywnej, która zabiera młodzież ze śródmieścia USA do budowania szkół w globalnych społecznościach.

Jego praca nie skończyła się na tym, ale dalej współpracował z Tiltify, aby zaprezentować „Lovelife: Livestream” globalną transmisję zbiórki funduszy na żywo, która zebrała ponad 100 000 dolarów na budowę trzech szkół w Senegalu w Afryce. Program zapoczątkował współpracę pomiędzy BigBrother’s/BigSisters Los Angeles a buildOn. O swojej działalności filantropijnej cytował w jednym z wywiadów

„Jestem zdumiony, ile pieniędzy zebraliśmy do tej pory. Dziękuję. Uwielbiam patrzeć, jak ludzie wspierają tak wielką sprawę”.

Aktor właśnie otworzył swoją kolejną ciepłą stronę swoimi pracami społecznymi i trafił na dno serc fanów.

Ile jest warta netto Travisa?

Jego wartość netto pozostała z dala od oczu opinii publicznej, jednak jego podstawy finansowe można spekulować poprzez jego serię filmów i prac telewizyjnych. Jego niedawne zainteresowanie filantropią sugeruje również, że zachował dla siebie dobrą ekonomię.

Afiszując się swoim randkowym życiem na Instagramie!

Może nie wystarczy sam Travis, ale jego Instagram, aby wyjść na swoje randkowe życie. Jego Instagram stał się o wiele bardziej kolorowy dzięki zdjęciom jego dziewczyny, Jessiki Kemejuk. Jego życie miłosne rzeczywiście odciąga inne spojrzenia i ciekawostki, takie jak bycie gejem, z filmu.


Podpis: Travis Van Winkle ze swoją dziewczyną Jessicą.
Źródło: Instagram

Żonaty czy nie?

Jeśli chodzi o małżeństwo, nadal biega w okresie randkowania i nie wyrażał jeszcze żadnych emocji wobec małżeństwa. Może to być kwestia czasu, aby Travis uczynił Jessie swoją żoną, a może mogą istnieć inne strony w ich związku.

Krótki życiorys:

Aktor urodził się 4 listopada 1982 roku w Victorville w Kalifornii i obecnie ma 35 lat. Dorastał z rodzicami w Peachtree w stanie Georgia i wyemigrował do Los Angeles w wieku dwudziestu lat. Ma szczęśliwą wysokość 6 stóp (1,83 m). Ma jednego starszego brata i jedną młodszą siostrę jako rodzeństwo. Ma rodziców, ojca holenderskiego pochodzenia i matkę, pół Irlandczyka i pół polskiego pochodzenia. Należy do mieszanego pochodzenia etnicznego.

Zalecane