blog

Trevor Engelson, Ex Wiki Meghan Markle: Wiek, wartość netto, ślub, rodzina

Producent filmowy Trevor Engelson jest znany jako współproducent filmu Licencja na śr. Jest odnoszącym sukcesy menedżerem reżyserów filmowych, scenarzystów i aktorów, którzy wyprodukowali również film Pamiętaj mnie z amerykańskim aktorem Robertem Pattinsonem. Trevor był przedmiotem zainteresowania po tym, jak jego była żona Meghan Markle poślubiła brytyjskiego księcia Sussex, księcia Harry'ego 19 maja 2018 roku.

  Trevor Engelson, Meghan Markle's Ex Wiki: Age, Net Worth, Wedding, Family

Żonaty dietetyk Tracey Kurdland jako jego druga żona

Były mąż Megan Markle jest żonaty po raz drugi! 41-letni Trevor Engelson związał się ze swoją długoletnią dziewczyną Tracey Kurland podczas skromnej ceremonii 6 października 2018 r. Według Dailymail ich ślub odbył się w prywatnej rezydencji w Hidden Hills w Kalifornii. Jego druga żona, Tracey, jest dietetykiem i córką multimilionera, bankiera Stanforda Kurlanda.

Producent wykonawczy ubrał się w szary garnitur i różową koszulę, a jego żona, dietetyk, w białą sukienkę z odkrytymi ramionami. Podobno ich ceremonia Hidden Hills została otoczona tradycyjnymi meksykańskimi papierowymi banerami, które opadły na basen. Gość cieszył się barem tequila w recepcji.

Przeczytaj także: Jonathan LaPaglia Ocalony, Net Worth, Żona, Brat

Według The Sun, Trevor i dietetyk Tracey Kurland, którzy spotykali się od 2017 roku, spędzili romantyczne wakacje we Włoszech latem 2017 roku. Kiedy ich związek rozbłysnął, jego żona Tracey początkowo odmówiła komentowania jej romansu z Trevorem.

Trevor ponownie ożenił się z Tracey

Trevor Engelson ożenił się ponownie ze swoją miłością życia Tracey Kurdland w maju 2019 r. Para zawiązała węzeł po raz drugi w ośrodku Rosewood Miramar Beach w wysadzanej gwiazdami przystani Montecito w Kalifornii.

Nowo poślubiona para złożyła przysięgę ślubną na świeżym powietrzu pod baldachimem białych róż i bajkowych świateł. Tracey wystąpiła w tradycyjnej, koronkowej sukni z odkrytymi ramionami, a Trevor towarzyszył jej w smokingu. Byli przygotowani na drugie wesele, a Tracey miała nawet swój „ślubny prysznic” w Santa Monica w lutym 2019 roku.

Tracey jest dietetykiem i spadkobierczynią wielomilionowej fortuny jej rodziców; Stanford i Sheila Kurland. Kilku gości, w tym rodzice pary młodej, wzięło udział w uroczystej ceremonii ślubnej pary.

Zerwane małżeństwo Trevora z Meghan Markle!

Trevor poznał amerykańską aktorkę Meghan Markle w 2004 roku i ostatecznie zaczął się z nią spotykać. Po sześciu latach ich związku randkowego zaręczyli się w 2010 roku. Wreszcie 10 września 2011 roku para wymieniła śluby podczas pięknej ceremonii ślubnej w Jamaica Inn przy Main Street, Ocho Rios na Jamajce. Świętowali swoje zaślubiny przez cztery dni i związali ślub na oczach 102 gości w krótkiej 15-minutowej ceremonii.

Trevor Engelson ze swoją byłą żoną Meghan Markle na imprezie (zdjęcie: hellomagazine.com)

Para była związana w związku małżeńskim do sierpnia 2013 roku, gdy ich związek roztrzaskał się jak szkło. Zaledwie dwa lata po ślubie para rozwiodła się, powołując się na „nie do pogodzenia różnice”. Raporty dalej twierdzą, że powodem ich rozstania była rola jego byłej żony Meghan w programie telewizyjnym Suits. Meghan spędziła większość czasu w Toronto podczas kręcenia serialu, ale jej mąż, Trevor, był w Los Angeles.

Królewski biograf Andrew Morton ujawnił, że Meghan zwróciła pierścionki zaręczynowe Trevorowi i zakończyła ich związek małżeński „niespodziewanie” w swojej nowej książce zatytułowanej „ Meghan: Hollywoodzka księżniczka.

Kto Trevor spotykał się przed Tracey Kurdland?

W kwietniu 2018 r. Prawdziwe gospodynie domowe z Nowego Jorku gwiazdka Bethenny Frankel ujawniła, że ​​kiedyś spotykała się z Trevorem Engelsonem. Kiedy Trevor i Bethenny spotkali się na randce, Trevol ujawnił, że jest rozwiedziony i jest byłym mężem przyszłej żony księcia Harry'ego, Meghan Markle.

Duet, który wybrał się na randkę, nie wytworzył żadnego romantycznego skojarzenia, ponieważ ich związek był ściśle biznesowy i czekają na stworzenie programów telewizyjnych o kobietach biznesu. W wywiadzie dla Hit 105 Stav, Abby & Matt, aktorka powiedziała dalej:

Myślę, że ma dziewczynę. Umawiam się i jestem singlem. Nie mamy żadnego romantycznego związku, ale to nie jest tak interesujące, jak to lubią mówić tabloidy!

Krążyły też plotki, że umawia się z amerykańską modelką Charlotte McKinney.

Była żona Trevora, Meghan, dawny dom w Toronto sprzedany

Po tym, jak była żona Trevora, Meghan Markle, była związana z księciem Harrym, wynajęła luksusowy dom w pobliżu Toronto. Spędzała też czas ze swoim chłopakiem Princem i psem. W styczniu 2018 roku dom Megan został sprzedany za 1,6 miliona dolarów.

Znajdź informacje: Thomas Markle, ojciec Meghan Markle Wiki: wiek, chirurgia, rodzina, jubilerzy

Niezidentyfikowany nabywca kupił dom położony w pobliżu Seaton Village za początkową cenę 1,39 miliona dolarów. Meghan mieszkała w swoim domu w Toronto prawie dwa lata, zanim zaręczyła się z Harrym 27 listopada 2017 r.

Jak Trevor przywołuje Net Worth?

Trevor Engelson, lat 42, w większości zebrał swoją wartość netto w swojej karierze jako amerykański producent. Jego amerykański film komediowy z 2007 roku, Licencja na śr zarobił kasę w wysokości 70,2 mln USD w porównaniu z budżetem kosztów wynoszącym 35 mln USD. W weekend otwarcia film zarobił ponad 10,4 miliona dolarów, co ustanowiło rekord 4. miejsca w kasie w USA. Film zarobił również 43,8 miliona dolarów w kraju w 2007 roku. Trevor, który był także współproducentem Licencja na śr., był świadkiem jednego z filmów, które odniosły sukces kasowy, na których zebrała się jego fortuna.

Podobnie zwiększył swoją wartość netto z filmu z 2009 roku Wszystko o Stevenie gdzie był i producent wykonawczy. Film zarobił 40,1 miliona dolarów w budżecie ponad 15 milionów dolarów. Jego amerykański horror z 2016 roku Wcielony ma również zysk w wysokości 4 milionów dolarów, gdzie Trevor był producentem filmu.

Nie przegap: Jamie Hersch Wiki, Bio, Wiek, Żonaty, Mąż, Wzrost, Wartość netto

Rozpoczął pracę jako producent wykonawczy przy filmie Zoom z 2006 roku. W latach 2007-2017 Trevor nadal powiększał swój majątek, stając się producentem i producentem wykonawczym w takich filmach jak Zapamiętaj mnie; Bursztynowy alarm; Nadprzyrodzony; Posterunek obcych; oraz Daj mi przyszłość. Podobnie wyprodukował także seriale telewizyjne, takie jak dranie; Zła rada od mojego brata; oraz Opady śniegu.

W 2018 roku Trevor był producentem wykonawczym serialu Wrzosy . Pracuje również jako producent w nadchodzącym filmie Po imprezie i jego drugi film 13 minut ogłoszony jako dramat i thriller. Jego pobyty w kinach i serialach telewizyjnych przyniosły mu wartość netto przekraczającą miliony dolarów.

Powiązanie etniczne Trevora z historią rodziny

Trevor urodził się dla swoich rodziców Leslie Engelson i Davida J. Engelsona. Jego dziadek ze strony ojca, ojciec i matka Louisa Engelsona, byli rosyjskimi żydowskimi imigrantami.

Jego babka ze strony ojca, ojciec Lillian Levin, był również rosyjskimi żydowskimi imigrantami, podczas gdy matka Lillian była austriackim imigrantem żydowskim. Trevor posiada żydowskie pochodzenie aszkenazyjskie ze swoich rodzinnych przodków.

Krótki życiorys

Urodzony 23 października 1976 roku amerykański producent Trevor Engelson, rodzinne miasto znajduje się w Great Neck w stanie Nowy Jork. Producent filmowy Trevor stoi na wysokości 1,78 m. Posiada obywatelstwo amerykańskie i wyznaje religię żydowską.

Zgodnie z wiki ukończył edukację w Annenberg School of Communications na Uniwersytecie Południowej Kalifornii w 1998 roku.

Zalecane