blog

Trinidad Cardona Wiki-Bio, wiek, prawdziwe imię, dziewczyna, randki, rodzina

Nie trzeba wiele czasu, aby talent został rozpoznany przez świat. Piosenkarz R&B, Trinidad Cardona, zdobył z dnia na dzień ponad miliony fanów swoim muzycznym hitem łazienkowym zatytułowanym „Jennifer” w 2017 roku. Jest również znany z innych wydawnictw, takich jak EP Jennifer i singli „Ready” i „You Are Mine”. Po raz pierwszy odkrył swoją pasję do muzyki, gdy był w liceum.

 Trinidad Cardona Wiki-Bio, wiek, prawdziwe imię, dziewczyna, randki, rodzina

Cóż, wygląda na to, że wokalista R&B jest zajęty szukaniem bardziej znaczących możliwości w swojej muzycznej karierze i nie inwestuje czasu w związki. Pojawiły się plotki o jego romansach z randkami, ale z powodu brakujących zapisów wiadomości okazały się plotkami.

Zobacz też: Ruby Rube Wiki, wiek, wzrost, rodzice, rodzeństwo, YouTube

Krótkie Wiki-Bio Trynidadu:

Cardona, amerykańska piosenkarka R&B, urodziła się w 1999 roku w Arizonie w Stanach Zjednoczonych. Swoje urodziny obchodzi co roku 23 maja i ma 18 lat. Amerykańska sensacja należy do mieszanej grupy etnicznej i ma imponującą wysokość, która idealnie pasuje do jego osobowości. Rodzice lesbijek wychowali go i podali jego prawdziwe imię w dniu jego narodzin. Ponieważ nie ma zapisów dotyczących jego rodzeństwa, prawdopodobnie jest samotnym dzieckiem dwóch lesbijskich matek.

Zalecane