blog

Travis Winfrey Wiki: Dziewczyna, Randki, wesoły, Plotki, Wzrost, Bio, Rodzina

Amerykański aktor Travis Winfrey zaznaczył swoje miejsce w przemyśle rozrywkowym, grając geja w serialu Single Ladies. Nie waha się przedstawiać żadnej roli zgodnie z wymogami scenariusza serialu lub ruchu. Travis jest przed kamerą od ponad dekady od czasu swojego pierwszego ekranowego debiutu w amerykańskiej telenoweli z 2006 roku Pasje. Niektóre z jego obecności na ekranie dodały doskonały wkład w jego lśniące wartości netto.

 Travis Winfrey Wiki: Dziewczyna, Randki, wesoły, Plotki, Wzrost, Bio, Rodzina

Ile jest wart netto Travisa Winfreya?

Bogactwo Travisa Winfreya pochodzi z jego aktorskich kawałków. Niektóre z jego obecności na ekranie dodały doskonały wkład w jego lśniące wartości netto. Już po roku debiutu w 2006 roku Travis wcielił się w postać Reynoldsa w dramacie kryminalnym: Zręcznie r’ wydany w 2007 roku.

Aktor uwielbia eksperymentować z różnymi rolami. Podjął wyzwanie, by wcielić się w postać Omara Kearse'a w amerykańskiej komedii z 2011 roku Singielki. Serial jest jednym z najdłużej emitowanych programów w jego karierze, który był nagrywany przez cztery długie lata od 2011 roku. Travis nie jest gejem, ale jego role na ekranie mogą zmusić publiczność do zakwestionowania jego prawdziwej seksualności. Jego naturalne umiejętności aktorskie pomogły mu wylądować w różnych projektach aktorskich ze wspaniałymi zarobkami.

Inne osiągnięcia aktorskie Travisa obejmują rolę Lorenzo Calderona w odnoszącym sukcesy thrillerze dla nastolatków, „ Ładne kłamstewka w 2015 roku. Jego najnowszym osiągnięciem jest amerykański dramat, Być Mary Jane po raz pierwszy wyemitowany w Black Entertainment Television BET 7 stycznia 2014 r., zgodnie z wiki.

Życie osobiste za zasłonami: plotki o randkach?

Travis, który ma solidną karierę aktorską, odcina się od życia osobistego. Aktor zawsze strzegł swojej prywatności i nie ma żadnych spekulacji na temat jego randek. Przystojny przystojniak jest daleko, jeśli chodzi o otwarcie się na temat swojego życia miłosnego, co spowodowało trudności w ustaleniu jego statusu związku.

Travis uwielbia być na platformie mediów cyfrowych. Osobowość filmowa uwielbia korzystać z Twittera, a jeden z jego tweetów wskazuje na jego rozumienie miłości. W tweecie udostępnionym 22 maja 2016 r. Travis powiedział:

Wszystkie iPhone'y umożliwiają odblokowanie wielu odcisków palców. Kiedy kciuk twojej dziewczyny odblokuje też twój telefon.

To jest miłość.

Z tego tweeta aktor z pewnością rozpalił pogłoski o posiadaniu partnera. Jest jednak zbyt powściągliwy, by podzielić się wystarczającymi faktami na temat swojej możliwej dziewczyny.

Życie rodzinne

Travis bardzo uwielbia swoją rodzinę, a jego posty w mediach społecznościowych udowadniają to wszystko. Artysta zamieścił kilka zdjęć ze swoim menażerem, które pokazują jego sentyment do nich. Jednak Travis jest bliższy matce i rzadko wyraża do niej swoją miłość.

Jego matka podarowała mu fascynujący prezent urodzinowy 15 kwietnia 2018 r. Travis zamieścił na Instagramie zdjęcie prezentu urodzinowego swojej matki, dając jej wszystkie zasługi.

Krótki życiorys

Travis Winfrey urodził się w 1981 roku. Aktor, który ma obecnie 37 lat, co roku obchodzi urodziny 14 kwietnia. Ma wysoki wzrost i odpowiednią masę ciała i wymiary. Travis należy do pochodzenia afroamerykańskiego.

Zalecane