blog

Trent Garrett (aktor) Wiki: Żonaty, Żona, Dziewczyna, Rodzina, Wartość netto, Wzrost

Trent Garrett to amerykański aktor telewizyjny, najlepiej znany jako Asher Pike w amerykańskim serialu All My Children. 34-letni aktor wyrobił sobie markę w serialach telewizyjnych dzięki swojemu urzekającemu występowi. Wciela się w powracającą rolę Wesa w nowym programie ABC, Splitting Up Together, nadawanym od marca 2018 roku. Oprócz udanej kariery, Trent jest obecnie w związku randkowym z piękną blondynką.

 Trent Garrett (aktor) Wiki: Żonaty, Żona, Dziewczyna, Rodzina, Wartość netto, Wzrost

Ile jest wart netto Trenta?

Trent zarobił duże pieniądze głównie dzięki swojej ekranowej roli w telewizji. Jego zawód aktorski pozwolił mu zgromadzić pokaźne dochody. Jednak dokładna kwota jego wartości netto nie została jeszcze ujawniona.

Trent zadebiutował na ekranie, występując w serialu dla nastolatków, 90210 w 2009 roku. Zyskał rozgłos, grając główną rolę Asher Pike w amerykańskiej telenoweli telewizyjnej 2010-11 All My Children przez 31 odcinków. Wystąpił także w kilku filmach, w tym Nauka walki (2013), Wzmocnienie (2016) oraz Interludium w Pradze, (2017).

Trent wniósł swój wkład głównie w seriale telewizyjne. Odgrywał cykliczną rolę Bowie , który był ojcem Andi Macka, w familijnym serialu komediowo-dramatowym, Andi Mack . Trent jest zajęty w roku 2018, gdy pojawia się w serialach telewizyjnych, takich jak Kevin (prawdopodobnie) ratuje świat, tu i teraz, oraz Dzielenie się razem.

Życie miłosne Trenta z Maya

Trent jest obecnie w związku ze swoją dziewczyną o imieniu Maya. Według jej bloga, para spotkała się po raz pierwszy w 2017 roku na bootcampie kolegi, gdzie Maya była do niego naturalnie pociągnięta. Maya w końcu zakochała się w nim podczas pierwszego miesiąca spotkania. Ponadto napisała, że ​​najszczęśliwsze jest jej odnalezienie Trenta, który ją kocha i wspiera w każdym momencie jej życia.

Co więcej, Trent nie omieszkał zademonstrować swojej miłości wobec Mayi. Jego Instagram zawiera liczne zdjęcia pary. Trent niedawno życzył swojej dziewczynie na jej urodziny 4 kwietnia 2018 na Instagramie, stwierdzając, że jest najprawdziwszą, pracowitą, dojrzałą, wrażliwą istotą, z jaką kiedykolwiek się zetknął w swoim życiu.

Przybycie syna

Trent powitał syna o imieniu Luka Kennedy Garrett w dniu 25 listopada 2015 r. Trent podzielił się szczęśliwą wiadomością na Instagramie, stwierdzając, że jego syn jest nowym małym wojownikiem światła. Jednak tożsamość biologicznej matki jego dziecka wciąż pozostaje tajemnicą. Trent dzieli się również czułością ze swoim synem, co widać na różnych zdjęciach zamieszczonych na Instagramie.

Nie tylko Trent, ale także jego dziewczyna Maya chętnie spędza czas z dzieckiem.

Zdjęcia na jego Instagramie pokazują, że dzieciak również cieszy się dzieciństwem z Trentem i Mayą jako rodzicami.

Krótki życiorys

Trent Garrett urodził się 2 marca 1984 r. w Hampton w stanie Wirginia, jego rodzice Greg i Libby Garrett. Towarzyszy mu w rodzinie dwóch braci i siostra. Ma mieszane pochodzenie etniczne: Niemców, Szkotów i rdzennych Amerykanów. Trent kontynuował naukę w szkole średniej w Grafton High School w Yorktown, gdzie był kickerem szkolnej drużyny piłkarskiej. Aktor stoi na wysokości 1,88 m (6' 2'').

Zalecane